Vova ile tanışın. Herkese Ücretsiz 1 Adet Ürün (İlk sipariş geldi)

Bu konuyu okuyanlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar. iftira atıp sanki katakuliye getiriyormuşum gibi söylemler oldu ama buyrun benden! başka da ürünü (hatta ürünleri) gelen olmuş forumdan. arkadaştan rica ettim umarım kısa zamanda resimleri ekler :)
@chausin
Ll1EB0.jpg

---- Mesajlar birleştirildi ----

arkadaşlar bikaç saat önce tvbox'umda geldi.

NnrgpX.jpg

al2MLQ.jpg

Son düzenleyen moderatör:

Pheno65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni alışveriş sitesi, vova..
Uygulamayı kuruyorsunuz aşağıdaki linkten,yine linkten Uye oluyorsunuz ve bir elmas veriyor,orada da elmas ile bluetooth kulaklık falan var,ucretsiz adresinize gönderiyor.

Size harika bedava şeylerim var! Ücretsiz Cep Telefonu! Ücretsiz Tablet PC! Ücretsiz Akıllı Saat! Hepsi ÜCRETSİZ! Size harika bedava şeylerim var! Ücretsiz Cep Telefonu! Ücretsiz Tablet PC! Ücretsiz Akıllı Saat! Hepsi ÜCRETSİZ!

Sanal kartınız nile alışveriş yapmayı unutmayın

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Bugün siparişim geldi ama hiç okumadan direk sipariş resmine bakarak kulaklık aldığımı sanmıştım. Meğerse su geçirmez airpods kılıfıymış. Moralim bozuldu. Ben 45 gün bunu mu bekledim lan.
a20d9a2a61e97bf0ce5246590b68dcf2.jpg

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Arkadaşlar ininalıma 11kuruş veya biraz daha fazla atabilecek var mı? Ben de denemek istiyorum.Atacak varsa atayım bilgileri?

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Bugün siparişim geldi ama hiç okumadan direk sipariş resmine bakarak kulaklık aldığımı sanmıştım. Meğerse su geçirmez airpods kılıfıymış. Moralim bozuldu. Ben 45 gün bunu mu bekledim lan.
a20d9a2a61e97bf0ce5246590b68dcf2.jpg
haha hocam onu kulaklık die alan çok ama 30 35 tlye satarsın letgo sahibinden koy illaki alırlar.

bugün tabletim geldi arkadaşlar :D efsane birşey. satıcam ama
zj5m6O.jpg
JZAp0W.jpg

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
@mfi

Sinirlendim yırttım attım :D Parasını verir adam gibi kulaklık alırım ben AliExpress'ten. Ne bu ya ayar etti beni akşam akşam :D

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
arkadaşlar şuana kadar forumdan gelenlerde var .başka gelenlerde olursa konuya resim eklesin. ekleyen 10 kişiden birine netflix hesabımı vericem 4k lık grup :)

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
son gelen sipariş akıllı saat. gerçekten çok şık. saat kullanan birisi olsam satmaz kullanırdım.

lqE23l.jpg

oXEP0o.jpg

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
arkadaşlar sistem değişti artık her kayıt olana 20 elmas her kayıt ettiğiniz sipariş verirse 80 elmas veriyor.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Bugün bana 20 elmas verdi ben de bu sefer çok dikkatli davranarak gerçekten kulaklık aldım :D Bakalım kaç asır sonra elime ulaşacak.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Bugün bana 20 elmas verdi ben de bu sefer çok dikkatli davranarak gerçekten kulaklık aldım :D Bakalım kaç asır sonra elime ulaşacak.
aman hocam dikkatli ol :D en azından geliyo :D benim toplamda 15 e yakın ürün geldi xd çoğunu sattım iyi nakit geçti elime

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
aman hocam dikkatli ol :D en azından geliyo :D benim toplamda 15 e yakın ürün geldi xd çoğunu sattım iyi nakit geçti elime
Ben bunun bi hilesini bulucam ya :D Elimde bir tane paycell kart var. Buna para atıp birde bilgisayardan yeni hesap açarsam durumu çakmazlar bence. Beleş ürün için her şeyi yaparım hehehe :D

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Ben bunun bi hilesini bulucam ya :D Elimde bir tane paycell kart var. Buna para atıp birde bilgisayardan yeni hesap açarsam durumu çakmazlar bence. Beleş ürün için her şeyi yaparım hehehe :D
aman hocam elindekinden de olma :D

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Geçen kardeşimin telefonuna uygulamayı yükleyip diğer kartımla sipariş geçtim. İki ürünüm yolda ikisi de kulaklık :D Birde babamın telefonundan şey ederim sonra bu macerada biter.

pdr42

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
hocam yeni urun geld diye bir cok payalsımda bulunmussunuz. Bunların hepsi ucretsiz mi geliyor. nasıl oluyor.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
hocam yeni urun geld diye bir cok payalsımda bulunmussunuz. Bunların hepsi ucretsiz mi geliyor. nasıl oluyor.
evet hocam 20 25 e yakın ürün geldi :D 1 kurus ödemedim (11 kurus ödedim hepsi için ayrı ayrı ama geri ödüyorlar :D )
bunlarda iadeler :D
Ll1pAG.png

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
ürünler güncellendi arkadaşlar acele edin :)
bu arada 24 saat olayı değişti sanırım. 2 3 gün süre veriyor bende

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
@mfi Konuya tekrar "güncel" yazarsanız konudan uzaklaştırmak zorunda kalacağım. Bilginize.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Yıllar ve yıllar önce verdiğim sipariş elimi ulaştı.
Şaka bir yana 3 ay sürdü...

Benim istediğimde abuk subuk ürünler vardı ben de sırf denemek amacıyla kameralı kalem sipariş ettim ve geldi.

Ama poşetten çıkardım bir sağına soluna baktım ama kullanmadım çalışıyor mu çalışmıyor mu bilemeyeceğim...