Vodafone Fibernet Nasıldır Önerirmisiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Arkadaşlar Öncelikle Herkese Selamun Aleykum şuanda oturduğum binaya vodafone yaklaşık 2 gün önce kutu fiber kutusu bağladılar ve bende merak edip vodafone aradım 40 megabit destekliyor dedi fakat öyle bir paketimiz yok denildi 24 megabitlik tarifeler mevcut ve ilk 6 ay 60 sonraki 6 ay 70 tl denildi sizce geçilmesi mantıklımı ayrıca adam o bölgede vodafone nun kendi altyapısı var dedi ilerleyen dönemde daha yüksek hızlara açılcak falan dedi vodafone fiber sorgulama şu şekilde
Altyapı Hizmet/Yalın Hız
FiberMAX 0
FIBER/VDSL 39MBps
ADSL 17MBps

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Superonline tavsiye edebilirim,ancak Vodafone da yarışta yerini alıcak gibi güzel teklif kullanan varsa yorum yaparsa iyi olur.

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Superonline tavsiye edebilirim,ancak Vodafone da yarışta yerini alıcak gibi güzel teklif kullanan varsa yorum yaparsa iyi olur.
Malesef Süperonline altyapısı yok oturduğum binada sabahtan beri vodafone hakkındaki şikayetleri okuyorum hiç iç açıcı değil al birini vur ötekini olayı resmen ttnet kullanıyorum şuan 16 megabit diyor hiçbir zaman o hızı görmedim ben oturduğum yerlerde geçen gün speed test yaptım 13 çıktı yine iyi öncede 7 8 alıyordum eski oturduğum binalarda :D

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
O yüzden Superonline ı bekle derim fiyat-performans alamıyacağın vodafone riskine girme bence:)

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
2 yıldır vodafone fiber kullanıyorum ( Kendi altyapısı) ben baya memnunum.

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
2 yıldır vodafone fiber kullanıyorum ( Kendi altyapısı) ben baya memnunum.
Bazen demiyor değilim bunlar adam mı seçiyorlar ya diye ?
ama tamamen altyapı ve şehrin bağlantı noktaları ile alakalı diye düşünüyorum :)

FlameWinder

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Bazen demiyor değilim bunlar adam mı seçiyorlar ya diye ?
ama tamamen altyapı ve şehrin bağlantı noktaları ile alakalı diye düşünüyorum :)
Doğru bir noktaya parmak bastınız. En mantıklısı bölgede başka kullanan var mı sormak. Birde eğer o faturayı ve hızı kabul ediyorsanız yaşanabilecek sıkıntılar belli. En fazla 1-2 hafta geç gelir internet ama güzel bir hızda gelir. 2 yıl gibi bir süre o interneti kullanacaksınız. Bağlanırken başım ağrımasın diye 2 yıl düşük hızlarda kullanmak pek mantıklı değil bence.

Kaya26

Müdavim
Reaksiyon puanı
550
Benim oturduğum mahallede 3 firmanın da fiber altyapısı var şu anda (TT,Superonline ve Vodafone) ilk gelen firma Vodafone idi buraya. 55 mbit e kadar verebiliriz demişlerdi 64 lük paketten almıştım kotası yüksek diye, bir süre sonra hat değerleri daha iyi duruma geldi 1.5 senedir 75 mbit civarı veriyorlar hızı 64 lük paketi kullanmama rağmen.

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Yorumlar için teşekkürler puan ttnet kullanıyorum sözleşmem bitince büyük ihtimal Vodafone geçicem

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Me

Merhaba Vodafoneye Geçtinizmi Acaba Bizde 8Mbs olan 50 GB Kotası Olan Tarifeye Geçeceğiz Nasıl acaba İnternet
sözleşmem bitmedi hocam 2018 ağustos gibi bitiyor bulunduğum binaya vodofone fiber kutusu kurdu binaya 1000 gb internet verebildiklerini evlere en fazla 100 mb verdiklerini söylediler sözleşmem bitince geçmeyi düşünüyorum bakalım..

Ahmet4434

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vodafone fiber internet basvurusu aliyoruz kolayca hizli bi sekilde yapilmaktadir. Kurulum ucretsiz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Vodafone fiber hiziyla. İnteenete basvurmak isteyenler 05415496789 arayabilirsiniz ucretsiz kurulum tasima yapabilirsiniz

sözleşmem bitmedi hocam 2018 ağustos gibi bitiyor bulunduğum binaya vodofone fiber kutusu kurdu binaya 1000 gb internet verebildiklerini evlere en fazla 100 mb verdiklerini söylediler sözleşmem bitince geçmeyi düşünüyorum bakalım..
Sozlesmenin bitmesini bekleme istersen cayma bedelini 500 tl kadar karsiliyoruz

Son düzenleme:

Furkanozduman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Malesef Süperonline altyapısı yok oturduğum binada sabahtan beri vodafone hakkındaki şikayetleri okuyorum hiç iç açıcı değil al birini vur ötekini olayı resmen ttnet kullanıyorum şuan 16 megabit diyor hiçbir zaman o hızı görmedim ben oturduğum yerlerde geçen gün speed test yaptım 13 çıktı yine iyi öncede 7 8 alıyordum eski oturduğum binalarda :D
Vodafone altyapısi varsa superonline in mutlaka vardir isterseniz bir sorgulama yapabilirim

Vodafone altyapisini superonlinedan aldigi icin mutlaka superonline fiber altyapisi vardir sorgulama yapabilirim sizin icin

Son düzenleme:

newleonalttancizik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vodafone tavsiye etmem sürekli modem kakalamaya çalışıyorlar. Süper online daha mantıklı, sonuçta vodafone'da bunların alt yapısını kullanıyor. Arıza talebi için vodafonu aradım 1 gün sonra Türkcell'den aradılar talep oluşturmuşsunuz diye. Dedim ben vodafone'dan hizmet alıyorum siz ne hakla beni ararsınız? telefon numaramı nerden buldunuz dedim... Yani piyasa çok kötü, kim kime dum duma..