Webdomain Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Mta

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Herkese merhaba,
Web sitesi kuracağım ;
- Alan limitli olabilir
- Trafik çok önemli değil (server üzerinde dosya barındırmayacağım)
- Php desteği olacak.

Bu şekilde en uygun ve sorunsuz server satan şirketler için bilgi verebilir misiniz ?

--- Mesaj Güncellendi ---

Yaşayan insan yok mu :D

Mta

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Fiyat uygunda ne bileyim 2.si pek güvenli gelmedi açıkçası.

EnverYigit

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
bende aktifbilisim i kullanıyorum. tavsiye ederim. destek sistemi çok hızlı. başarılılılar. standart hosting paketlerinde domain hediye ;)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bu arada
https://www.bilisimhosting.net.tr/
indirim var.indirim kodu: yuzde50 :) yeni gördüm kaçırma istersen firma hakkında bilgim yok araştırmanızı öneririm.sorumluluk almak istemem.(kodu kendi dağıtmıştır...)

Mta

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
isimtescil.net'ten hosting aldım (Kampanya var)
hostajans.com'dan domain ismini aldım. (Daha ucuza geldi :)

www.zuzutech.com bu da adresim , çok pis reklam yapmam :D

Mta

Müdavim
Reaksiyon puanı
6

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
:)) rakip diyorsun vayy helall, sanal alem biraz kızışsn dimi :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Baktım sdn'yi tutan yok. Dedim adamlar tekel oluşturmasın bi rakip çıksın karşılarına :)--- Mesaj Güncellendi ---Yanlış anlaşılmasın hani öyle ilk önseziye göre söyledim , terbiyesizlik etmek istemedim.
bende terbiyesizlik olarak görmedim. tarafsız bir eleştiri olarak gördüm. zaten bu yüzden nedenini öğrenmek istiyorum. böylece buna karşı çözüm üretebilirim .daha yeni com.tr domain aldık ve ssl sertifikasını ekledik sanıyorum artık nispeten daha güveniliriz

mgazi

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Domain name'leri name.com hosting hizmetini de guzel.net.tr'den alıyorum. İkisinden de çok memnunum. Host konusunda pek sorun yaşamadım ama ilk zamanlarda denemek ve sabırlarını ölçmek için müşteri hizmetleriyle görüşmüştüm. Gayet hızlı ve yardım severler.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
guzelnet in indirimi varmış kaçırdım :(

yemrekmekci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ucuz istiyorsan Aktif Bilişim, MegaTR Hosting ve Ozkula'yı tavsiye ederim. Pahalı olsun garanti olsun diyorsanda Sadece Hosting, IHS ve Natro'dan şaşma...

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
[MENTION=45352]orcnd[/MENTION] hangi şirket hocam bu ilk kez duydum ben :)

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
[MENTION=45352]orcnd[/MENTION]
sdn'dekilerde memnun sanırım, kampanyayı kaçırmıştım bir servisten sizinkilere bakıyorum.

skys

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
11
@orcnd
sdn'dekilerde memnun sanırım, kampanyayı kaçırmıştım bir servisten sizinkilere bakıyorum.

Arkadaşın shiftdelete.netten olması bile güvenmek için yeterli değilmi zaten ?

Ayrıca r10.net'tede kendileri hakkında olumsuz herhangi bir yorum göremedim. Hepsi gayet olumluydu.. orcnd arkadaşımızla Öbür ay bende çalışmaya başlıyacağım inşallah.

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
Arkadaşın shiftdelete.netten olması bile güvenmek için yeterli değilmi zaten ?

Ayrıca r10.net'tede kendileri hakkında olumsuz herhangi bir yorum göremedim. Hepsi gayet olumluydu.. orcnd arkadaşımızla Öbür ay bende çalışmaya başlıyacağım inşallah.
her sdn' üyesi altın kalplidir diye bir şey yok.arkadaşı suçlamadım sadece referans önemlidir onu belirttim :)
r10.net'de üyeliğim yok o yüzden orada nasıl yorumlar aldığını bilmiyorum.ancak sdn'de bulunduğu süreçte genel kanım iyi olduğu yönde.paketler uygun geldi, bir kaç soru sorduktan sonra bende hizmeti kendisinden almayı düşünüyorum. :)

skys

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
11
her sdn' üyesi altın kalplidir diye bir şey yok.arkadaşı suçlamadım sadece referans önemlidir onu belirttim :)
r10.net'de üyeliğim yok o yüzden orada nasıl yorumlar aldığını bilmiyorum.ancak sdn'de bulunduğu süreçte genel kanım iyi olduğu yönde.paketler uygun geldi, bir kaç soru sorduktan sonra bende hizmeti kendisinden almayı düşünüyorum. :)
Yanlış anlama beni dostum Seni azarlamak için söylemedim o sözü.... Hem arkadaşla ufak bir konuşmam geçtiği için hemde r10.nette gördüğüm için bilgilendirme amaçlı yazdım sadece. Umarım yanlış anlaşılmamışımdır.