Vestel Venus Renkleniyor

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Vestel Venus Renkleniyor

Vestel Venus ailesine yeni renkler katılıyor. 5 inç ve 5.5 inçlik Vestel Venus ailesinin yeni renk seçenekleri haberimizde.

Vestel Venus telefonları beğeniyor musunuz?

cleet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayatımda daha kötü tasarım görmedim.. 1,5cm kalınlık dew çerçeve başparmak ayarında ikonik arayüz ve tersine dönen tuş yerleri.. Alma adırtma bu rezilliğe ortak olma..

cleet

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kendisi 1000 tane telefon satıcam diye milleti %35 vergiye mahkum ettiren zihniyet ağzıyla kuş tutsa da bu milletin gözüne giremez arkadaş.. Kendi milletini kazıklama derdine girmiş bide yerli telefon yapıyorum diyor.. Sanarsın çinli mübarek.. Yahu iphone 4 ten kalın telefon olurmu.. Hangi mühendis yapar bunu?? Çinden ucuza aldığın telefonlar bile daha şekilli.. Bide bu telefonla övünüyorlar ya aklım almıyor.. Şurda hayatında hiç bir işi olmayan sıradan bir insana bana bir telefon resmi çiz de üreteyim desen daha iyi sonuçlar çıkar.. Hele hele bir menü bir arayüz varki aman allahım korku dünyası.. 3310 bile sempatik gelir görünce.. Bu kadar eksisi olup bu kadar reklamı yapılması kadar saçma bir olay yok gerçekten..

Can-K.

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Daha bir sene önce buzdolabı yapan şirketten telefon mu alınır ? Aynen yav bide vergiyi bindirdiler , 500-200 TL fazla veriyoruz yabancı ürüne.

Ev eşyasında mutlaka alınması gereken bir marka doğru , ama kendilerini rezil ediyorlar bu venüslerle.Okullara koymuşlar 20 GB 1GB Ram'li PC'ler , açılması bile mucize.

bölge34

Doçent
Reaksiyon puanı
12
O değilde bu telefonu alanlarda var yazık la adamlara :D

Robinson Crusoe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Vestel gibi montajcı bir firmadan telefon alınmaz. Vestel hadi sen git buzdolabı montajla.