Vestel Venüs Serisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

axpe

Üyecik
ucuz telefon almak istiyorsanız 500-800 tl arası kesinlikle ASUS şuan Nedenleri;

1. Pazar payı çok büyük dünya genelinde satış yapıyor Zenfone satışarı 10 miliyonu çoktan aşmış durumda.
2.Buna bağlı olarak güncellme konusunda Lolipop gibi köklü bir güncelmeyi bu telefonlara vereceğini açıkladı. Köklü diyorum bu tip güncelmeler sistemi tamamen değiştirir ve yeniden kurulum yapılmasına ayar yapılmasına optimizayon sağlanmasına sebep olur nisan ayı içinde vericeğini çokdan açıkladı.
3.1200 tl verdiğiniz discovery elite adlı telefona 4.4 daha 3-4gün önce geldi şaka gibi. Bazıları ASUS Lolipop güncelmesini geç veriyor diyor.Bir zahmet geç versin 2000 tl lik telefonlar bile nisan başında güncelleme aldı. ( Sony Z2 - Note 4 - Note3 gibi..)
4.Asusda sorun var diyenler olmuş evet var ama yazılımsal düzeltilebilr sorunlar ve asus 4.4e bile 3 tane bug-fix güncellmesi yayınlayarak takdir topladı hataları sürekli olarak düzeltiolar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar türklerin ilk dokunmatik telefonu daha tecrübesiziz bu yüzden süper bi telefon yapılmadı ben 500tl ye arkadasımdan aldım ama samsung galaxy s6 3000tl brn venüsten 6tane alırım

İlkler her zaman böyle olur umudumuzu kaybetmeyelim bence, ha biraz eski bir donanım var ama dediğim gibi ilkler de hep olur ama Vestel güzel atılımlar yapacak ve bir gün hepimizin yerli bir telefonu olacak.

İlkler her zaman böyle olur umudumuzu kaybetmeyelim bence, ha biraz eski bir donanım var ama dediğim gibi ilkler de hep olur ama Vestel güzel atılımlar yapacak ve bir gün hepimizin yerli bir telefonu olacak.
Ilkler boyle olur ama telefon sektorune yeni giren bir firma bu fiyatu koyamazz!!!

D

Doğru adam

SDN Okuru
Bende v venüs 5.5 v beyaz modeli var.
Çok güzel ve kaliteli bir telefon.
Ben elektrikçide çalışdım.Bu telefonun donanımı çok iyi sadece ramin 1gb olması arada tıkıyor
Hiç düşürmediğim için dayanıklılığı hakkında bişey söilemicem
Kamera iyi ama zoom kötü,batarya harika dayanıyor. Sesi biraz hışırtılı ama genel olarak harika bir telefon.
VESTEKİN İLK TELEFONU ÇOK GÜZEL KISACASI S3 VE İ PHONE 4 DEN İYİ DONANIMSAL OLARAK DA iphone 4 ve s3 e bin basar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar vestelin diğer ürünlerine bişey diyemem ben beyaz eşya olarak tamamen vestel kullanıyorum v5 telefon aldım pişmanım 1 fiyatına göre özellikleri düşük 2 kendi tanıtım reklamlarını program diye telefonun beynine sokmuş 3 7.8 ay olmuş hala 4.4 üzeri güncelleme bile yapamıyor millet 5.0 ve üzeri kullanıyor bu telefonun fiyatı bence 400-450 civarı felan olmalı

Vestel Venüs 5.0 ve modelini kullanıyorum
05.11.2014 te aldım batarya nin 3g de veya Wifi ile kullanımda 5 saatte bitmesi
Web sayfalarında sürekli donma ve kendiliğinden kapanma sebebiyle 4 defa servise gönderdim problem devam ediyor ve teknik servis te yetersiz tavsiye etmiyorum
Tüketici Hakem Heyetine de şikayet ettim zaten

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aynen dostum çok doğru yazılım da çok geriden geliyor ekran çözünürlüğü işlemci ve ram yetersiz

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Türkiye de 100 bin

Ne seriymiş amma birleştirip tüm parçaları gurur duymaları düşük işletim sistemi pahalı olması berbat sunumları hiç sağ sola sormamışlar bakmamışlar kendi çapında birşey çıkarmışlar telefon olarak vodafone smart zenfone g3 teller var aynı fiyat daha güclü telefon geçmiş olsun vestel ç.makinesinin yanında hediye verirsiniz artık bu serilerden.

Birde birilerine yaranmak için yalandan duvar kağıdı koymuşlar zaten onu görünce iyice soğudum alt tarafı bi telefon bu kadar kasmaya gerek yok.

S

samsung-haikasi

SDN Okuru
bütçem yok olsa da samsung dışında almam hediye gelirse kullanırım...

Arkadaslar vestel venus v3 5020 telefonu ile ilgileniyirum . fiyatina gore cokniyi bir telefon. Telefonun kendisinde ya da garatide falan bi sıkıntı cikarmi

stat counter