Vodafone cihan kampanya telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

savagery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/k...e=PAYM&PP_childoption=anadditionmonthlytariff

Arkadaşlar nakit ve kredi kartı sorunundan burdan alacağım malum ögrenciyiz :D

Telefonun sarjı uzun ömürlü olsun arada oyun oynarım ama basit tarzda şeyler genelde mesajlasırım.Kamerası iyi olsun.Facebook,twitter vs rahat takılabileceğim bir telefon istiyorum.

Paketi Genç Avantaj Ekstra seçeceğim.Aylık maximum 100 lira verebilirim 85 benim için ideal olur.Galaxy s4 htc one zorlar beni.Ona uygun önerilerinizi bekliyorum.

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
http://cepmerkezi.vodafone.com.tr/k...e=PAYM&PP_childoption=anadditionmonthlytariff

Arkadaşlar nakit ve kredi kartı sorunundan burdan alacağım malum ögrenciyiz :D

Telefonun sarjı uzun ömürlü olsun arada oyun oynarım ama basit tarzda şeyler genelde mesajlasırım.Kamerası iyi olsun.Facebook,twitter vs rahat takılabileceğim bir telefon istiyorum.

Paketi Genç Avantaj Ekstra seçeceğim.Aylık maximum 100 lira verebilirim 85 benim için ideal olur.Galaxy s4 htc one zorlar beni.Ona uygun önerilerinizi bekliyorum.

Telefonu 1 kere alıyorsun kardeş , Xperia Z ile diğer üst telefonlar arasında pek fark yok .Kendini biraz zorla en iyisi olan HTC One'i al . Pişman olmassın uzun süre kullanırsın .

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Telefonu 1 kere alıyorsun kardeş , Xperia Z ile diğer üst telefonlar arasında pek fark yok .Kendini biraz zorla en iyisi olan HTC One'i al . Pişman olmassın uzun süre kullanırsın .

Bir kere alıyorsun diyorsun da artik millet 1 yildan sonra degistiriyor yarin snapdragon 800 lu telefonlar cikar öyle öyle devam eder

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
HTC One , en az 2 yıl full destek - güncelleme alır. Bir telefondan beklediğin hersey varsa sıkıntı yok . Kamera ise kamera . Oyun ise oyun herseyi üst donanım . Sıkıntı ?

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
HTC One , en az 2 yıl full destek - güncelleme alır. Bir telefondan beklediğin hersey varsa sıkıntı yok . Kamera ise kamera . Oyun ise oyun herseyi üst donanım . Sıkıntı ?
Grafik islemcisi adreno 320 full hd icin iyi bir grafik islemci değil

ayazs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bütçe ne kdr ve kaçıncı snfa gidyn one işini görür ama bütçen az ise lumia ailesine bi bak

akrepzeus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen bunlardan almak istediğine emin misin?
sZvPq.gif

savagery

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sen bunlardan almak istediğine emin misin?
sZvPq.gif

p9hc0.png

htc one üzerinden baktım tarifeye.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

s3 mini hakkındaki düşünceleriniz nedir.istediğim paketle beraber aylık 65 liraya denk geliyor ki bence gayet uygun.ama sarj konusunda sıkıntısı varmış herhalde hemen bitiyor diyorlar kullanan arkadaşlar varsa bir yorum alabilirmiyim