Vodafone Net Tavsiye Eder misiniz? - 49Lira Yalın İnternet

Siz Olsanız Hangisini Alırsınız?

• Kullanılan toplam oy
    46

Bu konuyu okuyanlar

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
2 yıl kullandım, kullandığım süre zarfında genel olarak memnun kaldım kapatırken zorluk çıkardılar baya bir uğraştım ama sonuç olarak kapattırabildim, şu an dsmart kullanıyorum ondan da çok memnunum sanırım bu bulunduğum bölgeden dolayı.

Maşallah diyelim, o zaman Ankara'da bir sıkıntı var sanırım.

Dediğim gibi altyapı kaynaklı bir sorun bu :) Bölgeden bölgeye değişir. Firma sadece parasını alır bakar keyfine

Erkan Arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. ben 7 yıllık TTnet kullanıcısıyım, 1Mb sınırsız interneti kullanıyorum. Zamanında 35 lira iken şimdi 63 lira ödüyorum ve artık usandım. Çoğu kişi 50 lira verip 16mb hızında internetten faydalanıyor ve bende artık buna bir son vermek istedim.

Piyasayı araştırdım; (Telefonsuz) Vodafone Net 16mb 49.90 Lira 24 ay taahhüt'lü kampanyası var sizce almalı mıyım? Eski ismi (Biri)

-Sizce ping sorunu yaşar mıyım? Şuan 15 20'lerde seyrediyor, Vodafonda türk telekom'un alt yapısını kullanıyormuş, değişen bir şey olur mu?
-Yoksa farklı bir internet sağlayıcısına mı geçme mi önerirsiniz?

*Diğer alternatifler:
Süperonline: 8Mb - 24ay - 49 Lira
TTnet: 16mb - 24ay - 51 Lira

Lütfen cevaplarınızı esirgemeyin :)

Erkan Arslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. ben 7 yıllık TTnet kullanıcısıyım, 1Mb sınırsız interneti kullanıyorum. Zamanında 35 lira iken şimdi 63 lira ödüyorum ve artık usandım. Çoğu kişi 50 lira verip 16mb hızında internetten faydalanıyor ve bende artık buna bir son vermek istedim.

Piyasayı araştırdım; (Telefonsuz) Vodafone Net 16mb 49.90 Lira 24 ay taahhüt'lü kampanyası var sizce almalı mıyım? Eski ismi (Biri)

-Sizce ping sorunu yaşar mıyım? Şuan 15 20'lerde seyrediyor, Vodafonda türk telekom'un alt yapısını kullanıyormuş, değişen bir şey olur mu?

*Diğer alternatifler:

Arkadaşım şu an herzamanki akşam isimden evime geldim.ama kısacık bir videoyu açamıyor. Çıldırmak üzereyim en yakın zamanda buna çare bulamazlarsa hemen kapaticam. Açıkçası 4.5gyi bekliyorum.ozamanda böyle olursa 5paradegil 1para.etmez netleri.cunki bundan 2 sene önce rusyadaydim ve onlarda 4ge vardı. İnan 3gden 3katdaha hızlıydı. Bakalım 4.5 gede de böyle olursa.modemlerini kablolarını doğru çöpe alıcam. Saygilar

flashmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Her şehir ve bölgede kötü değildir arkadaşlar benim olduğum bölgede ev içi modeme kadar fiber kablo çekildi vodafone tarafından modemde ücretsiz olarak hediye edildi hızım 64 Mbps upload hızım 6 Mbps pink 20 ms gayet memnunum.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Kapımın önüne koymuşlar, başka fiber sağlayıcısı yok diye, geçmek zorunda kaldım.

Aldığım tarife 64 Mbps a kadar / 240GB AKN 70 TL

Bu arada internet bağlantısını 4 gün içerisinde yaptılar.

ADSL hakkında bir şey demeyeceğim, bir ton firma denedim, hepsi aynı oda gerçi TT den kaynaklanıyor.

5212832484.png

flashmt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
240 GB Akn iyiymiş benimki 120 GB Akn daha şimdiden 58 Gb doldu bile.

AnTCoasTCooL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam merhaba kardeşlerim

KESİNLİKLE ÖNER MİYORUM....!!

Ben ( 16 mbps ) e kadar 60 gb - 60 gb dan sonra ( 3 mbps ) sınırsız kullanıyorum
ilk ay sıkıntısız kullandım ilk ayın faturasını ödedikten sonra otamatik olarak hızım ( 13 mbps ) yükseldi 2 - 3 gün sonra hızım dırek olarak ( 3 mbps ) düşmüştür ve nekadar hız sorunu ilgili şikayet ve arıza kaydında bulunsamda muş. hız. tarafından aranıyorum sorunumum alt yapı kaynaklı olduğunu ve giderildiğini ve hızımın tekrar (16 mbps ) kadar ulaştığını söyleyerek kapatıyorlar tekrar tekrar ( speet hiztesti ) ve türk telekom hız testi yaparak aldığım hız ( 3 mbps )dir sorun devam etmekte ( vodafone )elamanları 2 defa gelerek modem ve kablo değişimi yaparak kontroller sağlandı iç hatta problem yok temiz buna istisanen pc de ( win -10 ) yüklüydü aceba program kaynaklı olabil diyerek 3 defa format attım ve sim di 4 dün cüye ( win- 8.1 ) yükledim sorunum ve prolemim devam etmektedir ....

Son düzenleyen moderatör:

aliihsan1928

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vodafoneden almada nerden alıyosan al ben 1 haftadır netin bağlanmasını bekliyorum ilgi alaka 0 dönülcek deniliyo bekletiyolar

Nurrr.10

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

*Diğer alternatifler:

--- Gönderi Güncellendi ---
Merhabalar ben Vodafone fibernet kullanıcısıyım kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum daha 8 ay oldu senesini doldurmadı sürekli bir sıkıntı çıkıyor en son bi kesinti yaşadık 1 buçuk ay oldu hala düzeltilmedi ilgi alaka 0 satışa geldimi her şey gayet hoş güzel ama en ufak bir sıkıntı çıktığı zaman ne yaparsanız yapın diyorlar. ✋

furkan2332

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asla ve asla tavsıye etmem Allah belalarını versin rezalet bu vodofone müşteri memnuniyeti felan hıc bır sey yok teknık ekıp dıye bır ekıplerı yok ınternet hızı cok koto taahütütümün dolmasını beklıyorum aldıgım gune lanet olsun

metin dr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

*Diğer alternatifler:

Turkcell Superonline AKK'li paketten AKK siz pakete geçmek istiyorum. Yok taahhütmüş de geçersem para vermeliymişim. 11 ayın sonun da başka firmanın AKK siz paketine geçeceğim. Bu sayede belki daha anlayışlı olursunuz bir ihtimal. Altı üstü aynı firma içinde paket değiştireceğim. Ama dur daha önce kullandığım 50 liralık paketten 70 liralık pakete çok hızlı bir şekilde geçirmişlerdi. Ondanda 80,90 derken şu an 100 lira para ödüyom ve neymiş AKK siz pakete geçersem cayma pedeli ödermişim. Teşekkürler Turkcell Superonline buraya kadar. Bu arada hız konusunda da 300 kere kafayı yedim ama 3 kere şikayet ettim. Bundan sonra ne içime atacağım, ben çalıcam, el alem oynasın, duymayanlar duysun, rezillik neymiş. Bir de bu telefonda konuşan hizmet veren kişiler maalesef, üzgünüm ve anlıyorum gibi kelimeleri öğrenmeli. Höykürür gibi konuşmamalı. El insaf

Ozgurdogan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba,
Ben.10 yıllık ttnet musterisiyim çoğu zamanda sıkıntı yasamisimdir herkes gibi.
Son iki yıldır yalın 8 mhps internet kullaniyorum daha doğrusu kullanamiyorum
Günde 50 defa kopuyor snr.degeri düşüyor ve en fazla 3,4 mhps gördüm.
Bunlar için ttnete 100 defa ariza kaydı actim 50 defa apartmana geldiler bunlar icin 2 defa modem 2 defa tesisat degistirdim ama değişen hicbirsey yok.

Bugün tahadutum bitti bayiiye gidip iptal ettirdim ve tam karisinda VODAFONE gidip basvurdum.
Interneti açmak için sonradan ttnet çalışanı oldugunu öğrendiğim biri geldi apartmana kabloyu takti gitti ama aksam baktimki modeme link gelmiyor neyse aradim falan filan ayni adam erreai gün tekrar geldi ve apatmanin onunde beni arayarak "benim taktigim kablo sağlam sizin kablonuz bozuk" diyerek çekip gitti.
Ben yine müşteri hizmetlerini aradim ve bana bu sefer VODAFONE TEKNİK EKIBI yönlendirdi hemde ücretsiz
Velhasıl çocuk gelsi 2 yıldır çektiğim çileyi bir laptop bir kablo ile 3 dk da çözdü gitti bu kadar basit.
Simdi hızımız 7.5 mhps ve hiç kopmuyor
Hoşgeldin 1080 p byby 360p :)

Bütün bunlari işini gerçekten iyi yapan birilerini gördüğüm için yazdım umarım birilerine yardımı olur.

erdinct

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vodafone net nitelikli bir dolandırıcı şirkettir. hiçbir vaadini zamanında gerçekleştirmez. turk telekom altyapısını kullanır kendine ait bir altyapısı yoktur. Sorun yaşadığında günlerce çözülmez, sinir hastası olursun. ayda 10-20 TL az vericem diye TTNET' ten vaz geçersin ama o aradaki farkı call center'ı defalarca aradığın için telefon faturası olarak ödersin. Kesinlikle uzak durun. 10-20 TL fazla verin TTNET kullanın. Paranızla rezil olmaz, akıl sağlığınızı kaybetmezsiniz.

BroCold

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Size söyleyebileceğim şey sakın ama sakın vodafone net abonesi olmayın ... Gidin 20-30 tl fazla verin ttnet alın derim ben . 2013 yılında beridir vodafone net kullanmaktayım sürekli olarak bir kopma , AKK geçmeme rağmen bir hız düşümü , yavaşlama ne ararsan var . Benim gibi sadece haftasonlarınız varsa multiplayer veya online oyunlar oynuyorsanız sinir krizleri geçirebilirsiniz çünkü ping 60-80 arasında iken birden 5000-9000 arasında gezmeye başlıyor bu yaklaşık 6-7 dk sürüyor . Birkaç kere olsa gene skıntı olacağını sanmıyor ama bu seriye bağlıyor , ayrıca 1080p video , film gibi şeyleri zor izlersin . Bana sorarsan vodafone neti boşver ttnet candır...

nyyd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok kötü bir internet kullanmak istiyorsanız Superonlineyi tercih edin kayıt olduğum andan itibaren 7 ay boyunca sözleşmede yazan hızı alamadım ayrıca sürekli ping sorunu yaşamadım teknik elemanları gördüğüm en dandik kişiler gelen ekipten biriyle konuştum 2. el modem verdiklerini söylediler. Super online kullanmayında ne kullanırsanız kullanın. bu arada alt yapıyı soracak olan kişiler olacaktır onuda söylüyeyim apartmanda fiber var turk telekom kontrol sagladı 30 mb hız alabilirsiniz dedi komple baştan kablo çektim 16 mb hızın en fazla 8 mb olarak aldım kota doldurduğumda da 1 mb hız alıyordum gerisini siz düşünü rezalet ötesi bir hizmet.

06Emirhan06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vodafone felan almayın amk alan maldır yani net internet im yaptığım güne lanet olsun ilk günden beri internet yok sevgilimle konuşamıyorum ses gidip duruyor VODEFONE NIN AMK

Thewalker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2015 te açılmış bir konu ama bu şerefsizlerin sakın internetini bağlatmayın evinize ben abartısız söylüyorum en az 100 kere aradım hala bir sorun giderildiği yok en az 100 kere aradım abartısız