Webtekno Forum Kapandı!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Creative

..Dark Light..
Yönetici
Super Moderator
Selam arkadaşlar; Webtekno Forum faaliyetini bitirmiş durumda.

Forum içerisinde genel koordinatörü şahsım olarak yapıyordum. Adminlik görevimi layı-ki ile yerine getirdiğimi düşünüyorum. Tarafıma bir açıklama yapılmadan sayfanın kapanması açıkçası beni üzdü..

Herkes için hayırlısı olsun..

ÆSir

Doçent
Sistematik bir hata gibi bir şey söz konusu olabilir mi? Pat diye bıçakla kesmeleri anlamsız bir durum çünkü. Sitenin kendisi faaliyette.

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Selam arkadaşlar; Webtekno Forum faaliyetini bitirmiş durumda.

Forum içerisinde genel koordinatörü şahsım olarak yapıyordum. Adminlik görevimi layı-ki ile yerine getirdiğimi düşünüyorum. Tarafıma bir açıklama yapılmadan sayfanın kapanması açıkçası beni üzdü..

Herkes için hayırlısı olsun..
WebTekno'nun bir teknoloji sitesi olduğunu hiç bir zaman düşünmedim. Bir kaç tane videolarını izlemiştim oda TAA'nın videolarıydı. Burada olan bir kaç olay sonrasında WebTekno'ya geçtiğini hatırlıyorum, sonradan bir kaç kere baktığımda görmüştüm orada seni, geçmiş olsun. 19 Bin TL iPhone X videosuna yaptıkları dalga geçme amaçlı videoları sonrasında sanırım ahımız tuttu :D

Fragger

Front-end Developer | [email protected]
Aslında kendi forumunuzu bedava yapabiliyorsunuz örneğin ben 000webhost kullanan biriyim bir site kurduğumda sıkıntısız geçti. :)
@Creative SDN'nin eski Supermoderator'üdür. Muhtemelen bu dediğinizi biliyordur ama 000webhost sadece kendi çapınızda kullanabilirsiniz :D Büyük işler için free işe yaramayacaktır :D

utkuversus

Al Bayrak Aşkı İle!
Yönetici
Moderatör
En hayırlısı ne ise o olur.
Size hiçbir bilgi geçmediler yani şimdi? Daha önce böyle bir tartışma olmuşmuydu?

SomeGuy

Doçent
Yasaklı
Webtekno neden forumuyla ilgili haberler vermedi onu hiç anlamadım. Gerçekten geçmiş olsun, çalışmalar boşa gitti.

Yazık olmuş. Webtekno ilerde tekrar forum için çalışma yapar mı tartışma konusu. Ki muhtemelen artık o defter kapandı bir daha Forum olmaz.
Ancak en azından kapatmadan önce haber verselerdi iyi olurdu

Webtekno o kadar çok projesi var ki foruma kafa yormak açıkçası umurlarında bile değildi. Adamlar şimdi de Yuex adında yerli kripto para borsası gibi bir projeye girdiler. Açıkçası yapılan onca emeği bir tuşla yok etmek çok kötü bir şey. Sağlık olsun ki şu açıdan içim çok rahat görevimizi sonuna kadar en iyi şekilde gerçekleştirmeyi başardık.

SomeGuy

Doçent
Yasaklı
Webtekno sadece forumu kurdu sonrada sadece "Onur Asrak" ve ismini unuttuğum biri vardı. Bu zamanda ise Creative admin değildi exixiz adlı kullanıcıydı. Daha sonrası her kişi bu forumu geliştirmeme durumundan rahatsız olup bazı konular açardı fakat Altay (admin) bey bi kere bir konuya geldi ve "işimiz var" dedi. Sonrada Forum resmen çöplüğe döndü örneğin bütün Webtekno ekibinde olan Adminler forumdan gitmiş gibi halleri vardı. En son Creative admin oldu Strkey ise kendi isteğiyle uzaklaştırma aldı. Creative çalışmalarını başlattı tam o anda forum.webtekno.com Sitesi kapandı.

Yani Webtekno kendi forumuna bir emek yapmadı, sadece Creative emek yaptı.

Webtekno sadece forumu kurdu sonrada sadece "Onur Asrak" ve ismini unuttuğum biri vardı. Bu zamanda ise Creative admin değildi exixiz adlı kullanıcıydı. Daha sonrası her kişi bu forumu geliştirmeme durumundan rahatsız olup bazı konular açardı fakat Altay (admin) bey bi kere bir konuya geldi ve "işimiz var" dedi. Sonrada Forum resmen çöplüğe döndü örneğin bütün Webtekno ekibinde olan Adminler forumdan gitmiş gibi halleri vardı. En son Creative admin oldu Strkey ise kendi isteğiyle uzaklaştırma aldı. Creative çalışmalarını başlattı tam o anda forum.webtekno.com Sitesi kapandı.

Yani Webtekno kendi forumuna bir emek yapmadı, sadece Creative emek yaptı.
Someguy o kadar yaptığın şeyden sonra böyle doğruları dürüst bir şekilde anlatman açıkçası beni şaşırttı. Ben BerkinAKTAS bu arada.