Whatsaptan drive yedekleme

Bu konuyu okuyanlar

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
ARKADASLAR acil cevap yeni telefon aldım whatsapp konuşmalarını google drive yedeklesem mesajlar görünür dimi yeni teelefonda ACIL

Ömer Faruk Çetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ARKADASLAR acil cevap yeni telefon aldım whatsapp konuşmalarını google drive yedeklesem mesajlar görünür dimi yeni teelefonda ACIL
valla hatırladığım kadarıyla; eski telefondan drive'a yedekleme yapıp, yeni telefona da o hesabı bağlarsan, whatsapp'ı yüklediğinde otomatik olarak yedek bulundu şeklinde uyarıda bulunuyor... Emin olmak istersen, yeni telefona geçmeden birkaç kişiden daha bilgi al veya yedekleme ve yeni telefona geçiş hakkında birkaç siteden daha araştır derim...

Efsaneben

Asistan
Reaksiyon puanı
43
valla hatırladığım kadarıyla; eski telefondan drive'a yedekleme yapıp, yeni telefona da o hesabı bağlarsan, whatsapp'ı yüklediğinde otomatik olarak yedek bulundu şeklinde uyarıda bulunuyor... Emin olmak istersen, yeni telefona geçmeden birkaç kişiden daha bilgi al veya yedekleme ve yeni telefona geçiş hakkında birkaç siteden daha araştır derim...
Üstad şimdi başka telefonla yaptım oldu sen nasıl yapmıştın yada yaptığın oldu mu

Ömer Faruk Çetin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Üstad şimdi başka telefonla yaptım oldu sen nasıl yapmıştın yada yaptığın oldu mu
Dedigim gibi adım adım hatırlamıyorum ancak, kullandığın telefondan ilk önce google hesabına yedekleme yaptırıyorsun ayarlardan. Daha sonra format attığın veya yeni satın aldığın telefona yedekleme yaptığın google hesabını ekliyorsun. WhatsApp'ı kurup giriş yapınca, bu hesaba ait yedek bulundu, yükleme yapılsın mı diyor. Evet dersen, en son yedekleme yapılan şekilde WhatsApp hesabın gelmiş oluyor.