Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Merhaba arkadaşlar. Vodafone Yanımda uygulamasını Play Store üzerinden güncellemeye çalışıyorum fakat en sonunda 505 hatası veriyor ve güncellenmiyor.
Birkaç kere denedim ama hep 505 hatası verdi.

Ayarlardan önbellek temizliği vb. yaptım. Sorun düzelmedi.

Vodafone Yanımda uygulamasını apk olarak yükleyip güncellemeye çalıştım. Yine olmadı. Yüklenemedi diyor.

Ayrıca Vodafone Forum'da da aynı sorunu yaşayan kişiler varmış. Oraya da baktım ama sorunu çözen olmamış.

Bu arada Vodafone Yanımda uygulaması telefonun kendisiyle yüklü gelmiş. Sizce ne yapabilirim?

@Cyb3r_K1ng @__kadıköyRAP__

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Son düzenleme:
Ben yükledim ve hatta güncelledim bir sorun olmadı neden sizde hata oluyor ki acaba tefonunuzdan kaynaklı bir sorun mu ya da telefon o uygulamayı kabul etmiyor bilemedim umarım en yakın zamanda sorun çözüme kavuşur.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Ben yükledim ve hatta güncelledim bir sorun olmadı neden sizde hata oluyor ki acaba tefonunuzdan kaynaklı bir sorun mu ya da telefon o uygulamayı kabul etmiyor bilemedim umarım en yakın zamanda sorun çözüme kavuşur.
Sağ olun. Teşekkür ederim.
Dediğim gibi internette araştırdığımda aynı sorunu yaşayan kişi sayısının fazla olduğunu gördüm.
Galiba çoğunlukla Vestel Venus telefonlarda ya da uygulamanın önyüklü geldiği telefonlarda böyle bir sorun oluyor.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Son sürüme ait Apk atarım beklemede kal.
Denedim hocam. Apk'dan yüklemeye çalışınca uygulama güncellensin mi diyor ve sonrasında hata veriyordu.
--- Gönderi Güncellendi ---
Root'suz uygulamayı kaldıramaz mıyım? Vodafone Yanımda uygulaması telefonla önyüklü olarak gelmiş.
--- Gönderi Güncellendi ---
Şu siteden apk'sını indirmiştim.
apkpure.com

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Sadece yanımda mı yüklenmiyor?
Evet hocam aynen öyle. Başka uygulama yükleyebiliyorum.
Play Store'dan Vodafone Yanımda uygulamasını güncelle diyorum %100 oluyor ama daha sonra şu resimdeki hatayı veriyor:

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Son düzenleme:
Çark çevirip hediye kazanmak için mi yüklemek istiyorsun? Ailende başka android kullanan yok mu yükle oradan çevir. Uğraşma bu kadar.