Visual Studio 2013'ü Windows 10'a Kurmak

Bu konuyu okuyanlar

Hubble

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar,

Acil Windows 10'a Visual Studio 2013 kurmam gerekiyor. Windows 7'ye rahatça kuruluyordu. Ama Windows 10'a kurulamıyor.

Kurmaya başlıyor. İşlemin yarısında “Beklenmedik bir hata oluştu. Bazı bileşenler eksik. Kurulumu baştan başlatın” gibi mesaj gösterip duruyor.

Sizce Windows 10'a kurmak için ne yapılmalı?

hakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
109
2013'e özellikle bağlı kalmak zorunda değilseniz Visual Studio 2017 Community Edition'ı deneyebilirsiniz.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Arkadaşlar,

Acil Windows 10'a Visual Studio 2013 kurmam gerekiyor. Windows 7'ye rahatça kuruluyordu. Ama Windows 10'a kurulamıyor.

Kurmaya başlıyor. İşlemin yarısında “Beklenmedik bir hata oluştu. Bazı bileşenler eksik. Kurulumu baştan başlatın” gibi mesaj gösterip duruyor.

Sizce Windows 10'a kurmak için ne yapılmalı?
Merhaba ilk olarak tüm güncelleştirmeleri kurun. Temp klasörünü temizleyin. Denetim masasından visual studio ile ilgili gördüğünüz tüm yan uygulamaları kaldırın. Bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar deneyin.

Hubble

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhaba ilk olarak tüm güncelleştirmeleri kurun. Temp klasörünü temizleyin. Denetim masasından visual studio ile ilgili gördüğünüz tüm yan uygulamaları kaldırın. Bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar deneyin.
Sağol, bir de öyle deneyeyim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

2013'e özellikle bağlı kalmak zorunda değilseniz Visual Studio 2017 Community Edition'ı deneyebilirsiniz.
Merhaba,
Onunla yaptığım eski bir proje vardı. Onun üzerinde değişiklik yapacağım. VS 2017, projenin kodlarını dönüştürmek filan isteyecektir şimdi.

Son düzenleme:

.::EFsANe_GaZoZ::.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Visual Studio nun her sene çıkan programı bir öncekini destekliyor diye biliyorum hangi dilde yazdın ya da sorun çözüldü mü? Cevap yazmışken öğrenmiş olayım.