Vodafone mu Türk Telekom mu?

HANGİ TARİFEYİ SEÇMEM MANTIKLI OLUR?

• TÜRK TELEKOM PRİME

• VODAFONE RED

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
Arkadaşlar şuan Turkcell kullanıyorum fakat paket içeriği aynı tutup fiyat yükseltince bırakma kararı kaldım. Sizce aşağıdaki hangi paketi seçmeliyim? İki operatörde bulunduğum yerde 3g , 4.5g çekiyor.

Vodafone Red 15
Fiyat: 79 TL
İçerik: 15 GB - 2000 DK - 1000 SMS - Vodafone'lular ile Sabit Hatlar ile sınırsız dakika
Ek Hediyeleri:
İletişim Pass (whatsapp - facebook messenger) internetinden yemeden kullanma
Müzik Pass (Spotify - Number1 - PowerApp - Karnaval) internetinden yemeden kullanma
Sosyal Pass (Facebook - Twitter - Instagram) internetinden yemeden kullanma

Türk Telekom Prime Eksper 25GB
Fiyat: 79TL
İçerik: 25 GB (ilk 3 ay sınırsız internet) - 1000 DK - 1000 SMS
Ek Hediyeleri:
Tivibu Go Süper Paket (24 ay ücretsiz tv paketi tüm kanallar)
Muud Premium Üyelik (24 ay ücretsiz spotify gibi bir uygulama 1 aylık deneme aldım gayet başarılı tüm şarkılar var)
Türk Telekom Bulut Hesabı 150GB (24 ay ücretsiz)
Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri (24 ay ücretsiz wifi türk telekom wifi noktalarında ağa bağlanıp 20 GB kadar ücretsiz yüksek hızda internet kullanma)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Turk Telekom daha avantajlı.

KorayKaplan01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
BENCE Vodafone çünkü hem daha çok çekiyor hem de daha hızlı.Zaten o yanında gelen pass paketler çok iş yapıyor hiç 15gbnin 25den az olduğunu hissetmezsin diye düşünüyorum.

Mois

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Pass paketleri çok faydalı. O yüzden vodafone tercih etmelisin. Red20 kullanıyorum her bi halt bedava, internet bitmiyor.

hakanert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vodafone red tarifedeki pass paketleri çok avantajlı. Pass video paketi ile youtube a sınırsız girebilirsin. İstersen 200 gb harca, kota hiç gitmiyor. Başka pass paketleri de var facebook, instagram vs. için. Genel tarife olarak red 10 tarifesini 50 liraya veriyorlar şu an. Gayet iyi. Yanımda uygulamasından sık sık hediye de çıkıyor. Çekim kalitesi olarak ben ikisini kullandım vodafone ile türk telekom arasında çok bir fark görmedim. Turkcell bu ikisinden biraz daha iyi.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Turk Telekom diyorum ben. Vodafone için sıkıntılı diyen çok. Kendim Türk Telekom kullanıyorum.

AbdullahTR1010

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şuan Turkcell kullanıyorum fakat paket içeriği aynı tutup fiyat yükseltince bırakma kararı kaldım. Sizce aşağıdaki hangi paketi seçmeliyim? İki operatörde bulunduğum yerde 3g , 4.5g çekiyor.

Vodafone Red 15
Fiyat: 79 TL
İçerik: 15 GB - 2000 DK - 1000 SMS - Vodafone'lular ile Sabit Hatlar ile sınırsız dakika
Ek Hediyeleri:
İletişim Pass (whatsapp - facebook messenger) internetinden yemeden kullanma
Müzik Pass (Spotify - Number1 - PowerApp - Karnaval) internetinden yemeden kullanma
Sosyal Pass (Facebook - Twitter - Instagram) internetinden yemeden kullanma

Türk Telekom Prime Eksper 25GB
Fiyat: 79TL
İçerik: 25 GB (ilk 3 ay sınırsız internet) - 1000 DK - 1000 SMS
Ek Hediyeleri:
Tivibu Go Süper Paket (24 ay ücretsiz tv paketi tüm kanallar)
Muud Premium Üyelik (24 ay ücretsiz spotify gibi bir uygulama 1 aylık deneme aldım gayet başarılı tüm şarkılar var)
Türk Telekom Bulut Hesabı 150GB (24 ay ücretsiz)
Türk Telekom WiFi 10GB/20GB paketleri (24 ay ücretsiz wifi türk telekom wifi noktalarında ağa bağlanıp 20 GB kadar ücretsiz yüksek hızda internet kullanma)

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
TT kullanıyorum ancak Pass paketlerinden dolayı Vodafone öneririm.

Son mesajlar