Webtekno Forum Kapandı!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bir forumun kapanması nasıl bu kadar polemik yarattı aranızda anlamadım, gitti. Birileri keyfi iradeleriyle böyle bir aksiyon alma gereği düşünmüştür. Dediğinize göre forum denen kavram onlar için ayak bağı olmuş. İnsanların emeklerini hiçe sayabilecek kapasitedelermiş. Gitmiş, bitmiş.
Emek hırsızlığı bir şeyleri çalarak değil, yok ederek de oluyor sanırım.

// Canları cehenneme. Alayına isyan! :cool:
Çünkü yazılanlara göre adamlar baya bir emek vermiş oraya, daha sonra bir gün biri çıkıp diyor ki forumu kapatıcaz. Adamların verdiği tüm emek boşa gitmiş oluyor. Bu kadar sitem etmelerinin nedeni bu

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Selam arkadaşlar; Webtekno Forum faaliyetini bitirmiş durumda.

Forum içerisinde genel koordinatörü şahsım olarak yapıyordum. Adminlik görevimi layı-ki ile yerine getirdiğimi düşünüyorum. Tarafıma bir açıklama yapılmadan sayfanın kapanması açıkçası beni üzdü..

Herkes için hayırlısı olsun..
SDN Forum'a bekleriz.

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
En çok da neye üzülüyorum biliyor musunuz, sdn forum'da yıllarca emek vermiş ama sonra buradaki mesajları izinsiz bir şekilde silip başka forumlara şahsiyetini satmış dalkavuklar için. bazıları çoluğu çocuğu olan adamlar. ne oldu şimdi, eline ne geçti? kullandırdın kendini, atıldın çöpe. burda sana hakaret mi edildi, kötü mü davranıldı? neyse, zaman en büyük sınav. biz burdayız, çalışmaktan dolayı da çok mutluyuz. taş üstüne taş koyana da her zaman kapı açık.

Son düzenleme:

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
En çok da neye üzülüyorum biliyor musunuz, sdn forum'da yıllarca emek vermiş ama sonra buradaki mesajları izinsiz bir şekilde silip başka forumlara şahsiyetini satmış dalkavuklar için. bazıları çoluğu çocuğu olan adamlar. ne oldu şimdi, eline ne geçti? kullandırdın kendini, atıldın çöpe. burda sana hakaret mi edildi, kötü mü davranıldı? neyse, zaman en büyük sınav. biz burdayız, çalışmaktan dolayı da çok mutluyuz. taş üstüne taş koyana da her zaman kapı açık.
Nicki 3 harfli olan birisi geldi aklıma abi :)

Kendim adıma konuşmam gerekirse buradan gitmedim ama webtekno'ya da hiçbir zaman güvenmedim. Normal bir şekilde görevimi yaptım ve yeri geldi bıraktım. Şuan bende dahil yetkililerin boşa uğraşmış olmalarına üzülüyorum. Bir şeyler katabiliriz diye düşünmüştük sadece.

Bahsettiğiniz kişiler kim? Eğer soruyu direk kaba bir şekilde sorduysam özür dilerim .

Bir teknoloji meraklısı olarak bu ve benzeri sitelere üyeliğim var ve elimden geldiğince takip etmeye çalışıyorum..
SDN ve Webtekno da en çok takip ettiğim platformlar arasında yer alır.. Fakat webtekno bu hareketiyle çok ayıp etti.
Oldu olacak webtakno sitesinide kapatsalar da yerinde bir karar olacak.

Ayrıca SDN yi takip etmemin bir başka sebebi de hakkı abidir :)
abi seviyoruz seni cansın. @Hakkı Alkan

Ben Baya geç olsada yeni fark ettim.Nisan ayından beri forumda takılmıyordum.Ve öylesine takılırken forum.webtekno.com'a girdim ve ana sayfasına attı.Sonrada burayı gördüm.Neyse sağlık olsun

Kapanmasına üzüldüm. Ne güzel ortamımız bir muhabbetimiz vardı. Gerçi @MrChef beyi instagram gibi mecralardan halihazırda takip etmekteyim. Webtekno'nun forumu kapanınca buraya doluştuk, umarım burası da kapanmaz.

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Kapanmasına üzüldüm. Ne güzel ortamımız bir muhabbetimiz vardı. Gerçi @MrChef beyi instagram gibi mecralardan halihazırda takip etmekteyim. Webtekno'nun forumu kapanınca buraya doluştuk, umarım burası da kapanmaz.
13 Yıldır bu forum açık ve açık kalmaya devam edicek. Şuanda kapnması için bir sebep yok, kapanmaması için bir çok sebep var :)