Vestel Venüs Serisi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

pinterest

Profesör
Zenfone 5 / moto G / T50 gibi emsallerinin yaninda 0 kaliyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
5.0 aldım ama mesajlasınca arka plana foto koymak istiyorum olmuyor yardımcı olun..!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben bu telefonu yani 5.5 V modelini aldım. Ekranında LCD TV lerin ekranına dokununca oluşan dalgalanma ve gölgelenmeler olduğu için servise gönderdim. Telefonu aldıktan 1 gün sonra gönderdiğim servisten bana hiçbir yanıt gelmedi. Tam 2 haftadır telefon serviste ve bana hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Aklını ve parasını seven bu telefonu almaz. Sosyal medyada çevremde herkese söylüyorum kimsenin mağdur olamamasını istiyorum. Ben paramın her kuruşunu bu kişilere haram ediyorum. Saygılar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben telefonu daha dün aldım. Yaşadığım üç sorun var, birincisi kamerada karıncalanma var. Yani onun bir adı var mı bilmiyorum ama beni çok rahatsız ediyor ne yaptıysam düzeltemedim. İkincisi resimlerin görüntü kalitesini düşürüyor. Ben eskiden Lg'nin ilk çıkan dokunmatiklerinden kullanıyordum onda bile resim kalitesi daha iyiydi. Üçüncü olarak da Google Play Music şarkıları bozuyor veya çalmıyor. Kimse bu sorunu yaşamamış herhalde çünkü hiç bir yerde çözümünü bulamadım.
Bellek vs. sorunum yok zaten onlardan pek anladığım söylenemez :D Şu üç sorun düzeltilse çok iyi telefon olacak benim gözümde.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bedava versinler bence bukadar zavallı insanlar varken yazıklar olsun neyi eksik destekleyelim buyusun aynı ozelliklerde bir yabancı marka telefon en az 1500 tl bir düsünün siz uretseniz nasıl verirsiniz yeterli alt yapı daha yeni yeni, gelişen ulkemizi ayak ta alkışlıyorum başarılarının devamını diliyorum

bedava versinler bence bukadar zavallı insanlar varken yazıklar olsun neyi eksik destekleyelim buyusun aynı ozelliklerde bir yabancı marka telefon en az 1500 tl bir düsünün siz uretseniz nasıl verirsiniz yeterli alt yapı daha yeni yeni, gelişen ulkemizi ayak ta alkışlıyorum başarılarının devamını diliyorum
Haklısn tabi yerli malına destek vermeliyiz ama birde soyle dusun vestelden sogudum bu tellerden sonra o donanima asla o para verilmez birde asus zenfone gibi teller varken asla birde telefonda yeni bir firma nasl birden boyle bir fiyat veriyor anlams degilim birde kargo margo yok ve yerli uretici bize bu fiyata veremez !

mfunlu

Üyecik
Sizce bu telefon nasıl ? yani kaliteli mi sizce kullanışlı mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vestel venüs 5,0 v aldım konuşunca sesim karşıya iyi gitmiyior ne yapabilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Üçüncü olarak da Google Play Music şarkıları bozuyor veya
bENDE 5.0 X MODELİNİ YENİ ALDIM GENEL OLARAK İYİ TELEFON HIZLI GÜZEL ANCAK SES KALİTESİNİ BEGENMEDİM,ŞARKILAR NERDEYSE ANLAŞILMIYOR HIŞIRTI VE KARMAŞA HAKİM NETLİK YOK,STERİO ÖZELLİĞİNDENMİDİR NEDİR BU ÖZELLİĞİN KAPATILIP KAPATILAMAYACAĞINIDA BİLEMİYORUM.ŞU ANDA BENİM İÇİN EN BÜYÜK EKSİKLİK SES KALİTESİ VE NETLİĞİ.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
vestel=pişmanlık

bu telefona iyi diyenler ya art niyetli yada hayatlarında ilk defa telefon kullanıyorlar.

10 gün önce bir hata yaparak Vestel Venüs cep telefonu aldım ama telefon hem çok kötü, hem de sorunlu. Ucuz çin malı replika telefonlardan hiçbir farkı yok. Telefon kendi kendine kapanma yapıyor, aramalarda ve mesaj gönderirken hata veriyor sürekli, şarjı hiç dayanmıyor ve ayrıca kamerası da çok kötü çekim yapıyor 8 mp yazıyor ama hiç alakası yok,malzemenin kalitesi sıfır.

Yerli malı diye hemen aldım telefonu sadece alo demek icin kullanan biriyim buna rağmen beni bile tatmin etmedi sürekli donüyor en elzem zamanda donmanın nesil bir şey olduğunu tahmin edersiniz.pili çıkarıp takmanın dısında yapacak bir şey yok fotograf kalitesi cok düşük.firmanin ilgisizliği cabası.ben sana demedimmi laflarını duymak istemiyorsanız uzak durun

_taha

Profesör
Kullanan arkadaşım var genel olarak memnun ama ekranda pixel hatası oluşuyor. Serviste bu genel bir problemdir diye belirtilmiş.