Webtekno'nun Yaptığı Saçma Gönderme

Bu konuyu okuyanlar

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Webtekno'nun son videosuna baktınız mı?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
İzledim evet gayet yerinde bir gönderme olmuş. İlk olucam diye 19k bayılıp hava atmaya çalışırken apple’dan laf yedi.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
‘Kulakligin kablosuz olmadina cok bozuldum’ demis.900 tl ver verirler:))

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Çok yerinde olmuş 19 bin verip videoda da sanki elinde 100 yılın icadını tutar gibi saçma bir tavır takınmışlardı, halbuki alt tarafı bir telefondu sanki uzay mekiği görmüş gibi tepkiler.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Şu an shiftdelete forumunda olsak bile gayet güzel ve komik olduğunu düşünüyorum. Webtekno'yu artık takip etmiyorum bu arada.

Ama shiftdelete ekibinde özellikle Hakkı Alkan'ın davranışlarını abartılı buluyorum. Başka bir apple ürününün inceleme videosunda da para mevzusu açmıştı işte 10 bin lira falan. Bu videoda da sanki ellerinde yüzyılın icadını tutuyorlarmış gibi bir hava, çocuklar gibi bir heyecan. Ya siz teknolojinin içindesiniz artık bunlara doymuş olmanız gerekiyor nedir bu heves. Bence özellikle bahsettiğim kişinin davranışlarını biraz düzeltmesi gerekiyor. Shiftdelete'yi beğeniyorum, sık sık takip ediyorum fakat bazı şeylerin daha farklı olması gerekiyor bana göre.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Oylede adam calmamisya o parayi.anlinin teriyle kazanmis vermis.19’da verir millet 119’da.burdan yuklenmek sacmaliktan baska bisey degil.kimse kusura bakmasin.adam gazeteci ayni zamanda yayinci beyler.haberin bomba etkisi yaratmasi icin “ILK” olmasi bazen gerekli,bazende tuzlu oluyor demekki.

gorkemmalp

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Benim itirazım daha çok 19 bin verilmesinden ziyade videoda takındıkları tavır zaten. Sizleri bilemem ama ben zaten shiftdelete.net'in sadece forum ve haberlerini okuyorum genelde videolarını seyretmiyorum, bunun nedeni de Hakkı Alkan başta olmak üzere videolardaki taraflı tavırlar. Bundan rahatsız olduğum için zaten izlemiyorum ama bu video hepsinden beterdi ve çok abartılıydı.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Oylede adam calmamisya o parayi.anlinin teriyle kazanmis vermis.19’da verir millet 119’da.burdan yuklenmek sacmaliktan baska bisey degil.kimse kusura bakmasin.adam gazeteci ayni zamanda yayinci beyler.haberin bomba etkisi yaratmasi icin “ILK” olmasi bazen gerekli,bazende tuzlu oluyor demekki.
İlkse ilk olduğunu söylemesi yeterli "VOAVV" dememizi isteyerek ödediği miktarı üstüne basa basa söylemesi hoş olmuyor.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Olabilir ortada hakaretvari bisey yok.assagilayici bi durum yok.laf soz sokma yok neden rahatsiz olundu?bu urune ulasmak icin ben bu kadar verdim demis.begenirsin begenmezsin.benim ilgimi cekti mesela.kac kisi kanalinda inceleme yayinliyacagim diye o parayi verir.kulp takilmaksa maksat ona bisey diyemem.

kErginer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Webtekno'da başlığı görünce biraz ezikçe buldum açıkcası.

Kardeşim adam çalışmış kazanmış ve yaptığı iş profesyonelce bir iş. Yaptığı harekette o şekilde. Bir çok kişi bunu ego tatmin etmek için sanıyor ama öyle değil. Bende bir gazeteciyim ve rakiplerinize kendinizi konuşturuyorsanız burda profesyonel bir gazeteci siyaseti yapılmış demektir. Webtekno gitsin kumda oynasın.

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki çaycılar bile Hakkı Alkan'ı gördünüz mü la 19 bin tl ödeyip telefonu almış diyorsa burada bir başarı vardır. Başarı 19 bin tl ödemek değil. Başarı 19 bin tl ödedik diyerek milyonlara ulaşmak. Zaten webtekno dediğiniz adam haber yapma ilkesinden uzak, her habere kendi yorumunu yapan, yarısı ateist, yarısı bilmem ne saçma sapan içerik üreten kişiler. 19 bin tl ödemeden iphone aldık başlıkları ise Hakkı Alkan'a zarar vermez aksine Hakkı Alkan'ı daha popüler yapar.

Eğer ulusal çapta haber yapıyorsanız ve aylık milyonlarca kişi sizi izliyor, haberlerinizi okuyorsa 19 bin tl hiç birşey değildir. Bazen miktara bakılmaz bu işlerde. İLK olmak her zaman önemlidir.

Hakkı beyi anadolunun bağrından kopmuş, hedeflerine başarıyla ulaşan rakiplerine kendini çatır çatır reklam yaptıran baraşarılı bir gazeteci hatta çok değerli bir iş adamı olarak görüyorum. Bence doğru yolda.

Siz bu derece yüksek ziyaretçi kitlesine sahip olan kaç tane haber sitesinin sahipleri ile konuşma, görüşme, bilgi alışverişi yapma fırsatında bulundunuz? Adamlar altında son model arabalarla sizin bizim gibi insanlara randevu bile vermez. Hakkı Alkan'ın kıymetini bilin. Tamam bizim cebimize para bırakmıyor veya bir imkan sunmuyor ama işini gereği gibi yapıyor. Bence abartılı eleştirilerinizi bir kenara bırakın. Yok egoymuş yok yüksek fiyatmış yok uzay mekiğiymiş saçma sapan görüşler.

Adam iPhone X'i getirdi mi? getirdi.
Kendini rakiplerine reklam etti mi? etti.
Küçük bir ilçedeki çaycı bile bunu gördü mü? gördü. Olay bitmiştir.

Hakkın Alkan ve SDN ekibine başarılar.
Tek tavsiyem bir grafiker alın manşetleri, ve haber fotolarını profesyonelce hazırlasın. O şekilde sosyal medyada daha çok etkileşim olur.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Webtekno'da başlığı görünce biraz ezikçe buldum açıkcası.

Kardeşim adam çalışmış kazanmış ve yaptığı iş profesyonelce bir iş. Yaptığı harekette o şekilde. Bir çok kişi bunu ego tatmin etmek için sanıyor ama öyle değil. Bende bir gazeteciyim ve rakiplerinize kendinizi konuşturuyorsanız burda profesyonel bir gazeteci siyaseti yapılmış demektir. Webtekno gitsin kumda oynasın.

Kahramanmaraş'ın Elbistan ilçesindeki çaycılar bile Hakkı Alkan'ı gördünüz mü la 19 bin tl ödeyip telefonu almış diyorsa burada bir başarı vardır. Başarı 19 bin tl ödemek değil. Başarı 19 bin tl ödedik diyerek milyonlara ulaşmak. Zaten webtekno dediğiniz adam haber yapma ilkesinden uzak, her habere kendi yorumunu yapan, yarısı ateist, yarısı bilmem ne saçma sapan içerik üreten kişiler. 19 bin tl ödemeden iphone aldık başlıkları ise Hakkı Alkan'a zarar vermez aksine Hakkı Alkan'ı daha popüler yapar.

Eğer ulusal çapta haber yapıyorsanız ve aylık milyonlarca kişi sizi izliyor, haberlerinizi okuyorsa 19 bin tl hiç birşey değildir. Bazen miktara bakılmaz bu işlerde. İLK olmak her zaman önemlidir.

Hakkı beyi anadolunun bağrından kopmuş, hedeflerine başarıyla ulaşan rakiplerine kendini çatır çatır reklam yaptıran baraşarılı bir gazeteci hatta çok değerli bir iş adamı olarak görüyorum. Bence doğru yolda.

Siz bu derece yüksek ziyaretçi kitlesine sahip olan kaç tane haber sitesinin sahipleri ile konuşma, görüşme, bilgi alışverişi yapma fırsatında bulundunuz? Adamlar altında son model arabalarla sizin bizim gibi insanlara randevu bile vermez. Hakkı Alkan'ın kıymetini bilin. Tamam bizim cebimize para bırakmıyor veya bir imkan sunmuyor ama işini gereği gibi yapıyor. Bence abartılı eleştirilerinizi bir kenara bırakın. Yok egoymuş yok yüksek fiyatmış yok uzay mekiğiymiş saçma sapan görüşler.

Adam iPhone X'i getirdi mi? getirdi.
Kendini rakiplerine reklam etti mi? etti.
Küçük bir ilçedeki çaycı bile bunu gördü mü? gördü. Olay bitmiştir.

Hakkın Alkan ve SDN ekibine başarılar.
Tek tavsiyem bir grafiker alın manşetleri, ve haber fotolarını profesyonelce hazırlasın. O şekilde sosyal medyada daha çok etkileşim olur.

Bunu gormek istemeyen,anlamak istemeyen bilincli bir sekilde gormez ve anlamaz zaten.yanliz adam ne konusturdu be kendini harbi biliyor isini.birde bunda ne kotuluk var?yok hareketleri sevmiyormus yok bilmem su bu.yav cokta mutevazi konusuyor adam videolarinda filan.efendi efendi.hayatini bilmem ama alt tabandan geldigi belli.helal olsun diyorum su yazina.

basariyi alkislamak erdemdir.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Malum sitenin bir haber başlığı

Kronolojik ? :D
Screenshot_2017-11-02-17-17-15-1.png

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Webteknoyu severek takip ederdim , fakat yaptıkları video rakipleşmeden ziyade Hakkı Bey ve ekibinin emeği ile alay etmek olmuş.İzlediğim en gereksiz / itici videolardan biriydi diyebilirim.Ne açıklama yaparlarsa yapsınlar çektikleri videonun bir mazereti veya özrü yok.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
Çok yerinde olmuş 19 bin verip videoda da sanki elinde 100 yılın icadını tutar gibi saçma bir tavır takınmışlardı, halbuki alt tarafı bir telefondu sanki uzay mekiği görmüş gibi tepkiler.
999$ değeri onlar 19000 vermiş... saf olduklarınıda kanıtlamışlar... :tongueclosed:

Reaksiyon puanı
2,554
Helal olsun sana webtekno az bile yapmışlar koca insanlar sanki dünyaya yeni bir buluş yapmışlar gibi seviniyor altı üstü tasarım özürlüsü bir telefon.
Benim yapamadığımı video ile yapmış hemde adamlar helal olsun keyfim yerine geldi uzun bir aradan sonra :D

yeahbuddy00

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Bence güzel gönderme millet altın bulmuş gibi seviniyor.Hatta altın bulanda bu kadar sevinmez hemen altını alır ve kaçar :D

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Webtekno'nun göndermesi doğru ama saçma ama 19.000 verilmediği Apple'ın yaptırdığını ardından kaldırdığı söylüyorlar. Webtekno'yu çok takmayın Taa'nın ekmeğini yiyorlar hala incelemeleri yok zaten saçma sapan işler ile meşguller. Çocuk kesime hitap ediyorlar forumları var ama durgun mesaj yazıyon 1 hafta sonra cevap geliyor vs vs.... Hwp'de gönderme yaptı Webtekno'da ikisi de haklı 19.000 verdik aldık dersen tabi taş taş geçerler.

Akad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Kendileri 0-10 yaş grubuna hitap ettikleri için yaptıkları iş ve videoların içeriği de o şekilde tebrik edip arayı yapmaya çalışmak yerine gidip laf atmaya çalışıyorlar işte bu yüzden SDN <3

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Kendileri 0-10 yaş grubuna hitap ettikleri için yaptıkları iş ve videoların içeriği de o şekilde tebrik edip arayı yapmaya çalışmak yerine gidip laf atmaya çalışıyorlar işte bu yüzden SDN <3

Shiftdelete
Teknoseyir
Iphonedo
(Su anda aklima gelmeyen olabilir)

Belirli kalite standardinda olan yayinlar.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Sdn'de Hakkı abinin o ziplayarak sevindiği kısma acayip ayar olmuştum. Koca adam ne hale girmiş dedim. Webteknoyu takipçi kitlesinden dolayi sevmem ama o videosu efsane olmuş, dediğim yere efsane gonderme yapmislar :D Ortada hic bir sacmalik yok.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
Sdn'de Hakkı abinin o ziplayarak sevindiği kısma acayip ayar olmuştum. Koca adam ne hale girmiş dedim. Webteknoyu takipçi kitlesinden dolayi sevmem ama o videosu efsane olmuş, dediğim yere efsane gonderme yapmislar :D Ortada hic bir sacmalik yok.
ne yani 30 yaşında adam zıplayamaz mı? when hell freezes over da dinlemez deme şuan o bitti sweet amber başladı bence sevinmenin sınırı yoktur.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
O adamın zıplaması bir başka...

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Webtekno'nun yaptığı gereksiz.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
Mantıklı olunmak gerekırse 1-2 hafta daha bekleyip ıphone x hakkı abının alması Çok daha mantıklıydı , şu an 19 000 tl vermek türkiyede 70 milyon kişi varsa hepside mantıksız hareket diyecektir . ama kişisel kanaatim adamın parası varsa 100 000 tl yede alır kimse bişey diyemez

teamscriptim

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Webtekno'nun videosu gayet eğlenceli olmuş ve inceden dokundurmuş. Şu son iPhone X olayı yüzünden SDN'i haber kaynağı olarak takip etmeyi bıraktım.

Reaksiyon puanı
2,554
ne yani 30 yaşında adam zıplayamaz mı? when hell freezes over da dinlemez deme şuan o bitti sweet amber başladı bence sevinmenin sınırı yoktur.
Kenan sofuoğlu gibi şampiyon olursun ülkenin gururu olursun zıplarsın ampute milli takım oyuncuları gibi bir gurur yaşatırsın istediğin kadar zıpla şuan mesela vestel apple yerinde olsa dünyada appledan daha çok merak edilse neyse sonuçta yerli onunda açıklaması var ne bileyim dünyanın ihtiyacı olan bir buluşu buldun yine normal ama sen kalk çok marifetmiş gibi leş tasarımlı sıradan bir cihaza 19bin TL bayıl al bunu ofise gel sanki çok bişey yapmış gibi havalara zıpla altı üstü bir telefon ne yani ofiste 5 6 tane adam sanki hayatında telefon görmeyen kabile gibi hareketler.
Ben hep diyorum eroin krizi gelen kişi eroini görünce ne hissediyorsa Hakkı Alkan da apple ürünleri görünce aynı etki oluyor ve komik duruma düşüyor.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Kimse kusura bakmasın gönderme gayette yerindeydi.
Hayat budur. Sen bir hamle yaparsın rakibin karşılığını verir. Kimse ay bu şöyleydi yok bu böyledi demez, sonuca bakar.