Video Araçları/Dönüştürücüler

Bu konuyu okuyanlar

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
arkadaşlar filmleri mkv formatına sıkıştırabilen ideal bir program varmı yaw :D

ayetullahgun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba ben bu forumda yeniyim de.
birşey soracağım. facebok ta bir video izliyorum onu kaydetmek için bir program varmı. teşekkürler.,

RocKhan

Doçent
Reaksiyon puanı
15
arkadaşlar filmleri mkv formatına sıkıştırabilen ideal bir program varmı yaw :D

HandBrake adlı programı öneririm, bir sürü ayarla uğraştırmadan ufak tefek ayarlarla mkv yapmanı sağlar.

Ücretsizdir.
Download adresi:http://handbrake.fr/downloads.php

Sadece mp4 ve mkv yapmak içindir, diğer formatları desteklemez fakat diğer tüm formatlardan mp4 ve mkv'ye çevirebilirsiniz, film çözünürlük ve megabyte değerini değiştirebilirsiniz, misal elindizde 70mb müzik video klibi var, bu programla o klibi görüntü ve sesde kalite kaybı olmadan 25-30mb lık bir hale getirebilirsiniz.

---------- saat 20:19 eklendi ---------- önceki mesaj saat 20:17 eklenmişti ----------

merhaba ben bu forumda yeniyim de.
birşey soracağım. facebok ta bir video izliyorum onu kaydetmek için bir program varmı. teşekkürler.,

Firefox eklentileri var Downloadhelper, ya da internet download manager kullanabilirsin fakat o program ücretli, yani crackli filan kullanırsın ancak.

Bence hiç uğraşma, firefox'a downloadhelper eklentisini kur heryerden video indirirsin.

fakirhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba video dosyalarını ses ve diğer formatlara çevirmek için Türkçe ve kullanımı rahat ayrıca süre sorunu olmayan bir program ücretsiz varmı?:Yardımlarınız şimdiden teşekkürler

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Bence Format Factory programına da bir bakın hoşunuza gideceğine eminim arkadaşlar.. ; http://www.formatoz.com/

---------- saat 19:23 eklendi ---------- önceki mesaj saat 19:22 eklenmişti ----------

Arkadaşlar merhaba video dosyalarını ses ve diğer formatlara çevirmek için Türkçe ve kullanımı rahat ayrıca süre sorunu olmayan bir program ücretsiz varmı?:Yardımlarınız şimdiden teşekkürler

Özellikle senin işine yarayacak gibi dostum..Ben uzun süredir kullanıyorum oldukça memnunum..

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
En iyi ÜCRETSİZ program FREEMAKE VİDEO CONVERTER VEYA FREEMAKE AUDİO CONVERTER ikiside bilgisyarınızda olması gereken programlar

vimjunon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
İçindeki yerleşik codec'leriyle, her şeyi herşeye dönüştürebilmesiyle, ücretsiz olması ve Türkçe olmasıyla bence en başarılı program "Format Factory".

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam! Benim bir sorum olacak .bu uzantılı kamera görüntüsünün player'ını bulamadım yardımcı olur musunuz?

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Movavi video editor tek gecerim... Duzenlemeden video cevirmeye herseye yariyor.

yakup912

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrba arkadaşlar.Ben genelde yüksek boyutlu videolar çekip boyutunu küçültüyorume Pc de arşivlemek için. malum çok yer kaplıyo full hd vidyolar. bu güne kadar total vide converter 3.10 kullanıyordum biliyorum çok eski ama en çok işime yarayan program tvc'ydi kullanmasını iyi sayılacak kadar biliyodum. Dün win 7 ultimate kurdum. adobe'nin en son sürümü de yüklü, ama nedense sürekli şu hatayı veriyor. The application needs flash flash is not installed. Adobe yüklü hemde son sürümü bilen varsa bi yardımcı olabilirmisiniz?

Abdullatif Ayhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı akşamlar hocam hangi video editleme programı kullanıyorsunuz yada önereceğiniz bir program var mı düğüncüler için düğün videosu düzenlemek için