WhatsApp olmasaydı hangi uygulamayı kullanırdınız?

WhatsApp olmasaydı hangi uygulamayı kullanırdınız?

• Bip

Kullanılan: 12 32.4%
  • Viber

Kullanılan: 4 10.8%
  • WeChat

Kullanılan: 0 0.0%
  • Line

Kullanılan: 3 8.1%
  • Diğer (Lütfen konuda belirtiniz)

Kullanılan: 18 48.6%

• Kullanılan toplam oy
    37

Bu konuyu okuyanlar

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
BTK, Twitter hesabından anket açmış.

WhatsApp olmasaydı hangi uygulamayı kullanırdınız? diye takipçilerine soruyor.

Siz olsanız hangi programı kullanırdınız dostlar?

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Telegram'ı duydum ama kullanmadım. Whatsapp da kullanmıyorum.
Ama Google Hangouts yeterli benim için. :) Facebook'u da unutmayalım. :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
ne whatsapp ı ihtiyarımki ben :) alo desin yeter

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Benim için zaten WhatsApp yok. Telegram ve Bip kullanıyorum.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Arkadaşlar fazla Telegram demesek mi acaba? :D

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
watşap kullanmıyorum, bip kullanıyorum :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Tabikide Telegram

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
hangouts varken başkasına gerek olmazdı gerçi bizim kabile anlamaz bundan çaldır kapat yaparım onlar arar -18 TL hattım...

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
kullanmam hepsi çok yer kaplıyor hepsi çöp...

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Telegram'ı hiç kullanmadım ama internette Telegram'ı beğenenlere rastlamak mümkün. :)
Bu arada ben geçenlerde Telegram'ın AppStore'da kaldırıldığı ile ilgili bir haber görmüştüm.
Kısa bir süre kullandım hoş bir uygulamaydı şuan ne haldedir bilmiyorum :)

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Tabii ki de bip. Şuan bile tüm tanıdıkları ve grupları bip'e geçiriyorum :) Bu arada herkes telegram demiş. Telegram çok bug lu telegramdan uzak durun. Bip'e gelin :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
yanlış belki yazılımcıdır hata manyağı olabilir ve kim kullanıyor ki telrgram'ı adı kötüyola düşmüş gibi kaça veriyon? diye sorarlar...

Reaksiyon puanı
5,172
yanlış belki yazılımcıdır hata manyağı olabilir ve kim kullanıyor ki telrgram'ı adı kötüyola düşmüş gibi kaça veriyon? diye sorarlar...
Telegramın sunucuları son derece başarılı. Zaten api açık kaynak kodlu. Eğer kod manyağı ise oturur kendine bug'sız bir telegram uygulaması yazar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telegram açık kaynak kodludur. Bug bulursan (ki wp dan daha stabil çalıştığı ortada) 30 dan fazla telegram uygulaması arasında geçiş yapabilirsin. Ayrıca telegram ile bip, kullanım alanı olarak çok farklıdır. Bip kişisel mesajlaşma üzerine kurulu iken telegram daha profesyonel mesajlaşmalar öngörerek hazırlanmıştır. Ayrıca telegram güvenliği ön planda tutuan bir uygulamadır. Telegramda Numara gibi kişisel bilgileriniz sadece rehberinizde olan kişilerle paylaşılır. Zaten telegram kullanıcı kitlesine baktığımızda %30 oranla geliştirici kitlenin kullanıldığı gözlemlenmiştir. Zaten telegram gruplarına baktığımızdada luzumsuz gruplar yerine linux destek grupları android geliştirici grupları Siber güvenlik grupları yazılım ile ilgili gruplar göze çarpmaktayken Whatsappta saçma sapan sohbet grupları göze çarpmaktadır. Açıkcası bip telegram ile whatsapp arasında bir yerde bulunsada asla ne telegram nede wp olamayacaktır...

Son düzenleme:

nmnkra

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Telegramın sunucuları son derece başarılı. Zaten api açık kaynak kodlu. Eğer kod manyağı ise oturur kendine bug'sız bir telegram uygulaması yazar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Telegram açık kaynak kodludur. Bug bulursan (ki wp dan daha stabil çalıştığı ortada) 30 dan fazla telegram uygulaması arasında geçiş yapabilirsin. Ayrıca telegram ile bip, kullanım alanı olarak çok farklıdır. Bip kişisel mesajlaşma üzerine kurulu iken telegram daha profesyonel mesajlaşmalar öngörerek hazırlanmıştır. Ayrıca telegram güvenliği ön planda tutuan bir uygulamadır. Telegramda Numara gibi kişisel bilgileriniz sadece rehberinizde olan kişilerle paylaşılır. Zaten telegram kullanıcı kitlesine baktığımızda %30 oranla geliştirici kitlenin kullanıldığı gözlemlenmiştir. Zaten telegram gruplarına baktığımızdada luzumsuz gruplar yerine linux destek grupları android geliştirici grupları Siber güvenlik grupları yazılım ile ilgili gruplar göze çarpmaktayken Whatsappta saçma sapan sohbet grupları göze çarpmaktadır. Açıkcası bip telegram ile whatsapp arasında bir yerde bulunsada asla ne telegram nede wp olamayacaktır...
Doğru bende önemli bir grup için kullanmıştım, ama bende gruptaki bazı mesajlar silinmişti görünmemişti. Ben de bıraktım.

Reaksiyon puanı
5,172
Son düzenleme: