Wattpad pişmanlıktır!!!

Bu konuyu okuyanlar

langame19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Wattpad kullanmayın, kullandırmayın. Saçma sapan bir ortamı var. Full kız dolu ve erkekler bile aşka sarmış. Sürekli ergen içerikli hikayeler yazılmış. Çoğu zaten sigara, alkol ve kötülüğe yönlendiren, saçmalıklarla dolu hikayeler. Yararlı olan bazı kitaplar var fakat çoğunluk kötü olduğu için arada kaybolup gidiyor. Uzak ttutun kendinizden, etki altında kalıp hayatlarına sıçabilirler.

ByMiraç10

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Bencede girmesinler bende okuyodum ara sıra salak saçma hikayeler var..

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
4 senedir o sitedeyim en son kendimi attım oradan aşırı fazla kendini beğenmişlik var o sitede

ByMiraç10

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Ama bazı hikayeler efsane hatta orda yazmaya başlayıp sonradan gerçek kitap olanlar bile var

_Trinity_

Asistan
Reaksiyon puanı
81
Genelde ergenlerin takıldığı bir ortam. Kitaplar aşırı saçma sevemedim. Aralarında iyileri de vardır elbet.

galaxy13

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ama bazı hikayeler efsane hatta orda yazmaya başlayıp sonradan gerçek kitap olanlar bile var

O platformdan çıkıp sonradan basılan çoğu kitap pek bir şeye benzemiyor(bkz: kötü çocuk). Bir şeyin rağbet görüyor olması kaliteli olduğunu göstermez hatta rağbet gören şeyler genelde kalitesiz oluyor. :')

(edit: anlatım bozukluğu)

Thaei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bir zaman orda baya takildim 30 sayfalik felan bi hikaye yazmistim baya reklamlarini yapmistim 80bin okunmaya kadar ulasmistim. Ordakilerin genel amaci yazdiklari seylerle insanlara birseyler katmak degil sosyal anlamda oradan destek alip taninip kitap bastirmak bir diger amac kiz dusurme falan. Aralarda duzgunleride var gercekten yazdiklari icin orda duran

lutfuhoca

Asistan
Reaksiyon puanı
45
Salimcan Satıcı'nın nazenin adlı kitabı dex kitaptan basıldı. Orada okunup basılan kitapta var. Aldım okudum başarılı bir kitaptı.

paykasa06

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
1
Zaten doğru dürüst insan kalmadı. Gençler Tik-Tok, Wattpad gibi saçma sapan yerlerde saçma sapan işler yapıyorlar.

sksjjahdjs

Asistan
Reaksiyon puanı
69
Wattpad kullanmayın, kullandırmayın. Saçma sapan bir ortamı var. Full kız dolu ve erkekler bile aşka sarmış. Sürekli ergen içerikli hikayeler yazılmış. Çoğu zaten sigara, alkol ve kötülüğe yönlendiren, saçmalıklarla dolu hikayeler. Yararlı olan bazı kitaplar var fakat çoğunluk kötü olduğu için arada kaybolup gidiyor. Uzak ttutun kendinizden, etki altında kalıp hayatlarına sıçabilirler.
Dediğiniz gibi genelde aşk içerikli hikayeler çoğunlukta. Buna ek olarak cinsellik de çok var. Yararlı içerikler maalesef değer görememekte Wattpad'te. Play Kitaplık'ta da durum aynı ama Wattpad'e göre daha fazla yararlı içerik var. (Çoğusu ücretli.)

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Google a yazmaya üşendim belki bir genç arkadaş açıklar dedim ama heyhat, neredeeeee
Yazarlığı klavye tuşlarına basmak zanneden, ergenliğe yeni girmiş ve fantezi dolu kafalarını burada boşalttıkları bir mekan imiş.

halil007

Doçent
Reaksiyon puanı
124
Bir nevi yazar sosyal medyası mı

:D
Bir video izlemiştim Youtube'da, bir ergen şöyle diyor: "Kitap yazmak için ilhama falan gerek yok, parmaklarınızı klavyeye koyun ve yazın."
Sonra üsluptan yoksun, rezil, sığ "metin"ler peyda oluyor. ne gramer ne edep! :)
yani hayır!