Whatsapp Plus

Bu konuyu okuyanlar

Msfk

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Resmi whatsapp uygulamasının apk dosyasını modifiye eden geliştiriciler, onu görsel ihtiyaçlarınıza göre ayarlamışlar. bu sayede kişi isimleri ve durumları, sohbet penceresinin ve menülerin arka planı, mesaj penceresindeki metnin rengi kişiselleştirilebilir hale getirilmiş.

ayarları tek tek değiştirmekle uğraşmak istemiyorsanız, hala bir seçeneğiniz var. dahili tema mağazası sayesinde düzinelerce hazır tasarımdan bir tanesini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

whatsapp plus'ın diğer bir işlevi ise 12mb'tan büyük fotoğraf, müzik ve video dosyalarını göndermenize izin vermesi. whatsapp plus ile kişilerinize 50mb'a kadar büyüklükte dosyalar gönderebiliyorsunuz. whatsapp plus'ta gizli olan diğer bir özellik ise, "full resolution" seçeneğini işaretleyerek tam boyutlu resimler göndermenize izin vermesi. normal şartlarda whatsapp, bant genişliğinden tasarruf etmek için resimlerinizin boyutunu küçültüyor.

İndirmek için Tıklayın

Alternatif
Uploaded.net (Teşekkürler
__kadıköyRAP__ )
Yandex ( Teşekkürler Msfk )

M8tH4cY.jpg

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Korsan Uygulama olmasın whataps kullanıyoruz diye başka bir program kullanmış olmayalım.

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Uzun zamandır kullanıyorum, tavsiye ederim.
Geliştiriciler de boş durmuyor ve programı sürekli güncelliyorlar kendi kendini güncelleme özelliği de var, normal WhatsApp sıkıcı geliyor bir süre sonra

gazozkapagi37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
"Uygulama yüklenemedi, bu ada ve farklı imzaya sahip paket zaten yüklendi" diye hata alıyorum, nedeni nedir acaba?

serhatoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Benim merak ettigim konu bunda da lisans sorunu varmi ornek olarak 28 mayısta benkm whatsapp surem doluyor satin almam gerekiyor.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
karşımdaki kişinin kapalı olup olmadığını nasıl anlıyoruz ?

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Deneyeyim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Link sorunlu, indirme linki.

oakenfold

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 aya yakindir kullaniyorum, buyuk bir kismini özelleştirebiliyorsunuz whatsapp ın, online oldugunuzu listenizdekilerden gizleyebiliyorsunuz "hide online status" cok isinize yarar , dosya paylasim limiti 50 mb
Tavsiye ederim

Saygılarimla...

Reaksiyon puanı
2,146
Hide online status seçeneği bağış istiyor ama tema seçenekleri için kullanılır. :)

Whatsapp'ı bi böyle kullanmak var bi de sade kullanmak var. :)

0wnp.png

oakenfold

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hide online status seçeneği bağış istiyor ama tema seçenekleri için kullanılır. :)

Whatsapp'ı bi böyle kullanmak var bi de sade kullanmak var. :)

0wnp.png

Hocam,

Size sunduğu hazır temalarıda özelleştiriliyo olması cok güzel

WhatsappPLUS_v3.98D (UNLOCKED)
Versiyonun da hide online status calisiyor

Saygılarımla...

FY2005

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İndiren birisi başka bir yere upload edebilir mi acaba? Ben sorun yaşıyorum indirmekte...

marancı

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İndiren birisi başka bir yere upload edebilir mi acaba? Ben sorun yaşıyorum indirmekte...
Ben indirdim 0.2 mb diyor zipli dosya bir açayım bakayım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Ben iki kere indirdim telden ikiside 0.2mb zip dosyası idi. Ama açılmadı zip. Yarın bilgisayardan deneyeceğim.

YEMEKTEYİZHASAN

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Adı aynı olan, farklı imzaya sahip mevcut bir paket zaten yüklü uyarısını alıyorum yardımcı olur musunuz?

Silmem mi gerekiyor?

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
iPhone için bildiğim kadarı ile Plus uygulaması yok