Whatsapp Kişi Listesi Problemi

Bu konuyu okuyanlar

icelive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar hemen sıkıntımı sizle paylaşmak istiyorum.
Turkcell MaxiPlus5 (android) telefonuma Whatsapp'ı sorunsuz bir şekilde kurdum. İlk 3-5 dk problemsiz kullandım fakat sonrasında kişi listesinin karıştığını gördüm. Aynı kişi farklı isimler altında birden fazla görünür oldu. Kişi profilini kontrol ettiğimde, profille alakalı olmayan farklı numaralarla karşılaştım. Numaralarda tabi diğer kişilere ait. Büyük bir ihtimalle de bundan dolayı alakasız profiller çıkar oldu.
Kaldırdım yeniden kurdum, update ettim, rehberi güncelledim, telefonu resetledim ama hiçbiri işe yaramadı. Yardımınızı bekliyorum :(

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
Benimde ufak bir sorunum vardı rehberden sildigim kişiler hala görünüyordu onun için Whatsapp tamamen kaldırdım ve kalıntı dosyalarını sildim sonra yeniden kurdum düZeldi ama seninki baya karışık ne desem bilemedim

icelive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı şeyi denedim ben de. Ama belirttiğim gibi bi kaç dk düzgün çalışıyor, sonrasında aynı sıkıntı tekrar çıkıyor. :(

xarpet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
timler yadımcı oluyor bu sorunlara telefon yenise .

icelive

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlginçtir ki bugün kendiliğinden düzeldi isim listesi :S Son 2 saattir düzgün çalışıyor. Umarım tekrarlamaz :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Whatsappta nasıl göründüğümü görmek için rehbere kendi numaramı da kaydettim ancak whatsapp kişi listemde kendimi göremiyorum bu neden oluyor acaba ? yardımcı olursanız sevinirim.

truemagic

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yakın zamanda şebekeler el atar gibime geliyor Whatsapp a

Korsan_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Whatsapp arada bir kafayı yiyor güncellemeyle her sorun çözülüyor merak etmeyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ana ekrandan AYARLAR ' a girin buradan HESAPLAR VE SENKRENİZASYON sekmesini açın karşınıza çıkan menüde senkronize et butonunu AÇIK hale getirin sorun ortadan kalkar...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende aynı sorunu yasıyorum watsapp ı yükleyince isimler karışıyor

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Aynı kişinin birden fazla numarası kayıtlı olduğundan olabilir. Benim bi kişi öyleydi bi kere oldu aynısı ama o kişi için sadece.

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ayar etti benı sıldım makıneden ....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
whatsapp kullanan arkaşlarım bende görünüyordu ama şimdi görünmüyor niyeee :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya bnde ayarlar boluu yok whatsapta ayrıca resmımı yuklcm yukleyemıyorum sadece sohbet seceneği var

FullScreen

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Demedi demeyin.. Bu watsap kullananların %60 dan fazlası kanserden ölür gider..Radyasyonun babası watsap ta.. Cebinizde ha wireless modem taşımışsınız ha bu .. ha baz istasyonu taşımışsınız ha bu..

kuheyLan_61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar, rehberimde kayıtlı olamayan biri whatsapp'tan bana yazdı ve ben de tanıyamadım ve sohbet yazışmamızı sildim.o kişiyi bi daha bulabilme imkanım var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ıkı kısı bırbırının telefonlarında kayıtlı ıse mı bırbırırnı gorur yoksa tek kısının telefonnda kayıtlı olması yeter mı acele cevap merak edıyorm yardmcı olurmsunz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde ufak bir sorunum vardı rehberden sildigim kişiler hala görünüyordu onun için Whatsapp tamamen kaldırdım ve kalıntı dosyalarını sildim sonra yeniden kurdum düZeldi ama seninki baya karışık ne desem bilemedim

bende de aynı problem oldu kalıntı dosyadan bahsettiğin şey ne bende dediğini yapıyım ?

gizemli56

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Ne saçma bir şey şu whatsapp bir gün onun yüzünden ölüp gideceksiniz :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slmlar ben bişey sormak istiyorum whatsapp da sadece telefon rehberimizdeki kişilerle yazışabiliyoruz değil mi ? yani şöle anlatayım dün nişanlımın whatsabına bir kız yazdı ve kızı tanımadığını söyledi ve whatshapda arada böle kişilerden mesaj geldiğini ve telefon rehberine eklendiğini iddia etti ben pek anlam veremedim böle bişey olur mu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben avea intouch 2 telefonuma 4.1.2 rom attıktan sonra whatsapp kişilerini göremedim. Ne yaptıysam olmadı. Var mı bir çaresi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Whatsapp kişi listesini değiştirdim fakat bir türlü listedeki isimler güncellenmedi sebep nedir...

tr_alparslan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
slmlar ben bişey sormak istiyorum whatsapp da sadece telefon rehberimizdeki kişilerle yazışabiliyoruz değil mi ? yani şöle anlatayım dün nişanlımın whatsabına bir kız yazdı ve kızı tanımadığını söyledi ve whatshapda arada böle kişilerden mesaj geldiğini ve telefon rehberine eklendiğini iddia etti ben pek anlam veremedim böle bişey olur mu ?

Karşıdaki kişide daha önce numarası varmış demekki sevgilinin. Rehberinde olmadan whatsappda gözükmüyor. Yada az uçuk bir ihtimal. Eşinin numarası daha snra kapatılıp yeni alınan bi numaraysa yani daha önce başkası tarafından kullanılan, o kişide kayıtlı kalmıştır ve ona diye senin nişanlına mesaj atmıştır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlae benim sorunum sanırım sizinkilerden biraz farklı,benim listemdeki arkadaşlarımın bazılarının artık profilini göremiyorum. üzerine tıklayınca da profil yok diyo:S