WhatsApp uyarı mesajları gelmiyor(sadece bende mi sorun var)

Bu konuyu okuyanlar

jeliboncocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Herkese hayırlı bayramlar. Samsung galaxy s7 edge kullanıyorum ve bayram başladığından beri ben whatsapp açmayana kadar kimin yazdığını göremiyorum. Yani iletiler gelmiyor.Bu sorunu yaşayan başka arkadaşımız var mı acaba?
Kısaca whatsapp uygulamasını açtığım gibi iletiler yeni gelmeye başlıyor.

DeMoNHuNTeR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende de note 4 var ve tabletim de de aynı sorun var. whatsapp a geri bildirim yazdığımda her zaman söylenilen şeyleri yazdılar fakat dedikleri yöntemle çalışmadı hala dediğin gibi whatsapp ı açmadan bildirim gelmiyor bu soruna bir çözüm bulabildin mi acaba?

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Herkese hayırlı bayramlar. Samsung galaxy s7 edge kullanıyorum ve bayram başladığından beri ben whatsapp açmayana kadar kimin yazdığını göremiyorum. Yani iletiler gelmiyor.Bu sorunu yaşayan başka arkadaşımız var mı acaba?
Kısaca whatsapp uygulamasını açtığım gibi iletiler yeni gelmeye başlıyor.
bende de note 4 var ve tabletim de de aynı sorun var. whatsapp a geri bildirim yazdığımda her zaman söylenilen şeyleri yazdılar fakat dedikleri yöntemle çalışmadı hala dediğin gibi whatsapp ı açmadan bildirim gelmiyor bu soruna bir çözüm bulabildin mi acaba?

Bildirimleri kapatmış olabilir misiniz?

Valentedda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bu sorunu bende yaşadım. iOS kullanıyorsanız ana ekran tuşuna çift tıklayıp whatsappı yukarı kaldırmayın. Arka planda yenilenmesini engelliyor