Volkan Demirel o konuşmaya değindi

Bu konuyu okuyanlar

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
volkan_demirel_varlik_bile.jpg

Volkan, maçtan sonra düzenlenen basın toplantısında, soyunma odasında yaptıkları konuşmaya değinerek, şunları kaydetti:
''Soyunma odasında gelecek adına konuşmamız oldu ama bazı şeylerin artık konuşmayla olmayacağının, sahada göstermemiz gereken bazı şeyler olduğunun farkındayız. Önümüzde iki önemli maç var. Umarım içeride konuşulanlar, konuştuklarımızla kalmaz, iki maçta da sahaya yansıtırız. Bugünkü durumumuz, ben de dahil hiçbirimiz bir varlık, varlık bile denemez hiçbir şey gösteremedik. Bulunduğumuz durumun farkındayız. Zaten başkanımız olsun, hocamız olsun, biz futbolcular olsun gerekli konuşmaları yaptık. Umarım bu konuşmalar UEFA Avrupa Ligi maçıyla başlar, lig maçlarıyla devam eder. Çünkü içeride olan herkes farkındaydı. İnşallah fark ettiğimiz olayı sahaya yansıtırız.''
Bugün iyi oynayamadıklarını ifade eden Volkan, ''Üzerimizde bir ölü toprağı vardı. Fazla söylenecek bir şey yok. Hem söylenenler, hem taraftarımızın yaptığı tezahüratlar... Bugün hak ettiğimizi düşünüyorum her şeyi. Ama soyunma odasında konuştuklarımızdan sonra bu tarz şeylerin tekrarlanmayacağını ümit ediyorum. İnşallah tekrarlanmaz''dedi.
Başkan Aziz Yıldırım'ın da katılımıyla soyunma odasında yapılan konuşmaların ne tarz olduğu sorusuna Fenerbahçe kalecisi,''Önümüzde iki çok büyük maçın olduğunu konuştuk. Bugünkü durumumuzdan konuştuk. Herkesin biraz daha birbirine yardım etmesi gerektiğini konuştuk. Çünkü saha içinde bakıldığında gerçekten kimse kimseye yardım etmedi, herkes tek başına kaldı. Bu görüntüyü bir daha vermemek adına konuşmamız oldu. Başkanımız olsun, hocamız olsun, biz futbolcular olalım, durumun farkındayız. Bu durumu en kolay nasıl atlatırız, onu konuştuk'' diye cevap verdi.
Takımda arkadaşlığın bozulduğu yönündeki yorumlarla ilgili soru üzerine de Fenerbahçeli futbolcu, ''Birbirimiz arasında sıkıntı olup olmadığını konuştuk, kimse 'sıkıntım var' demedi. Ama sıkıntıları bulduğumuzu sanıyorum. Herkes söylemesi gerekeni söyledi. Aynı şeyleri, bugünkü pozisyonumuzu, görüntümüzü bir daha vermeyeceğimizi ümit ediyorum. Zaten bir daha verirsek fazla da söylenecek bir şey kalmayacak'' şeklinde konuştu.
Fenerbahçe takımı uzun süre soyunma odasında kaldı
Fenerbahçe Futbol Takımı, karşılaşmanın ardından 1,5 saate yakın bir süre soyunma odasında kaldı.
Başkan Aziz Yıldırım'ın da bulunduğu soyunma odasında takımın ortaya koyduğu performansın masaya yatırılıp konuşmalar yapıldığı öğrenildi.
Teknik direktör Aykut Kocaman, soyunma odasından çıkışta takım otobüsüne doğru giderken bir basın mensubunun, ''İstifa ettiğiniz söyleniyor, doğru mu-'' sorusunu cevaplamadı. Kocaman ile birlikte otobüse doğru giden Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yıldırım ise''Ayıp'' diyerek, soruya tepki gösterdi.

Kaynak