Whatsapp Toplu Mesaj Gönderme Programı (Numara eklemeden)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


trgala

Üyecik
Katılım
18 Ocak 2014
Mesajlar
1
Puanları
1
Whatsapp numara eklemeden toplu mesaj gönderme programları günümüzde rövanşta. Ne tür bir çözüm çıkardı dgr whatsapp, sadece mektup ve mesajınızı ekleyerek mesajınızı göndermeye yarıyor. aynı zamanda görsel gönderebilmektesiniz.

Whatsapp tan reklam yapmak. Şöyle düşününüki whatsapp kullanmayan olan kalmadı. Kendi imkanlarıyla ulaşabilir, e-ticaret sitenizi veya işyerinizi büyük bir noktaya taşıabilirsiniz.

DGR Whatsapp yazılımı, şu anda 243 kişiye lisans sağlamış ve aktif olarak şuanda 167 kişi kullanmaktadır. Whatsapptan rehberinize numara eklemeilmiş mesaj gönderenin keyfini çıkartın.

küçük veya büyük işletmenizin reklamını sıkışmak mümkündür. Bir girişimci iseniz, bu yazılımı işyeri sahiplerine mesaj gönderinsiniz. Örnek vermek gerekirse, facebooktan data çektiniz ve SEO fiyat veren telefon telefonları sizde var. Sizde seo haklı bir çalışma, haberimiz var. Dikkatlerini çekeceğine eminim.

DGR Whatsapp Yazılım'ın 2.versiyonu çıkmış olup, hala erken erişilebilir. GÜncellemeler gelerek, kullanım iyileştirmesi yapılamktadır. Programda 100binlerce kişinin mesaj gönderebilirsiniz.

Program satışı freelance olarak sağlanmaktadır.Şu ana kadar mevcut forumlarda vs satılmaktaydı. Şimdi ise onun yerini satışa sahiptir.

İLETİŞİM: [email protected]
SKYPE: [email protected]
 
Üst
stat counter