Warkortali Dostlarını Arıyor Hüzünlü Bir Fon Müziği Eşliğinde (Müziksiz Olmaz)

Bu konuyu okuyanlar

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
:w00t: Selamlar herkese, eski dostlarım uzun zaman oldu foruma tam anlamıyla giremiyorum ama burada geçirdiğim zamanları unutamıyorum, ne günlerdi ama.. :) Bu konuya bakan herkesin eski dostum olmasına gerek yok, eğer beni biraz olsun tanıyabildiyseniz eski yazılarımdan, sizde konuya dahil olabilirsiniz.. Yeni arkadaşlıklara açığız :) Google'a warkortali yazdım karşıma ilk şu konu çıktı baktım ; http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/41815-dogum-gunun-kutlu-olsun-warkortali.html çok duygulandım be abi :) herkese sevgiler saygılar yöneticilerimizede aynen saygılar.. Yönetici dedimde hakkı hocamla GS - Bursa maçına gitmiştik ilk defa ali samiyen stadında maç izlemiştim sayesinde ayrıca sevgiler kendisine :)

Reaksiyon puanı
2,146
jenerasyonlar değişiyor hocam, biz de yarın gideceğiz başkaları dolduracak buraları :)

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Warko... Naber modum :D Kagu vardı bi de senin kanka.. Onu da getir :D

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Herkes bir gün gidici elbet, bizde kazık çakmadık buraya :D
Yalnız kalite hala devam etmekte, önemli olan burada bulunduğun sürece kaliteden ödün vermemek, sevgi olmuyorsa bile saygıyı elden bırakmamak.
Sdn bizim aynı bizsiz bir sdn olamayacağı gibi :)

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Warko... Naber modum :D Kagu vardı bi de senin kanka.. Onu da getir :D

Sağol abi iyidir idare ediyoruz.. Kagu şimdi nerelerde bilemiyorum :) ama gelmez artık heralde tahminimce büyüdü oda baya :) duymasın şşşş :)

Herkes bir gün gidici elbet, bizde kazık çakmadık buraya :D
Yalnız kalite hala devam etmekte, önemli olan burada bulunduğun sürece kaliteden ödün vermemek, sevgi olmuyorsa bile saygıyı elden bırakmamak.
Sdn bizim aynı bizsiz bir sdn olamayacağı gibi :)

Neden gidici olalım ki ölmedikten sonra şuraya giriş yapıp iki tane yazı yazılabilir ki ben öyle yaptım. Sadece tam anlamıyla eskiden olduğu gibi saatlerimi burada geçirmedim o kadar. yönetim el değiştirmedikçe kaliteden ödün vermez bu forum zaten.. ;)

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
[MENTION=9966]warkortali[/MENTION] gidici derken ölümü kastetmiştim ben :)

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
@warkortali gidici derken ölümü kastetmiştim ben :)

Hımm.. Ama yazının içeriği gerçek anlamda ölümü çağrıştırmıyor...

Neyse işte buradan'da (Forumdan) gidersin, bu dünyadan'da göçer (Ruhun bendenden ayrılması sonucu) gidersin, önemli olan her iki anlamda'da geride iyi izler bırakmış olmak..

DİP NOT : Ben bu dünyadan göçüp gittiğimde, arkamda bıraktığım dünyada kalitenin devam edeceğini düşünmüyorum :D hatta şuan bile dünyanın genelini baz alırsak kaliteli hayatlar yaşayan insanlar olduğunu, hak ettikleri şartlarda yaşayan insanlar olduğunu zannetmiyorum. hatta hatta bırak insanları l.net olsun.. doğayı, hayvanları ve herçeşit canlıyı, Malesef kötü bir düyada bırakmış olmamın üzüntüsüyle bir yerlere göçüp gideceğim:)

Yani söylemek istediğim ben öldükten sonra bu forumda ki kaliteyi ne yapayım.. Bu kadarda bağlanılıp sevilmez bi forum herşeyin azı kafidir..

İyi forumlar dostlarım..

tugbagaleri

Profesör
Reaksiyon puanı
46
merhaba gençler görüşmeyeli nasılsınız ben alzheimer oldum yaşlandım derdimde inanmazdınız bak bunu hatırladım ehehehehe şuanda huzur evinde müdürn odasındaki bilgisayarı gizlice kullanıyorum bekçiye burayı kullanmak için devletin hasta bezi masrafı için verdiği parayı veriyorum bu yüzden hasta bezi olmadığından da başıma olmadık işler geldi bakıcılar ingiliz anahtarıyla beni eğitmeye başladılar nasılsa hatırlmaz diyorlar işte böyle warkot ali :) sen neyapıyorsun he tokmak işleri ne alemde Camille Gainer sana evlenme teklif etmiş sende ben ırkçıyım olmaz demişssin doğrumu :)) sevgiler arkadaşlar....

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Sağol abi ne olsun dağlarda bağlarda (Doğada) gezindikten sonra yine kendimi kaosun içine bıraktım derken öyle geçinip gidiyoruz. Tokmağı bıraktım abi.. Profil fotoğrafın güzelmiş beğendim :).. Farklı renklere, dillere, dinlere açık bir insanım kimseyi ayırt etmem abi :) o ayrımcılık işini gizli yönetenler yapar.. Karanlık düşünceleri olan şu (Aydın) kişiler.

Buarada warkortali'nin hiç bir anlamı yok, beni yeni tanıyacak olan arkadaşların bilgisi olsun. Mesela ismim ali falan değil :D tugbagaleri'nin (warkot ali) yazım şeklinden dolayı yanlış anlamayı. :)

Sanki forumda yazı yazma yetimi kaybetmişim biraz. Yazıyorum düzeltiyorum, yazıyorum düzeltiyorum :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
merhaba gençler görüşmeyeli nasılsınız ben alzheimer oldum yaşlandım derdimde inanmazdınız bak bunu hatırladım ehehehehe şuanda huzur evinde müdürn odasındaki bilgisayarı gizlice kullanıyorum bekçiye burayı kullanmak için devletin hasta bezi masrafı için verdiği parayı veriyorum bu yüzden hasta bezi olmadığından da başıma olmadık işler geldi bakıcılar ingiliz anahtarıyla beni eğitmeye başladılar nasılsa hatırlmaz diyorlar işte böyle warkot ali :) sen neyapıyorsun he tokmak işleri ne alemde Camille Gainer sana evlenme teklif etmiş sende ben ırkçıyım olmaz demişssin doğrumu :)) sevgiler arkadaşlar....

Zuhahaha. Abi hala formundasın. Yine kırdın geçirdin beni gülmekten :D

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
TuningMert Arkadaşım gibi arabalardan anlayan bir arkadaşa soru sormam gerekiyor. TuningMert foruma hala katılıyorsan bana bi ulaş usta. Kendimi eski versiyon bir yazılım gibi hissediyorum ama güncellemelere açığım :D Forumun eskisi olmak acaip bir psikoloji.

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
Biri adımı mı andı.:D bende tanımıyorum sizi ama.Sevilen biri olduğunuz belli..:)

Reaksiyon puanı
2,146
TuningMert Arkadaşım gibi arabalardan anlayan bir arkadaşa soru sormam gerekiyor. TuningMert foruma hala katılıyorsan bana bi ulaş usta. Kendimi eski versiyon bir yazılım gibi hissediyorum ama güncellemelere açığım :D Forumun eskisi olmak acaip bir psikoloji.

Aga ben de senden bi yıl sonraki bi üyeyim, hiç eski diyor muyum kendime bak kayna araya gitsin :D

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Biri adımı mı andı.
laughing.gif
bende tanımıyorum sizi ama.Sevilen biri olduğunuz belli..
001_smile.gif

Merhaba hüzün_lü bu site benim internet alemine ilk adımımdır (forumda yazı yazmak anlamında) bu anlamda forum yöneticilerine ve forumu kullanan insanlara değer veriyorum ilk günden beri sdn'ye büyük bir aile gözü ile bakıyorum. Profilinize baktım şiirle ilgileniyormuşsunuz. Benim forum'da birkaç (şiir) yazmaya çalışma, çalışmalarım oldu :D belki denk gelirsiniz okursunuz. Görüşmek üzere.

Aga ben de senden bi yıl sonraki bi üyeyim, hiç eski diyor muyum kendime bak kayna araya gitsin
laughing.gif

Birazda yaşımın getirdiği eskime duygusumu diyim onunda bir etkisi var :D

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
Evet şiir önemli bi yeri var hayatımda.Duyguları anlatmanın en iyi yolu bu.Forumda çoğu yerde rastladım paylaşımlarınıza,ama şiir (yazmaya çalışma:D)adına bir şey görmdm.Okumak nasip olur inş.

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
Hmm iyiymiş aslında.İçimdeki kötü ses yorum yap dedi ama neysee:D

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Teşekkür ederim. :) Son bir kaç yıldır yeni bir şeyler yazmıyorum arada bir gelirler bana anca öyle yazarım :D

hüzün_

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
503
O zaman arada gelsinler de biz de görelim:D

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
İnş. :) kafa şu dönemler çok yoğun burada şuan yazı yazıyor olmam bile zaman kaybı ama sdn sevgisi başka bir şey :) Görüşmek üzre..

warkortali

Profesör
Reaksiyon puanı
181
Jojo gerçektende güzel günleri paylaştık bu forum üzerinde o yüzden sizleri unutmadım (Eskide kaldım) eskide kalmamak mümkün mü diye sormuyor kimse :)

RuNaL

Dekan
Reaksiyon puanı
71
Allaha şükür kardeşim iyiyiz sen nasılsın nasıl gidiyor

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
İyi çok şükür, sen yokken admin falan oldum işte. Buralar hep benim :D