w7 vs. w8 vs w10 Sizce hangi işletim sistemi oyun oynamak için daha iyi?

Bu konuyu okuyanlar

SemihS.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Şu anda bilgisayarımda w10 kullanıyorum ve oyun oynamak amacıyla kullanmak istiyorum ama eski oyunlarda w10 desteklemeyen oyunları da oynamak için ve sürekli update istediği için w8'e geçmeyi düşünüyorum sizce hangisi benim için daha iyi olur?

Şimdiden Teşekkür Ederim.

Reaksiyon puanı
602
Performans konusunda Windows 7 öneriyorum. Windows 10 kullanacaksanız lisanslama programından etkinleştirme yapın çünkü normal Windows 10 bazı şeylerle yormakta.

SemihS.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Performans konusunda Windows 7 öneriyorum. Windows 10 kullanacaksanız lisanslama programından etkinleştirme yapın çünkü normal Windows 10 bazı şeylerle yormakta.
Lisanslama programında etkinleştirme ne demek?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir de w7 yüklersem bundan 2 yıl sonra oyunların w7 desteği kalkarsa tıpkı şu andaki windows xp gibi o zaman oyunları indiremem.

Son düzenleme:

SemihS.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bir de
Yani Windows 10'u etkinleştirmek için lisans anahtar lazım oluyor fakat bunu korsan programıyla yaparsanız Windows 10'un bazı rahatsız edici özelliklerinden kurtulursunuz.
Evet şu anda w10 orijinal. Crack olmasının bana dezavantajları olmaz mı?

SemihS.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Eskiden Windows 8.1'i VMWare'de yükleyip korsan programıyla etkinleştirme yaptığımda hiçbir sorun yoktu normal. :)
Bir de w7 yüklersem bundan 2 yıl sonra oyunların w7 desteği kalkarsa tıpkı şu andaki windows xp gibi o zaman oyunları indiremem.

SemihS.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
O zaman Windows 8.1 öneririm. Buda olmazsa Windows 10.
Teşekkür Ederim

---- Mesajlar birleştirildi ----

O zaman Windows 8.1 öneririm. Buda olmazsa Windows 10.
İnternette araştırırken bilgisayarın örijinali w10 olduğu için w8.1 ya da daha eski bir işletim sistemi yüklerseniz sürücünüz sağlıklı çalışmasında sıkıntıların çıkacağı yazıyordu bunun hakkında ne düşünüyorsunuz? Bilgisayar hızına etki eder mi?

Son düzenleme:

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Ben Windows 7 deyip çekiliyorum.