Vodafone Smart Ultra 7 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
basliksiz-1-1464165967.jpg

Vodafone Smart Ultra 7 özellikleri

Mediatek'in 1.8 GHz hızında çalışan 8 çekirdekli Helio P10 işlemcisinden güç alan Vodafone Smart Ultra 7'de, 5.5 inç boyutunda Full HD çözünürlük sunan bir IPS ekrana yer veriliyor.

2 GB RAM'in ve 16 GB dahili depolama alanının tercih edildiği Smart Ultra 7, kullanıcılara microSD kart ile hafızayı 128 GB'a kadar yükseltme olanağı sunuyor.

Cihazda 13 megapiksel çözünürlüğünde arka ve 5 megapiksel çözünürlüğünde ön kamera yer alırken, ön kameranın yanına selfie flaşı konumlandırılmış.

2960 mAh kapasiteli bataryadan beslenen Vodafone Smart Ultra 7, Qualcomm'un Quick Charge 2.0 teknolojisini destekliyor. Böylece, telefonu şarj etmek için uzun süreler beklemenize gerek yok.

1 Temmuz tarihinde 1099 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak olan Vodafone Smart Ultra 7, kutudan Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ile çıkıyor.

ali kılıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kimse bu telefonu kullanmıyormu ya. kullananlardan yorum almak istiyorum. nasıl telefon dan memnunlarmı acaba alına bilecek bir telefonmu vodanfone ve samsung j7 arasında kaldım j7 hakkında tonlarca yorum var ama vodafon hakkında yok lütfen birileri değerlendirmede bulunsun artık:)

Cuneytakda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu alali iki hafta oldu ve cok memmunum camerasi cok iyi hiz bakimindan kasmalar yok sarz normal kullanimda 2 gunu geciyo gune net ve oyun oynayarak baslayip o sekilde bitirirsen %20 civari sarz kaliyor cok iyi bi telefon bnce performans acisindan cok guzel ve emin ol istefiginin fazlasini karsilayacaktir.
Şunuda belirteyim guncelleme konusunda her hangi bir bilgi yok suan icin cihaz yeni zatdn daha cikali 2 ay oldu olmadi ki bu donanima bence android 7.0 ve ustunu kaldirabilir diye tahmin ediyorum vodafon guncellemez derseniz eger smart ultra 6 android 6.0 guncelmesi yayinlamaya basladiki smart 7 serisinede 7.0 ve uzeri guncelleme gelir . KARAR SİZİN