Video indirilemeyen siteler!

Bu konuyu okuyanlar

mestokil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben alacağımı aldım mesajlar silinebilir. :p

Yöntemler işe yarıyor ama southparkstudios'da değil. Bi deneyin isterseniz.
http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s16e14-obama-wins

senin dediğin siteye baktım sayfa kaynak kodundan bir video açtığımda
media.mtvnservices.com/mgid:arc:video:southparkstudios.com:f6b5d15c-ed00-11e0-aca6-0026b9414f30" id="mtvnPlayer" name="mtvnPlayer" type="application/x-shockwave-flash" height="360" width="480"><param value="#000000" name="bgcolor"><param value="opaque" name="wmode"><param value="always" name="allowScriptAccess"><param value="true" name="allowFullScreen"><param value="sid=South_Park_Clips&amp;autoPlay=true&amp;configParams=nid=82125" name="flashvars"></object>

html iyi bilen biri belki kayıt yöntemi şeklinde düzenleyebilir

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
Arkadaşlar tvyo 'dan indirmek için Program Ekle Kaldır'dan "Adobe Flash Player" 'i kaldırın ve İDM kuruluysa zaten videoya tıklayınca indir seçeneği çıkıyor ve indirebilirsiniz. %100 çalışıyor kendim denedim ve bu şekilde indiriyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
m3u8 klasöründeki ts uzantılı parçalar nasıl birleşir??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
[MENTION=84487]basbeLası[/MENTION] en son eklediğiniz şekilde fox tvden video indirmeye çalıştım fakat olmadı, neden acaba?

RAMAZANS38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim. Video'yu dikkatli bir şekil de izlerseniz ilk denemede bende de link çıkmadı, Aşağıda ki kırmızı buton yanmadan link çıkmaz. Eğer buton gri olarak görünüyorsa bir kez üzerine tıklayın kırmızı olacaktır.

Bunların hiç birine gerek kalmayacak şekil de yeni bir video hazırladım. Yapmanız gereken tek şey izlemek istediğiniz dizinin url'sini programa yapıştırmak.

[video=youtube;rCvMggUYrIs]http://www.youtube.com/watch?v=rCvMggUYrIs&amp;feature=youtu.be[/video]

Program

http://download.apowersoft.com/video-download-capture.exe

Bu yötemle video indirmeye çalıştım fox tvden ama olmadı maalesf yardımcı olabilirseniz sevinirm oradan nasıl video indirebilirim

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Firefox eklentilerine youtube podcaster aratıp kurulumu yap o eklenti ile mp4 olrak indirebilirsin ve yotube müziklerini mp3 yapar

RAMAZANS38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fox TV nasıl bir video formatı kullanıyor bilmiyorum. Video formatını bulmaya çalışacağım indirebilirsem bilgi veririm.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

IDM ile iniyor.

http://mirror2.internetdownloadmanager.com/idman623build10.exe?b=1&filename=idman623build10.exe

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Ben idm ile denemiştim ama şöyle bir durum oluştu.
Sitedeki kısa videoları (3-5 dklık) biraz uzunda sürse idm ile indirebiliyorum.

Ancak uzun videoları indirmeye başladığım bölümler partlar halinde oluyor zaten 1. partı açıp indirmeye başladığım zaman videonun boyutunun yazacağı yerde videonun(bütün partların yani bir bölümün) toplam süresi yazıyor.
indirmeye devam edebilme durumunda hayır yazıyor. Normalde idm de indirme hızım 1mb ın üzerinde olmasına rağmen buradan sadece 100-200 kb arası hızda indiriyor. Bir süre sonra indirme hızı 0 kb a düşüp takılıp kalıyor maalesef.

bende idm böyle bir durum oluyor yani başlangıç var ama bir süre sonra takılıyor. bilmiyorum sürümden filan kaynaklanıyor olabilir mi ya da siz kaç dklık bir indirme yapmıştınız?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Firefox eklentilerine youtube podcaster aratıp kurulumu yap o eklenti ile mp4 olrak indirebilirsin ve yotube müziklerini mp3 yapar

cevabınız için teşekkür ederim denedim eklentiyi youtube dan filan video indi ama o sitedeki videolarının başındaki reklamları yakalıyor ama ondan sonra videoyu yakalamıyor galiba. video başındaki reklamları indirebildim ama sitedeki videolar inmedi.

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Ben idm ile denemiştim ama şöyle bir durum oluştu.
Sitedeki kısa videoları (3-5 dklık) biraz uzunda sürse idm ile indirebiliyorum.

Ancak uzun videoları indirmeye başladığım bölümler partlar halinde oluyor zaten 1. partı açıp indirmeye başladığım zaman videonun boyutunun yazacağı yerde videonun(bütün partların yani bir bölümün) toplam süresi yazıyor.
indirmeye devam edebilme durumunda hayır yazıyor. Normalde idm de indirme hızım 1mb ın üzerinde olmasına rağmen buradan sadece 100-200 kb arası hızda indiriyor. Bir süre sonra indirme hızı 0 kb a düşüp takılıp kalıyor maalesef.

bende idm böyle bir durum oluyor yani başlangıç var ama bir süre sonra takılıyor. bilmiyorum sürümden filan kaynaklanıyor olabilir mi ya da siz kaç dklık bir indirme yapmıştınız?

Bendeki bağlantı hızıda iyi olmasına rağmen 300-400 KB'den yukarı çıkmadı. Deneme amaçlı 1 Erkek 1 Kadın 2 çocuk'un 37. bölümünü indirdim. Tek parttan başlatsan bile bölümün tümünü indiriyor. Herhangi bir takılma da olmadı. IDM son sürüm kullanıyorum.

tWwircm.png

RAMAZANS38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendeki bağlantı hızıda iyi olmasına rağmen 300-400 KB'den yukarı çıkmadı. Deneme amaçlı 1 Erkek 1 Kadın 2 çocuk'un 37. bölümünü indirdim. Tek parttan başlatsan bile bölümün tümünü indiriyor. Herhangi bir takılma da olmadı. IDM son sürüm kullanıyorum.

tWwircm.png

Hocam idm iyi indirdim güncellemeyi denedim zaten son sürümmüş. sitedeki aşk yeniden 8. bölüm indirmeyi denedim ama şöyle oldu resim ekleyecektim ama nedense ekleyemedm bir türlü resmi açmadı

süre:1 saat 49 dk
indirilen:7.420 mb
aktarım oranı:22.893 kb
kalan süre:4 saat 18 dk
devam etme özelliği:Hayır

indirme durumu bu şekilde başlangıçta biraz daha idarelik bir hızda başlamasına rağmen kısa bir süre sonra hız düşüyor. tamamlar mı ben daha önce denediklerimde hız 0 kb a gelip takıldı diye biliyorum sizde inmiş sorun bende mi bilmiyorum.

idm bu durumda devam etse bile 4 saat filan biraz uzun galiba indirme hızı bende özellikle çok düşüyor. Resim ekleyebilseydim iyi olurdu ama açmadı resmi bir türlü.

Sorun nerden olabilir ıdm yi güncelledim başka bir şey yapabilir miyim? Farklı tarayıcıdan da denedim her ihtimale karşı ama yine olmadı. Önerebileceğiniz bir çözüm ya da başka bir program var mıdır???

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Hocam idm iyi indirdim güncellemeyi denedim zaten son sürümmüş. sitedeki aşk yeniden 8. bölüm indirmeyi denedim ama şöyle oldu resim ekleyecektim ama nedense ekleyemedm bir türlü resmi açmadı

süre:1 saat 49 dk
indirilen:7.420 mb
aktarım oranı:22.893 kb
kalan süre:4 saat 18 dk
devam etme özelliği:Hayır

indirme durumu bu şekilde başlangıçta biraz daha idarelik bir hızda başlamasına rağmen kısa bir süre sonra hız düşüyor. tamamlar mı ben daha önce denediklerimde hız 0 kb a gelip takıldı diye biliyorum sizde inmiş sorun bende mi bilmiyorum.

idm bu durumda devam etse bile 4 saat filan biraz uzun galiba indirme hızı bende özellikle çok düşüyor. Resim ekleyebilseydim iyi olurdu ama açmadı resmi bir türlü.

Sorun nerden olabilir ıdm yi güncelledim başka bir şey yapabilir miyim? Farklı tarayıcıdan da denedim her ihtimale karşı ama yine olmadı. Önerebileceğiniz bir çözüm ya da başka bir program var mıdır???

İndirme hızı bağlantı hızına göre biraz artsa da sitenin formatında yavaş indirme var. Bazen takılı şekil de indirdiğide oluyor. Devam etme özelliğinin olmamasıda kötü, bağlantı kopması durumunda indirilen içerik boşa gider. Birinci sayfa da verdiğim ilk yöntemi deneyin.

RAMAZANS38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İndirme hızı bağlantı hızına göre biraz artsa da sitenin formatında yavaş indirme var. Bazen takılı şekil de indirdiğide oluyor. Devam etme özelliğinin olmamasıda kötü, bağlantı kopması durumunda indirilen içerik boşa gider. Birinci sayfa da verdiğim ilk yöntemi deneyin.

Hocam ilk yöntemi deneyeceğim ancak ben biraz önce idm ile indirmeyi başlattıktan sonra uzun süreceğini düşünerekten indirmeyi iptal etmiştim. Devam edebilme durumu hayır olduğundan galiba duraklat butonu çalışmıyordu o yüzden iptal etmiştim indirmeyi.

Sonra idm yi açtım programın arayüzünden "indirmeyi devam ettir" dedim indirmeye başladı hız 300-450 kb arası devam edebilme özelliği evet e döndü. İndirme %100.02 oldu halen indiriyor. Durum kısmında "bir sonra ki parça ile eşleşene kadar indiriliyor" yazıyor. Ne kadar daha sürecek bilmiyorum. Sizde de böyle olmuş muydu????

İndirme %100 ü geçtiktan sonra yaklaşık bir 100 mb civarı indirdi ve halen devam ediyor indirmeye beklemeli miyim sizce???

basbeLası

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Hocam ilk yöntemi deneyeceğim ancak ben biraz önce idm ile indirmeyi başlattıktan sonra uzun süreceğini düşünerekten indirmeyi iptal etmiştim. Devam edebilme durumu hayır olduğundan galiba duraklat butonu çalışmıyordu o yüzden iptal etmiştim indirmeyi.

Sonra idm yi açtım programın arayüzünden "indirmeyi devam ettir" dedim indirmeye başladı hız 300-450 kb arası devam edebilme özelliği evet e döndü. İndirme %100.02 oldu halen indiriyor. Durum kısmında "bir sonra ki parça ile eşleşene kadar indiriliyor" yazıyor. Ne kadar daha sürecek bilmiyorum. Sizde de böyle olmuş muydu????

İndirme %100 ü geçtiktan sonra yaklaşık bir 100 mb civarı indirdi ve halen devam ediyor indirmeye beklemeli miyim sizce???

Ben de öyle olmadı. 300-400 KB de indiriyorsa iptal etmeyin. İndirsin hem bu şekil de hızlı indiriyor mu indirmiyor mu öğrenmiş olursunuz.

RAMAZANS38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de öyle olmadı. 300-400 KB de indiriyorsa iptal etmeyin. İndirsin hem bu şekil de hızlı indiriyor mu indirmiyor mu öğrenmiş olursunuz.

Ben de neden böyle oluyor anlayamadım. Şu an kalan süre kısmında 0 sn yazmasına rağmen halen indirmeye devam ediyor. 643 mb indirilen kısım sizin indirdiğiniz videoya oranla boyutu da çok yüksek. Neden böyle oluyor acaba???

Hız 300-400 kb arası ancak arada ani dalgalanmalar oluyor ancak şimdi 200 leri filan da görmeye başladı umarım yavaşlamaz hemen indirir. Umarım sonuna kadar sorunsuzca gider.

Ben de önceden idm ile bir siteden video indirirken atıyorum youtube dan video nun farklı çözünürlükte şeçenekleri çıkıyordu şimdi ise sadece izlediğim çözünürlüğü indiriyor. Yani atıyorum videoyu 480p ile izliyorsam butona bastığım zaman 480 p ile indirme şeçeneği çıkıyor sadece. onunla ilgili bir durum olabilir mi yani video yu yüksek çözünürlükte filan indiriyor olabilir mi? sizde de sadece bir tane mi indirme şeçeneği çıkmıştı???

akilli55

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Bunun için bir video hazırladım..

Ayni işlemi kullanarak netd tyvo ve benzeri sitelerden de indirme yapabilirsiniz..

Gerekli olan programlar..

http://windows.php.net/downloads/releases/php-5.5.9-nts-Win32-VC11-x86.zip

http://download817.mediafire.com/xb37ecp97elg/73pmlxqeuwdwdep/PHP.ini

https://github.com/K-S-V/Scripts/archive/master.zip

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/hds-link-detector/

Video Youtube.. HD olarak izleyin.

[video=youtube;egihORIcMak]http://www.youtube.com/watch?v=egihORIcMak&amp;feature=youtu.be[/video]

Vimeo

[video=vimeo;87422765]http://vimeo.com/87422765[/video]

Bu yöntem tvyo, küretv de işe yarar. Fakat netd.com sitesinde işe yaramıyor. işe yarıyor diyen bir deneyip tekrar yazsın lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba ..bana da anlatirmisin bi zahmet senin yazdigin gibi yaptim ama hep parca parca iniyor.kac tane video indiriyor hepsi de 7 saniyelik video...

FT5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Konuyu hortlatmak gibi olacak ama yukarıda bahsi geçen sitelerden artık idm ile download yapmak çok kolay. Fakat blutv gibi sitelerden indirilen (idm ile) videoların 5. saniyeden sonra kilitlenmesi sorununu çözebilen var mı? sadece ekran görüntüsü kaydı ile arşivlediğimiz bu videoların download imkanı da söz konusu mu?

Mustafa111111

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir hort da ben yapayım o zaman. NTV den hiç bir şekilde indiremedim...

sinço

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sayın yönetici, değerli forum üyeleri merhabalar! Konuyla ilişkili mevzularda yardımlarınızı bekliyorum.
Birincisi Diziler - TRT Arşiv nasıl indirme yapabilirim. Önce idm ile sorunsuz indirme yapıyordum şuan maalesef https://i.hizliresim.com/X6n1Oo.png şekilde görüldüğü gibi videoyu parçalara ayırır durumda, ana video ibaresi yok.
İkincisi Blutv'den video indirmek mümkün mü? Buradan da indirmeye kalktığımda yine uzayıp giden dosyalar var.

Saygılarımla, iyi günler.

Jeolojist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aferin size böyle yaydıkça sistemin ömrünü kısaltıyorsunuz. drm destekli octoshape sistemine geçerlerse digiturkplay gibi indirmeyi unutun.. bunun alenen paylaşmak yerine adama pm atsanız daha yararlı olurdu.
Uzun bir zaman geçmiş ama yine de cevap vermek istedim sana. Bu forumun sloganı "Biliyorsan paylaş, bilmiyorsan sor!" dur. Sen bildiğin halde paylaşmıyorsun ve paylaşana da atar yapıyorsun. Peki herkes sen gibi bencil olup bildiğini paylaşmasa nereden öğreneceğiz bilgileri? Ayrıca bu konuyla ilgili senin bildiklerini birileri paylaşmamış olsaydı sen nereden bilecektin? Buradan adminlere sesleniyorum, seni ve senin gibi sömürücü olan kimseye faydası olmayan bencilleri forumdan biran önce atmalılar.