Whatsapp Kişi Listesi Problemi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var kişilerin resimleri silindi, telefon kaynaklı sanmıştım ama başka muzdariplerde var sanırım .s

S

SDN Okuru

SDN Okuru
profil fotgrafları bugün aniden silindi , whatsapp en az 5 kere silip yükledim bir care olmadı. whatsapp yardıma email gönderdim daha cevap gelmedi kayıt alınmıştır diye standart bie mail geldi. sanırım bir kaç kişi daha mail atması gerekli, bir düzenlem için. 4 ayrı antivirus programı ile tarama yaptım telefon temiz çıktı. çözüm önerisi olan varsa acil bekleriz :((

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorun bende ve bi kaç arkadaşımda daha var bu durumu çözebilen varsa banada söyleyebir mi acaba :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaa arkdşlar whatsap üzerne eski numaram kayıtlı numaramı deqiştirdim we whatsaptada nmaramı deqiştirecm ama nmaramı o eski nmaramı blenler yeni numaramı qörürlermiii???????

S

SDN Okuru

SDN Okuru
birini gormek icin onu rehperine eklemen yeterli eger son gorunmesini kapatmadiysa... fakat whatsapp yeni versiyonu ile hesap>gizlilik>kisilerim diye ayarladiginda sende ekli olsa bile karsi tarafta ekli degilsen son gorunme saatini goremiyorsun... yani seni silmis demektir..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, benim rehberimde olan kişi, Whatsappı yüklemesine rağmen, Whatsapp kişi listemde o numara gözükmüyor. Neden acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
whatsappta bazı arkadaşlarımın profil resmi görünmüyo ama son görülme görülüyor neden

Terapist

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Whatsappta nasıl göründüğümü görmek için rehbere kendi numaramı da kaydettim ancak whatsapp kişi listemde kendimi göremiyorum bu neden oluyor acaba ? yardımcı olursanız sevinirim.

kendini görmek için ayarlardan profile girecen kişi listesinde kendini bulamazsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar, istemediginiz numaralari sildikten sonra, uygulama ayarlarindan whatsapp i bulun verileri temizleyin... Temizledikten sonra tekrar whatsapp a grin adimlari tamamladiktan sonra kendi kendini senkronize edecek boylece numaralar gidecek :) unutmayin whatsappi silmeyeceksiniz verileri temizleyeceksiniz sadece

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim sorunum daha büyük karşıdaki benim rehberimi görüp isimleri söylüyor nasıl değişir bu ne yapmam lazım acilen yardım lütfen :(

aytena

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
whatsapp maalesef sürekli sorun çıkartıyor. beni de nerdeyse her gün çıldırtıyor. mesela şöyle bir problem yaşıyorum bilmiyorum başka yaşayan var mı: örneğin bir arkadaşıma bir fotoğraf gönderdim, 1-2 gün boyunca whatsapı açtığımda ilk önce o fotoğraf görünüyor yaklaşık 5 sn sonra normale dönüyor. bu bazen bir konuşma sayfası da olabiliyor... ama çok sinir bozucu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bir sorum olucaktı whatsappla ilgili çok ilginç birşey Whatsapp'ta mesela gizlilik ayarlarında benim profil fotom sadece kişilerime yani rehberimdekilere açık diyelim ama benim rehberimde olmayan bir numara teline bir program indirip benim profil fotomu görebiliyomuş bundan eminim. bende kayıtlı olmayan bir numarada benim profil fotom gözükmemesi gerekirken gözüküyodu programı indirip. Ben bu programın adını merak ettim biliyormusunuz acaba:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş sorun şu ki kullandığın numara eski bir numara birisine ait ve o hat kapanmış sen numarayı yeniden almışın ve suan kendı whastapp ın deil o adamınkini kullanmış oluyorsun ve regberdeki tanımadığın kişiler o yüzden çıkmakda benim de başıma geldi çünki...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaslar ben s3mini kullanıyorum ve buton falan yok o zaman ne yapmamız gerek cok sinir oldum

A

Aysnrpl

SDN Okuru
Rehberdeki kişilere herkesin kendi fotosunu koydum. Whatsapp tada o fotolar çıkıyor. Rehbermden fotolarını silince whatsapp ta onların kendi koydukları fotoları görebiliyorum. Neden...?

G

Gizli bi dost

SDN Okuru
Arkadaslar wp ta ve rehberimde bi kisinin isminin yanında birincil yazıyo o ne demek oluyo bilen varmı acaba? Yazan kisi beni arayamıyo zaten onunla bi alakası varmı bilen varsa cevaplayabilirmi canlar

Son mesajlar