Walldo Wallpapers - Auto Wallpaper Changer

Bu konuyu okuyanlar

fariskaya94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İndiriyorum bakalım nasıl çalışacak. Huawei mate 10 pro kullanıyorum. Dönüş yapacağım kullandıktan sonra.

gokhanseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
otomatik değiştirmeyi pek sevmiyorum ama duvarkağıtların güzel programı indirdim kendime uygun duvar kağıdını bulup 5 yıldız vericem. başarılı (y)

fariskaya94

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Uygulamayı deneyimleme fırsatım oldu. Uygulama içerisinde güzel duvar kağıtları ve çeşitlilik var. Fakat otomatik duvar kağıdı benim telefonumda(Huawei mate 10 pro) çalışmadı. Bir kaç kere denememe rağmen durum değişmedi.
Bunun dışında uygulama başarılı. Belki benim telefonumda doğru çalışmadı.

asocialcoder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
otomatik değiştirmeyi pek sevmiyorum ama duvarkağıtların güzel programı indirdim kendime uygun duvar kağıdını bulup 5 yıldız vericem. başarılı (y)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Teşekkürler :)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Uygulamayı deneyimleme fırsatım oldu. Uygulama içerisinde güzel duvar kağıtları ve çeşitlilik var. Fakat otomatik duvar kağıdı benim telefonumda(Huawei mate 10 pro) çalışmadı. Bir kaç kere denememe rağmen durum değişmedi.
Bunun dışında uygulama başarılı. Belki benim telefonumda doğru çalışmadı.

Tesekkürler.Çalışmaması benim hatam telefonunun Android sürümü 8.0 üstü buda bazı fazladan izinler istiyo o yüzden bende uygulamaya son bi güncelleme yaptım hatayı görmüş oldum tekrardan teşekkür ediyorum :) uygulamayı güncellersen çalışıcaktır.

Son düzenleme: