Whatsapp plus log kayitlari nasil silinir??

Bu konuyu okuyanlar

nicat94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaslar. yaklasik bir yildir telefonumda whatsapp plus kulaniyorum ve bir yillik tum online olanlar, durum guncelleyenler filan log olarak kayit olunmus. bu da cok buyuk bi dosya oldugu icin log dosyasini acarken telefonum yaklasik yarim saatlik bir sureden sonra aciyor. whatsappi silip yeniden yazdim ne yaptiysam yine o log dosyasi silinmedi tum kayitlar hala icinde. bunu silmenin hic bir yolu yokmu? lutfen bilen arkadaslar yardimci olabilirmi???

busekement

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Whatsapp Plus ayarlarında girdiğinde Other MODS kısmından, Clear Logs Program

AUNLU06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Clear Logs var oradan
merhaba
bir konuda bana yardımcı olurmusunuz
open log okumada sorun yaşıyorum
çevrimiçi olanlar kesin bana bakanlar
birde son görülme offline var o ne
birde bana yazanların birçoğunda bu çvrim içi değilde prifil remi değişti diye çıkıyor

busekement

Asistan
Reaksiyon puanı
66
merhaba
bir konuda bana yardımcı olurmusunuz
open log okumada sorun yaşıyorum
çevrimiçi olanlar kesin bana bakanlar
birde son görülme offline var o ne
birde bana yazanların birçoğunda bu çvrim içi değilde prifil remi değişti diye çıkıyor

Çevrimiçi olanları gösterme özelliğinin asıl amacı sohbet ettiğiniz kişilerin Whatsapp'a girmesi durumunda bildirimini almak ama biraz mantıkla sohbetlerde olmayan kişilerin çevrimiçi bildirimi gelmesiyle onların bize baktığını anlayabiliyoruz. Aynı şekilde sohbetlerde olmayan birisine siz baktıktan sonra bir süre daha onun çevrimiçi bildirimi gelecektir. Bunları göz önünde bulundurmalısınız önce.

Son görülme offline olanlar da, o sırada siz Whatsapp'a girdiğinizde sohbetlerde bulunan kişiler eğer Whatsapp'ta çevrimiçi değilse offline yazıyor.

Çünkü Whatsapp Plus ayarlarından profil fotoğrafı değiştiğinde bildirim gelmesi özelliğini de açmışsınız.