Vodefone intarnet

Bu konuyu okuyanlar

Kimbilir3306

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende samsung j3 2016 DDOS var Türktelekom , Turkcell bu operatörlerin intarneti erişim alışıyor ama Vodefone çalıştırıyor yardım edin Hattım diğer telefonlarda intarneti sorunsuz açıyor bende durmadan kesilmeler olarak çalışıyorum 1 dk giriyor 2 dk gidio sonra gelio

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Kelimeleri daha düzgün yazarsanız anlamamıza yardımcı olmuş olursunuz, böylece hızlı, fazla, net ve kısa cevaplar alabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerini aradınız mı? Tahminimce operatör kaynaklı bir sorun, Vodafone'da bazen sık kesintiler olabiliyor.

Kimbilir3306

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kelimeleri daha düzgün yazarsanız anlamamıza yardımcı olmuş olursunuz, böylece hızlı, fazla, net ve kısa cevaplar alabilirsiniz. Vodafone müşteri hizmetlerini aradınız mı? Tahminimce operatör kaynaklı bir sorun, Vodafone'da bazen sık kesintiler olabiliyor.
Sadece benim telefonumda oluyo hatti baska telefona takinca düzeliyo Aradim bu arada hic bisey yok dediler

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
İnternet sayfasinda var ayarları aldım cihazada yükledim
Biraz uğraşmadan çözülebilecek soruna benzemiyor, mümkünse bir telefoncuya veya telefondan anlayan tanıdığınıza gösterin. Anlaşılan telefonla ilgili bir sorun.

KuzeyUnutmaz

Asistan
Reaksiyon puanı
146
Ayarları buradaki gibi manüel yapın, telefona istediğiniz ayarlar bazen hata verebiliyor.

Vodafone Samsung İnternet Ayarları Nasıl Yapılır | Bedava internet Paketi