Vestel Venüs telefonlar hakkında

Bu konuyu okuyanlar

hasaneryilmaz0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar vestelin venüs modellerinden biri almayı düşünüyorum. aklıma takılan bir kaç soru var ilk olarak android güncellemesi nasıl yeni sürümlere yükseltilebiliyormu.

ikinci ve en önemli sorum sanal gerçeklik olayı.

venüsleri vr gözlüklerle kullanabiliyormuyuz. yani baktığımız yöne telefonla bakabiliyormuyuz.. cevaplarsanız sevinirim..

//Not: Konuyu eğer yanlış yere açtıysam özür diler modalardan uygun yere taşımasını rica ederim.

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Vestel Venüs'ün tüm serisini kullandım ve tecrübe edindim.

1-Vestel Venüs V1 alınmaz gerçekten çok kötü bir telefon donanım olarak orta ama yazlım gerçekten berbat. Kmaeryla fotoğraf çekmek istediğimde sürekli renk ayarı yapmama gerek kalıyordu ve flaşlı çekimlerde flaş patlayıp odaklama yapıp çekmiyordu flaş patladığı an çekiyordu o yüzden görüntü çok kötü oluyordu.

2- Vestel Venüs'ün V3 modelinin 5 inç modellerini sakın almayın gerçekten stabilizasyon sorunu var. Telefon çok ağır çalışıyor. (V2'yi bilmiyorum)

3-Eğer Vestel telefon alacaksanız kesinlikle 5.5 inçlik modellerini alın bu modelde herhangi bir sıkıntı yok.

4- Elimde Vestel Venüs V3 5570 Modeli var yaklaşık 1 hafta önce 6.0.1 Güncellemesi geldi.

5- VR desteği ise Google Cardboard'dan bahsediyorsan V3 5570 ve V1 5.5 inç modellerinde mevcut. (V2'de vardır herhalde tam olarak bilmiyorum)

hasaneryilmaz0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çok teşekkür ederim bilgilerin için..

deaw

Asistan
Reaksiyon puanı
10