Vistaya tema yükleyemiyorum lütfen yardım edin

Bu konuyu okuyanlar

orcagada

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar vista için hazırlanmış temaları bir türlü kullanamıyorum en son MaxClear_V3 ü indirdim ne yaptıysam olmadı xpde temalar kolayca yüklenirdi vistada neden tema klasörlerinin içinden bissürü başka dosyalar çıkıyor yoksa bunlar bir yere falan mı kopyalanacak biri anlatabilir mi?

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Setupu normal kuruyosun sonrada tema ayarlama ekranından yüklediğin temayı seçiyosun.Ama vistaya tema yüklemenin amacı ne ki..

orcagada

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bunun için özel bir amaç edinmelimiydim arkadaşım.Eğer öyleyse sadece canım çekti diyebilirim.ayrıca dediğin gibi olmuyor setup yazan bişey yok ortada.

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
orcagada dedi ki:
bunun için özel bir amaç edinmelimiydim arkadaşım.Eğer öyleyse sadece canım çekti diyebilirim.ayrıca dediğin gibi olmuyor setup yazan bişey yok ortada.
Setup yazması önemli değil kurulum dosyası yoksa tema klasörüne atarsın olur biter.Vistaya tema yüklemek gereksiz.Zatena aero teması varken daha ne tema..

orcagada

Doçent
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım aeroyu beğenmek gibi bir zorunluluğum mu var? ayrıca eğer gerçekten yardımcı olacaksan MaxClear_V3 ü indirip (tabi vista kullanıyorsan) kurupda anlatırsan sevinirim.Tema klasörüne bunlardan hangisinin atılacağını bile anlamadım.hepsini attım ama olmadı.

orcagada

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Sorun devam ediyor.Bu temayı kuran var mı ultimate'e varsa nasıl yaptı lütfen acemi bazında detaylı bir anlatım alabilir miyim.