VodafoneNet son faturam

Bu konuyu okuyanlar

Dentist23

Doçent
Reaksiyon puanı
165
VodafoneNet'ten 01.11.2017 tarihinde taahhüdüm bitti ve firmamı aynı gün değiştirdim. Son kesilen faturam normal faturamın 1.5 katı geldi. Ayın 3'ünden beri defalarca müşteri hizmetlerini arayıp sebebini sorduğumda aldığım birbirinden farklı cevaplar;
-Ayın 2sinde geçişiniz yapılmış. 1 gün fazla kullandığınız için fazla fatura geldi diyen oldu. Bende ayın 1'inde vadafonun interneti kestiğine dair elimde sms olduğunu bildirdim. Mail olarak göndermemi istediler. Gönderdim ama ne bir arayan ne bir soran oldu.
-Faturanızda bizim görüntüleyemediğimiz bir fazlalık var. Ama ne olduğunu bilmiyoruz diyen oldu.
-Faturanız hatalı kesilmiş, düzeltilmesi için kayıt oluşturuyorum diyen oldu. (Düzeltilmedi tabiki)
-Faturanıza 20 tl indirim yapılacağı notu düşülmüş ama bir dahaki faturanıza diyen oldu. Başka fatura çıkmayacak ki bana :D
-Bu faturanıza yansıtılması için kayıt oluşturuyorum diyen oldu. (Gelen sms sonucuna göre talebim reddedildi)

Son ödeme tarihime 2 gün kaldı. Son olarak arayıp iyice kalayladım. 10 gündür bana faturamın neden fazla geldiğini anlatacak bir Allah'ın kulunu bulamadım. Siz siz olun VodafoneNet'ten uzak durun.