vestel venus v4 şarj canavarı kullanıcıları topluluğu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Vestel venus v4 alınabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    11
Ekli dosyayı görüntüle 35412 Ekli dosyayı görüntüle 35412 Ekli dosyayı görüntüle 35413 Ekli dosyayı görüntüle 35414 Ekli dosyayı görüntüle 35415 Ekli dosyayı görüntüle 35416

---- Mesajlar birleştirildi ----

karşılaştırmalı batarya testi olmadığı için yapamadım :(

fiyatına göre mi 6 adeta tozu dumana katıyor !
SM-965U S9 Plus,845 veya 9810 ile o puanlar ilginç mi6nin puanları yanlış değil ama s9'un yanlış ayrıca mi6 ile daha üstündeki cihazlar arasında donanımdan çok kamera vb farkı var zaten.

farklı şarj aleti ile denedim şu an %99 da takılı kaldı sanki, bayadır dolmadı 30 dk olacak herhalde. %16 dan 99 a 3 buçuk saat olacak neredeyse farklı şarj aleti ile denememe rağmen. 0 dan 100 e 4 saati geçkin sürede doluyor, aynı sorunu yaşayan başka birisi yok mu? Servise vermem gerek sıkıldım bu işten, hangi servis bakıyordu bu cihaza bilen var mı?

farklı şarj aleti ile denedim şu an %99 da takılı kaldı sanki, bayadır dolmadı 30 dk olacak herhalde. %16 dan 99 a 3 buçuk saat olacak neredeyse farklı şarj aleti ile denememe rağmen. 0 dan 100 e 4 saati geçkin sürede doluyor, aynı sorunu yaşayan başka birisi yok mu? Servise vermem gerek sıkıldım bu işten, hangi servis bakıyordu bu cihaza bilen var mı?
vestel mim: 0850 222 4123

SM-965U S9 Plus,845 veya 9810 ile o puanlar ilginç mi6nin puanları yanlış değil ama s9'un yanlış ayrıca mi6 ile daha üstündeki cihazlar arasında donanımdan çok kamera vb farkı var zaten.
sonuçlar değişik gelebilir çünkü labaratuar ortamında yapılan testler değiller, tamamen kullanıcıların kendi telefonları üzerinden yaptığı test sonuçları... en yüksek test sonuçlarını seçmiştim. telefonda ayrı bir uygulama veya güncelleme durumunda test sonucu değişik gelebilir . :)

Son düzenleme:
kasa arka kapağı iyice bi inceleyince metal olduğu anlaşıldı, yani sorun yok. zaten hafif vurunca metal sesi geliyor.

vestel v4 internet hızım test sonuçları:

Ekli dosyayı görüntüle 36619 Ekli dosyayı görüntüle 36620

vestel v4 internet hızım test sonuçları: Ekli dosyayı görüntüle 36621

sdn de dosyayı görüntüle diyince hata mesajı çıkıyor !

Son düzenleme:
hızlıresim gibi sitelere yüklemeyi deneyin :)

Telefon servisten geldi. Şaka gibi "batarya büyük, hızlı şarjı da desteklemiyor ondandır ondan" demişler. 5000 mA bataryayı 2A çıkışlı şarj aleti besliyor. 4.5 saat gerçekten çok fazla değil mi? Anlamıyorlar mı acaba? Daha telefonla hiçbir şey yapamadım, aldığım gibi serviste ve yine gidecek. Uyku sorunu da çözülmemiş sadece yazılım atıp göndermişler. Umarım değişimi kabul ederler.

Son düzenleme:
bime gelmiş, internette 724 tl ama bimde 825 tl :D fiyatı çok hızlı düşüyo, 3 ayda 120 tl düştü.

bim-13-nisan-2018-sayfa2.jpg

vekon

Üyecik
hızlıresim gibi sitelere yüklemeyi deneyin :)
Telefon servisten geldi. Şaka gibi "batarya büyük, hızlı şarjı da desteklemiyor ondandır ondan" demişler. 5000 mA bataryayı 2A çıkışlı şarj aleti besliyor. 4.5 saat gerçekten çok fazla değil mi? Anlamıyorlar mı acaba? Daha telefonla hiçbir şey yapamadım, aldığım gibi serviste ve yine gidecek. Uyku sorunu da çözülmemiş sadece yazılım atıp göndermişler. Umarım değişimi kabul ederler.

vestel venus v4 için radyo kullanımı ile ilgili sıkıntı yaşayanlar var. v4 de radyo internetsiz dinlenebiliniyor yalnız yapmanız gerekenler ayarlardan uygulamalara gelip radyo programını seçip izinler kısmındaki tüm izinleri aktifleştirmeniz gerekmekte. sonra da cep telefonunu yeniden başlatmanız gerekiyor. bundan sonra radyonuz çalışacaktır. radyoyu dinleyemeyenler fabrika ayarlarına dönmesinler, hiç mi hiç gerek yok!

Telefonun fiyatı çok ilginçtir artık düşmüyor tam aksine yükseliyor azcık da olsa :D z10 ve v4 vestelin amiral gemisi oldu şu anda. İki telefonun da fiyatı ya sabit ya da yükseliyor. z20 ise şimdilik düşüşte. yalnız aşağıda z10 ve v4 ün piyasaya çıkış fiyatlarından başlangıç yapılmamış, dikkatinize...

Ekli dosyalar