Vodafone Smart Style 7 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Uber

Profesör
smart-style-7-ozellikleri-1464163672.jpg

Vodafone Smart Style 7 özellikleri

Vodafone Smart Style 7, 5 inç büyüklüğünde 720P çözünürlüğünde IPS ekran ile geliyor. Telefonda 8 megapiksel çözünürlüğünde arka, 5 megapiksel çözünürlüğünde ön kamera yer alıyor. 8 GB dahili depolama ile gelen Smart Style 7, microSD desteği sayesinde hafıza artırım imkanı sunuyor.

İşlemci bölümünde ise 1.3 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli bir yonga seti bulunuyor.

Telefonun batarya bölümünde ise 2.540 mAh kapasitesinde pil yer alıyor.Qualcomm Quick Charge destekli bu batarya 1 günü rahat bir şekilde tamamlayabiliyor. Cat.4 bağlantısı ile gelen Smart Style 7, kutusundanAndroid 6.0 Marshmallow ile çıkıyor.

Vodafone Smart Style 7 fiyatı ise 599 TL olarak belirlendi.

You-Murta

Profesör
Siyahını babama aldık ama hoparlorden çok şikayetçi gerçekten sesi aşırı az çıkıyor yok mu bir yolu ?

Bende bu cihazdan iki tane aldım eşime ve kendime çok pismanim hic memnun değilim görüntülü arama yok programlar var ama o kadar sağlıklı değil hafıza sıkıntısı var performans sıkıntısı var sözde 4 çekirdek ama ben anlamadım bu cihazdan birşey

Bende bu cihazdan iki tane aldım eşime ve kendime çok pismanim hic memnun değilim görüntülü arama yok programlar var ama o kadar sağlıklı değil hafıza sıkıntısı var performans sıkıntısı var sözde 4 çekirdek ama ben anlamadım bu cihazdan birşey
İçinde bir sürü özellik var ama o özelliğinin cihazı değil maalesef mesela 4 çekirdek işlemci demiş ama 6.0.1 kaldıramayacağı kadar ağır onun için. Resmen baş belası bir cihaz her gün servisteyiz güya yazılım atıyorlar düzelecekmiş (!)

Aynı Cihaz Bendede Var Yazılım Atamıyorlar Android Çöktü Cihaz Root'lanmıyor Bile Andoid'i Nasıl Çöküyor Anlamadım Üstüne Üstlük Garantisi 480 TL ücret talep ediyor Çöpe Attım :)