Vodafone Smart 6 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Arkadaşlar bazı forumlarda smart ultra 6 dan şikayetler var ancak onlarda ilk çıktığı zamanlarda. Şimdilerde yeni gelen güncellemelerle beraber telefon nasıl biraz bilgi verebilir misiniz birde screenshot alabiliyor muyuz telefonda ?
Tabii ki alabiliyoruz, tek şikayetim şarj konusunda o da sanırım FullHD olmasından kaynaklanıyor ekranın renk kalitesi gerçekten çok iyi. Dediğim gibi tek sorun şarj konusu ama hızlı şarj özelliği gerçekten çok iş görüyor. Kamerası aman aman güzel değil ama odaklama konusunda çok hoşuma gidiyor.

Şuan kullanıcı olarak önermiyorum telefonu alalı 1 sene olmadı kasmalar başladı bazı programlar çalışmayı durduruyor kardeşimede aynısından aldık aynı zamanda ve telefonun al bölümündeki dokunmatik yerleri kendi kendine basmaya başladı bazen sim siyah ekranda kaldı ve düzelmedi şimdi garantiye gidecek gitmeden önce fabrika ayarlarına döndürdük fakat işe yaramadı kimseyede önermeyin alınmaz pişman oldum.
Ek olarak selfie çubuğuylada bir uyumluluğu yok sadece kendi telefon kulaklığının düğmesiyle çekebiliyorsunuz

Ben 2015 ekimden beri vodafone smart 6 ultrayi kullanıyorum telefonu iki kez servise gönderdim ilkinde ekranın kenarlarinda beyaz noktalar çıkmıştı garantiden değişti bu ikinci de telefonu aldığım ve kutusunu açtığımdan beri olan sorunlar için tekrar gönderdim ve telefonun içinde bulunan parçaları değiştirdiler sadece sıfır diye kendi kasasını yolladılar bana içinde ki parçaların değiştiğini söyleyerek ama bu sorunların hiçbiri düzelmedi parcalarin degismesine rağmen ne yapmalıyım sizce ??

stat counter