Vodafone Smart 6 Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Jiraiya06

Security Geldi Hanım !
Onursal Üye
Henüz yeni tanıtılan ve 699 TL lik fiyatıyla ön siparişe açılan Vodafone Smart 6 kullanıcıları telefon hakkında soru, sorun, görüş ve önerilerini buradan dile getiriyor.

Mg.

Profesör
Güzel telefon, fiyat olarak da iyi ama yetmez indirelim onu az daha :)

Lg g3 e kanım ısınmışken bu cihazı gördüm, fikrim değişti :)
Kesin alıcağım. Bir de sar değerini bulamadım, bilen yazarsa sevinirim. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sar değeri kaç bi de t60 la niye kıyaslıyolar anlamıyorum ki, t60 tofaş, smart 6 for focus :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar vodafone bayisinde 2 sene taksitli alınca 1100 liraya denk geliyomuş, peşin de alabilirim ama 1100 liraya zenfone 2 de var kafam karıştı, sizce alıyım mı yoksa zenfone 2 mi alıyım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Sar değeri kaç bi de t60 la niye kıyaslıyolar anlamıyorum ki, t60 tofaş, smart 6 for focus
Bunu yazan kişi hangi zihniyet ve düşünceyle yazmış öğrenmek istiyorum.

Öncelikle Turkcell T60 ve Vodafone Smart 6 arasındaki tek fark ekran boyutu ve ekran özelliği Turkcell T60 5 inç Vodafone Smart 6 5,5 inç ve ekran olarak Vodafone smart 6 full hd kaldıki 5,5 inç bir cihazında full hd olması gerektiği kadar normal bir durum yok. Turkcell t60 ın ise 5 inç olması yüzünden full hd olmasına gerek yok. Bunun dışında iki telefonunda tüm donanımsal özellikleri aynıdır.Zaten üretici firma her ikindede ÇİN'deki ZTE firmasıdır. Aslında büyük ve tablet niyetine kullanacaksan telefonu Vodafone Smart 6 almalısın. Ama yok ben iphone 6 ya benzeyen ve elime tam oturan daha kullanışlı tek elle kullanabildiğim bir telefon almak istiyorum dersen Turkcell T60 almalısın.Şuda bir gerçekki Vodafone ekranı sadece farklı yapmış,ama maalesef CPU,chipset ve diğer tüm donanımsal özellikleri farklı yapamamış. Oysaki daha geniş ekranda daha gelişmiş özellikleri beklerdim.Ama Vodafone'un Turkcell'in izinden gitmekten başka birşey yapmadıklarından bu telefonu çıkarmasına şaşırmadım.Neyse burda kalkıpta Turkcell ile Vodafone'u karşılaştırmak değil niyetim.Ama yeteri kadar konu hakkında bilgi edinmeden yazmak sadece forum okuyucalarını bilgi kirliliğine uğratır. Geçip yok Turkcell T60 Tofaş, Vodafone Smart 6 focus demek bilgisizliğin neticesidir. Sonuç olarak büyük ekranlı phaplet olarak telefon sektöründe geçen tabletimsi bir telefon almak mı, yoksa ele oturan tek elle kullanılabilen daha kullanışlı smartphone almak mı? Tamamen tercih meselesi!...

vodafone smart 6 cihazımda eğilme problemi var servise götürsem değişim yaparlarmı servis brightstar

vodofone smart 6 bendede var. yalnız şu bildirimleri nasıl kapatabilirim tapatalk uygulamasında.
habire bildirim geliyor bıktım artık.

900 tl ye önerebilecegim güzel bir cihaz olmuş hatta 2. el temizleri sahibinden'de 600 tl ye kadar düşmüş durumda.....

daha çıkalı ne kadar zaman olduda millet satmaya bile başlamış. herhalde telefon büyük geldi onun sorununu yaşıyorlar. çünkü banada büyük geliyor telefon cebe zor sığıyor.

Mg.

Profesör
Üç aylık cihaz 600 e düşer mi acaba :) 900 vermeye gerek yok

Telefon gerçekten fiyatına gore cok cok iyi. Yuksek fiyatlı telefonlarla kıyaslama ya çalışıyor kimisi ama 1500 tl ye aldigin verimi bu telefonla alabiliyorsun.

O

Ozsn Bayraktar

SDN Okuru
Telefonu 3 aydır kullanıyorum oyun oynarken aşırı ısınması tek eksi yanı ama diğer yönleriyle 1500 liralık telefonda alabileceğiniz verimi bu telefonda rahatlıkla alırsınız tavsiye ederim fiyatı zaten düşük daha düşmesi mümkün değil

M

Madanach

SDN Okuru
Arkadaşlar bazı forumlarda smart 6 dan şikayetler var ancak onlarda ilk çıktığı zamanlarda. Şimdilerde yeni gelen güncellemelerle beraber telefon nasıl biraz bilgi verebilir misiniz birde screenshot alabiliyor muyuz telefonda ?

M

Madanach

SDN Okuru
Arkadaşlar bazı forumlarda smart ultra 6 dan şikayetler var ancak onlarda ilk çıktığı zamanlarda. Şimdilerde yeni gelen güncellemelerle beraber telefon nasıl biraz bilgi verebilir misiniz birde screenshot alabiliyor muyuz telefonda ?

Arkadaşlar smart 6 kullanıyorum telefonun kamerası güzel ekranı güzel almak isteyen varsa soru sorabilir ama gidin TT175 casper m1 yada preo p2 var gidin onları alin