Web Tabanlı Ticaret Oyunu

Bu konuyu okuyanlar

flinter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, size bir ekonomi-ticaret oyunu tanıtacağım. Kapitalizm tarzında oyunları oynamayı seven kişiler bu oyunu da sevecektir inanıyorum. Sistemde dükkan,fabrika,üretim yerleri tarzında şeyler var.
Dükkan kuruyorsunuz ve her saat gelir topluyorsunuz gelir toplamanız için stok almanız gerekiyor. Daha oyun yeni olduğu için stok alımlarını devlet kendi fabrikasıyla karşılıyor. Stok doldurduğunuz sürece her saat gelir toplayabilirsiniz her gelir topladığınızda da stoğunuzun 50 adedi gidiyor(değişebilir, şuanlık). Oyun online sayısını arttırmak için oyuna davet ediyorum sizi. Tek başımıza takılmayalım, ekonomi canlansın.
Canlı destekleri de var soru sorabilirsiniz
smile.gif

Oyun Linki: Ekonomist - Online Ticaret Oyunu

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Mobilde menu her refresh de açık geliyor, kanser etti kardeș, pc den incelerim bi ara. Emegine saglik

Web Kartalı

Asistan
Reaksiyon puanı
115
Hocam webkartalı takip programı v1'i yükledim. Nasıl aktif edicem? Rar şeklinde şu anda.
önce rar dan çıkarman gerekiyor :)

sonra xampp yada easyphp tarzı bir local sunucu kurman gerekiyor. rar içindeki .sql veritaanını mysql e attach yapmalısın.. yaptıkdan sonra klasör içindeki webkartali.php dosyasında veritabanı, kullanıcı adı ve şifre kısmını değişmelisin. hepsi bu kadar :)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Hocam webkartalı takip programı v1'i yükledim. Nasıl aktif edicem? Rar şeklinde şu anda.
önce rar dan çıkarman gerekiyor :)

sonra xampp yada easyphp tarzı bir local sunucu kurman gerekiyor. rar içindeki .sql veritaanını mysql e attach yapmalısın.. yaptıkdan sonra klasör içindeki webkartali.php dosyasında veritabanı, kullanıcı adı ve şifre kısmını değişmelisin. hepsi bu kadar :)
Peki. Hosting de olur mu? Lütfen program şeklinde yap ya..

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Aynen öyle kayıt oldum adım Kaan referans yok bişi yok :(

flinter

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Referans sistemi şuan yok sanırım. Gelmesi için canlı desteğe bildirim atabiliriz topluca belki ozaman gelir. Oyun güzel gidiyor ama.