Vova ile tanışın. Herkese Ücretsiz 1 Adet Ürün (İlk sipariş geldi)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

mfi

Profesör
arkadaşlar provizyon için çekilen 11 kuruşların geri ödemesi gerçekleşti. buyrun ss:

mfi

Profesör
merhaba arkadaşlar. iftira atıp sanki katakuliye getiriyormuşum gibi söylemler oldu ama buyrun benden! başka da ürünü (hatta ürünleri) gelen olmuş forumdan. arkadaştan rica ettim umarım kısa zamanda resimleri ekler :)
@chausin

---- Mesajlar birleştirildi ----

arkadaşlar bikaç saat önce tvbox'umda geldi.

Son düzenleme:

Pheno65

Üyecik
Yeni alışveriş sitesi, vova..
Uygulamayı kuruyorsunuz aşağıdaki linkten,yine linkten Uye oluyorsunuz ve bir elmas veriyor,orada da elmas ile bluetooth kulaklık falan var,ucretsiz adresinize gönderiyor.

Size harika bedava şeylerim var! Ücretsiz Cep Telefonu! Ücretsiz Tablet PC! Ücretsiz Akıllı Saat! Hepsi ÜCRETSİZ! Size harika bedava şeylerim var! Ücretsiz Cep Telefonu! Ücretsiz Tablet PC! Ücretsiz Akıllı Saat! Hepsi ÜCRETSİZ!

Sanal kartınız nile alışveriş yapmayı unutmayın

rawkid

Dekan
Bugün siparişim geldi ama hiç okumadan direk sipariş resmine bakarak kulaklık aldığımı sanmıştım. Meğerse su geçirmez airpods kılıfıymış. Moralim bozuldu. Ben 45 gün bunu mu bekledim lan.

-Emirhan Türk-

Doçent
Arkadaşlar ininalıma 11kuruş veya biraz daha fazla atabilecek var mı? Ben de denemek istiyorum.Atacak varsa atayım bilgileri?

mfi

Profesör
Bugün siparişim geldi ama hiç okumadan direk sipariş resmine bakarak kulaklık aldığımı sanmıştım. Meğerse su geçirmez airpods kılıfıymış. Moralim bozuldu. Ben 45 gün bunu mu bekledim lan.
haha hocam onu kulaklık die alan çok ama 30 35 tlye satarsın letgo sahibinden koy illaki alırlar.

bugün tabletim geldi arkadaşlar :D efsane birşey. satıcam ama

Son düzenleme:

rawkid

Dekan
@mfi

Sinirlendim yırttım attım :D Parasını verir adam gibi kulaklık alırım ben AliExpress'ten. Ne bu ya ayar etti beni akşam akşam :D

mfi

Profesör
@mfi

Sinirlendim yırttım attım :D Parasını verir adam gibi kulaklık alırım ben AliExpress'ten. Ne bu ya ayar etti beni akşam akşam :D
:D:D valla adına üzüldüm. ama emin ol tek sen değilsin onu kulaklık diye sipariş veren.

mfi

Profesör
arkadaşlar şuana kadar forumdan gelenlerde var .başka gelenlerde olursa konuya resim eklesin. ekleyen 10 kişiden birine netflix hesabımı vericem 4k lık grup :)

mfi

Profesör
son gelen sipariş akıllı saat. gerçekten çok şık. saat kullanan birisi olsam satmaz kullanırdım.

mfi

Profesör
arkadaşlar sistem değişti artık her kayıt olana 20 elmas her kayıt ettiğiniz sipariş verirse 80 elmas veriyor.

rawkid

Dekan
Bugün bana 20 elmas verdi ben de bu sefer çok dikkatli davranarak gerçekten kulaklık aldım :D Bakalım kaç asır sonra elime ulaşacak.

mfi

Profesör
Bugün bana 20 elmas verdi ben de bu sefer çok dikkatli davranarak gerçekten kulaklık aldım :D Bakalım kaç asır sonra elime ulaşacak.
aman hocam dikkatli ol :D en azından geliyo :D benim toplamda 15 e yakın ürün geldi xd çoğunu sattım iyi nakit geçti elime

rawkid

Dekan
aman hocam dikkatli ol :D en azından geliyo :D benim toplamda 15 e yakın ürün geldi xd çoğunu sattım iyi nakit geçti elime
Ben bunun bi hilesini bulucam ya :D Elimde bir tane paycell kart var. Buna para atıp birde bilgisayardan yeni hesap açarsam durumu çakmazlar bence. Beleş ürün için her şeyi yaparım hehehe :D

mfi

Profesör
Ben bunun bi hilesini bulucam ya :D Elimde bir tane paycell kart var. Buna para atıp birde bilgisayardan yeni hesap açarsam durumu çakmazlar bence. Beleş ürün için her şeyi yaparım hehehe :D
aman hocam elindekinden de olma :D

stat counter