WARDER Bit™ Sistem Testi Yazılımı

Bu konuyu okuyanlar

WARDER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba, öncelikle bunu reklam olarak algılamayın ben 2016 Yılında programlama işlerine ilgi duymaya başladım ve bir uygulama yapma kararı aldım. Yaptığım bu sistem testi uygulamasını kendi sitemde yayınlayarak 400'den fazla kullanıcıya sundum. Acemilik eserim olan bu uygulamayı tek başıma olduğumdan dolayı geliştiremedim. Ve şimdi küçük bir ekip toplayıp bu uygulamayı geliştirip sunmaya hazırlanıyoruz. Programın geliştirilme aşamalarını takip etmek ve bize destek olmak İcin Instagram sayfamıza göz atabilirsiniz. Bu uygulamanın amacı Bilgisayarınızın detaylarını, testlerini, hata cozumlerını ve performans iyileştirmelerini tek bir uygulama üzerinden yapmanız. Şu anda programda olan özellikler instagram sayfamızda mevcut. Peki böyle bir uygulamada olması gereken diğer testler, özellikler nedir? Böyle bir sistem testi uygulamasından ne beklersiniz?

WARDER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Programımıza, derecelendirme sistemi eklendi.

WARDER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Programımıza, donanım ısı testi eklenmiştir.

Reaksiyon puanı
22
Anlık fps gösterme, video kaydı, ekran görüntüsü alma, anlık cihaz ısısı, anlık ram kullanımı gibi özellikler eklersen daha dikkat çekebilir. Ayrıca tek başına geliştirmen zor, yardım edebilecek programlama bilen en az 1-2 kişiye ihtiyacın var.
Bu benim görüşüm geliştiren sensin bu arada gelecekte umarım bir sorunla karşılaşmazsın.

Kolay gelsin,
Sabri

WARDER

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Anlık fps gösterme, video kaydı, ekran görüntüsü alma, anlık cihaz ısısı, anlık ram kullanımı gibi özellikler eklersen daha dikkat çekebilir. Ayrıca tek başına geliştirmen zor, yardım edebilecek programlama bilen en az 1-2 kişiye ihtiyacın var.
Bu benim görüşüm geliştiren sensin bu arada gelecekte umarım bir sorunla karşılaşmazsın.

Kolay gelsin,
Sabri

Değerli yorumun için çok teşekkür ederim :) ayrıca da Programın geliştirilme sürecine fikirlerinle destek olduğun için sağol :) Dediğiniz detayları dikkate alacağım ve o özellikleri eklemeye çalışacağım.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Lütfen konunuzu spam yapmadan tanıtmaya çalışalım