Whatsapp plus+ profile gireni göre bilmek

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Öne Çıkar #1
Ola bildiğini duydum, nasıl yapılır çözemedim ayarlardan, contactda adınıza giren varsa size bildirim olarak geliyormuş, tam bilemiyorum

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Ayarları zamanında bayagi bir kurcalamistim ancak oyle birşey hatırlamıyorum ben de

Buldum, ayarlarda enabled olan yerleri disabled yapmak gerekiyor, böylece online olduğunuz surece profilinize giren olursa numarası yukarıda görünecektir, kayıtlı olmasa bile görunur.

Normal whatsappda değil Whatsapp+ da

Buldum, ayarlarda enabled olan yerleri disabled yapmak gerekiyor, böylece online olduğunuz surece profilinize giren olursa numarası yukarıda görünecektir, kayıtlı olmasa bile görunur.

Denendi mi? Oluyor mu?

hangi enabledleri disabled yapıyorsun başkan?

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
varsa öyle bir şey yeniden plus a geçeyim :)

Hayır arkadaşlar, çevtimiçi olunca göre bilmek zaten bilinen bişeydi, kimdeyse numaranız varsa ve eğer profilinize girerse yukarıda numarası 1-2 saniyeliyine görunur.

Plus > 2 Main/Chats Screen > 2.2. Chats Rows > en sondakı Enabled karşısını işaretleyin

Plus > 7 Widgets > Official widgets > en sondakı Enabled karşısını işaretleyin

odessa .apk olarak indirin, legal olmadığı için markette yok, normal whatsappı silip kurun

Hayır arkadaşlar, çevtimiçi olunca göre bilmek zaten bilinen bişeydi, kimdeyse numaranız varsa ve eğer profilinize girerse yukarıda numarası 1-2 saniyeliyine görunur.

Plus > 2 Main/Chats Screen > 2.2. Chats Rows > en sondakı Enabled karşısını işaretleyin

Plus > 7 Widgets > Official widgets > en sondakı Enabled karşısını işaretleyin
enabled karşısını işaretleyin derken disabled olsun yani kutucuk boş mu olsun?
bende hep öyle de bu seçeneklerle profile giren kişiyi görmek arasında bağlantı kuramadım

__kadıköyRAP__ evet enabled yazan kutucukları işaretleyin, 6 kişide ayrı ayrı model telefonlarda denedik oldu, kişilerde kayıtlı olmayan numaralarla profilime girdim hepsinde numarayı gösterdi

Link gibi yazamadum galiba, telefonlayım,, googleda Whatsapp plus yazıp ilk linke girip download yapabilirsiniz myhakann