VPN Kullandım İnternetim Yavaşladı

Bu konuyu okuyanlar

ErdemKus

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaslar ben bir oyun icin vpn indirdim kullandım ama çalışmadı neyse sildim sonra vpnyi pcyi yeniden başlattım ve internetim yavaşladı şuan internetim çok yavaş oyun oynanmıyor bu siteyede zor girdim zaten yardım edin ve ara sıra su hatayı alıyorum

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    92.5 KB · Görüntüleme: 646

Samet UCA

Profesör
Reaksiyon puanı
2,913
Arkaplanda servislerini çalıştırıyor olabilir. CTRL + ALT + DELETE kombinasyonuyla görev yöneticisi açın ilgili uygulamanın ismini taşıyan servisleri durdurun.
Daha sonra başlat / çalıştır aracını tıklayın msconfig yazın ve devam edin. Çıkan pencereden "başlatma" sekmesinden ilgili uygulamanın işaretini kaldırıp kaydedin.

ErdemKus

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkaplanda servislerini çalıştırıyor olabilir. CTRL + ALT + DELETE kombinasyonuyla görev yöneticisi açın ilgili uygulamanın ismini taşıyan servisleri durdurun.
Daha sonra başlat / çalıştır aracını tıklayın msconfig yazın ve devam edin. Çıkan pencereden "başlatma" sekmesinden ilgili uygulamanın işaretini kaldırıp kaydedin.
görev yöneticisinde vpn ile ilgili çalışan bir şey yok belki vpn internet ayarlarıyla oynamıştır

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Bence vpn diye başka bir şey kurmuş program dikkatli olun illegal mining böyle yapılıyor.

fılızgundugan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende aynı sorun ile karşılaşmıştım :( kendiliğinden düzeldi

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Tavsiye olarak combofix ve hijackthis kullanın bakalım neler bulucak.

crista7

Profesör
Reaksiyon puanı
87
vpn için chrome eklentilerinden ininja yı kullanabilirsin.

ErdemKus

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Tamamdir arkadaslar dns aarlarini degi̇sti̇rerek i̇nterneti̇mi̇ düzeltebi̇ldi̇m yardimlariniz i̇çi̇n teşekkürler