Vodafone'dan Avea'ya geçeyim mi?

Avea'ya Geçmelimiyim

• Evet Geç Çok Memnunum

Kullanılan: 65 43.6%
  • Hayır Hiç Tavsiye Etmem

Kullanılan: 84 56.4%

• Kullanılan toplam oy
    149

Bu konuyu okuyanlar

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Ya bir insanın her aymı faturası fazla gelir :cursing:

Avea kontörlü hatta geçmeyi düşünüyorum . Ne dersiniz ? Kullananlar fikir verebilir mi avea'dan memnunmusunuz ?

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
türkcell faturalıya geç madem :p

HeLLqu4Rd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
avea da vodofondan farkı yokkk belki biraz daha iyidir vodofon avea göre

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Süper Fikir Tarifesinin aylık sabit ücreti 5 TL'dir. Tarifede konuşulan her 100 her yöne dakika ek 4 TL ile ücretlendirilecektir.

Şahsen ben geçmeyi düşünüyorum. 31 Ocak sonmuş.
Kontöründe bitme ihtimali var.

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Faturasız 19 liraya heryöne olarak 500 dk 1000sms 1gb inerneti var. En basitinden bu. Kullanmayı bilene.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Süper Fikir Tarifesinin aylık sabit ücreti 5 TL'dir. Tarifede konuşulan her 100 her yöne dakika ek 4 TL ile ücretlendirilecektir.

Şahsen ben geçmeyi düşünüyorum. 31 Ocak sonmuş.
Kontöründe bitme ihtimali var.

Yok valla ben istemiyorum heleki aveadan o kadar kişi mahkemelik oldu çevremde faturalı hat yüzünden ı-ıhh :D .

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Küstüm o zaman :D
Bana 1 yıl faturada kal %15 indirim yapalım dediler tamam dedim :mrgreen:

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
çeneye sahip çık biraz :p Ben avaedan hiç memnun değilim iyi çekmiyor :cursing:

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Geçen arkadaş evde Turkcell'in çekmediğini söyledi, Ankara Keçiören'de yani merkezde...
Bende "pes" dedim...

rozabay

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Avea kullanıpta memnun olan arkadaşım yok. Geçeceksen turkcell e geç. Yoksa vodafone da dur.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Kesinlikle Avea'ya falan geçme ben hergün bir sürü insanı Avea'dan Vodafone'a taşıyorum.Bu kadar insan yanılıyor olamaz :D

evowinds

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Pis Vodafone ==>> Mis Vodafone :D :mrgreen:

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
ben 19 tl lik olanı düşünüyorum :)

--- Mesaj Güncellendi ---

haaaahhhh :D işte onu bende çok duyuyorum o sebepten kontörlü hat almayı düşünüyorum ..

Gençler için olan 19'luk tarifesi faturasız olarak mevcut. Tam istediğiniz gibi. Ben de bundan yaklaşık 40 gün önce geçtim bu tarifeye. Şu ana kadar hiç çekim problemi yaşamadım. Gerçi telefonun da önemi büyük. İnternet hızı olarak Vodafone'dan kesinlikle daha iyi. Vodafone kullandığım zamanlar bağlantı hızı çok kötüydü. Sonradan sınırsız tarifeyi kaldırdılar ama yine de pek fayda etmemişti. Malum mevcut kullananlar devam edebiliyordu sınırsız kullanmaya. Şahsen tavsiye ederim bu tarifeyi.

Yalnız gördüğüm tek olumsuz yanı 500 dk'yı bitirirseniz normal tarifeden ücretlendiriliyorsunuz. Bu sebeple dikkatli olmak lazım.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Turkcell'e geç, ayda 30 tl yükle, her yöne 200 dakika bedava veriyor. Bitince gencnar yaz 2222'ye gönder, her yöne 100 tl'n olsun, tarifenden kullan. 10 tl'de sana kalır, acil durum olursa kullanırsın..

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Aveadan uzak dur da nereye gidersen git :)

Daha bir ay önce arkadaşıma kullanmadığı halde 210 TL internet faturası çıkardılar. Müşteri hizmetlerine derdinizi de anlatamıyorsunuz.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
kesınlıkle Turkcel, Ben tum Abonelikleri denedim, her biri birbirinden beter;

ilk hattım Turkcell dii , sonrasında Turkcelle kızarak hattımı avea ya taşımıştım... aveda 2011 yılının basında yenı yıl tarıfesı dıye bı kandırmacası vardı :)

25 Tl ye 400 dakika yer yöne numaranı tasıdıgın ıcın 600 dakıka bıde mesaj paketi vardı (Unutmuş olabilirim rakamlar net değildir.)

Derken ben başladım konuşmaya :) ilk ay faturada onlardandı hatta 3 ay ben 1 ay onlar ödiyecekti falan :)

neyse konusuyoruz tabıkı bu arada.. bır mesaj geldı dakıka konusmalarınızdan işte şu kadar kalmıştır..
Onu dıkkate alarak konustum ve o ay faturam 24 tl geldi :) Çok hosuma gıtmıstı :)

ıkıncı ay oldu yıne aynı sekılde bır mesaj geldı ıste dakıkalarınızdan bu kadar kaldı vs...
o ay faturam 24 tl geldi :) Ben çok mutlu oldum :)

ucuncu ay konusuyorum tabıkı, msj falan yok ben halen konusuyorum msj falan yok :) ALLAH dedım bır sorayım neden mesaj gelmedı : ) içime kurt düştü...

bi ararım faturam 277 Tl :D la dedim ne oliii...
Gittim avea ya coll center dediğiniz bumu dedim :D o dakika hattımı iptal ettirdim

Vodafona geçtim... derken bundada aynı buna benzer bir durum yaşadım... dedim yeter yeter benim burnum yeteri kadar sürttü :);

Canım Turkcellim Bitanecik TÜRKcellimmm dedim :)

ogün bugündür Turkcelldeyim...

eee Turkcell'le bağlan hayata.. hayata bağlan Turkcellee.. :)

@TURKCEll

--- Mesaj Güncellendi ---

Aveadan uzak dur da nereye gidersen git :)

Daha bir ay önce arkadaşıma kullanmadığı halde 210 TL internet faturası çıkardılar. Müşteri hizmetlerine derdinizi de anlatamıyorsunuz.

Aynen dert dinlemiyor birde, isterseniz tarifenizi değiştirelim size özel bir tarifemiz var diyorlar :) parayı aldıktan sonra bende sunarım tarife :D

bunuda BilgeAdam dershanesinde yaşadım, ne güzel yazıldık kursa.. herşey güzel.. dershane bitmek üzere .. bizlere denilen aynen şu... Aslında sizin ing ce eğitim almanız lazımdı :D la neden baştan demediniz ki deseydiniz onuda düşünürdük, dershane biticek eğitim son bulucak... tutmuşsunuz ing eğitimi almanız lazımdı aslında...

parayı alırken demiyorsun ama :))

metinali

Doçent
Reaksiyon puanı
49
Kesinlikle avea geçme derim.üç ay kullandım dahada kullanmam.vodafone da kal.

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
en güzeli vodafona kral tarife :D yani genç avantaj valla

Jacoub

Doçent
Reaksiyon puanı
4
tüm düşüncelere inat olarak avea diyebilirim.

halimden oldukça memnunum. şimdiye kadar çok abartı bir çekmemezlik durumu yaşamadım. her operatörlerde olduğu gibi bazı kör noktalarda çekmemezlik olabilir elbet.. 3g ile internette bazı ilçelerde çekmemezlik yaptı. ki turkcell 3g nin çekmediği yerde avea 3g nin çektiğine de şahit oldum.

ben mobill öğrenci tarifesini tercih ettim. sen de kendine uygun gördüğün bir tarife ile çok mutlu olabilirsin.

bu arada istanbul'da gitmediğim yer kalmamıştır. beylikdüzü, esenyurttan tut sultanbeyli, pendik, kurtköy'e kadar. bunlara ek olarak gebze ve tuzlayı da ekleyebilirim. çok büyük ahım şahım bir çekmeme durumuna rastlamadım.

şu ana kadar avea ile mutluyum lakin geçen zaman içerisinde 1gb internet paket fiyatını 9 liradan 14 küsür liraya çıkardı. açıkçası hoş karşılamadığım durumlardan biriydi bu.

bu cümlelerim diğer operatörleri kötüleme niteliğinde değildir. avea ile ilgili kendi tecrübelerimi yazdım.