Vestel Venus 5000 tanıtıldı!

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Vestel Venus 5000 modeli, Turkcell işbirliği ile resmi olarak duyuruldu. Uygun fiyatlı yapısıyla dikkat çeken ürün, bazı Turkcell uygulamalarıyla birlikle geliyor.

vestel-venus-5000-ozellikleri.jpg

Vestel Venus 5000 modeli, bugün gerçekleştirilen lansman ile resmi olarak duyuruldu. Vestel'in Turkcell için özel olarak tasarladığı ve ürettiği Venus5000, uygun fiyatlı yapısıyla dikkat çekiyor.

Vestel Venus 5000 özellikleri
Sade bir tasarım anlayışıyla karşımıza çıkan telefon, 5 inç boyutlu ekranda720p HD çözünürlük kullanıyor.

Gücünü 4 çekirdekli 1.3 GHz saat hızında çalışan Snapdragon 210 işlemcisinden alan telefonda ayrıca 2 GB RAM, 16 GB dahili depolama alanı, 32 GB'a kadar microSD kart desteği ve 2230 mAh pil yer alıyor.

vestel-venus-5000-ozellikleri-2.jpg

HDR, panoramik çekim gibi özellikler sunan 8 MP'lik arka kameranın yanı sıra, telefonda bir de 5 MP'lik ön kamera yer alıyor.

Vestel Venus 5000, kutudan Android 6.0 Marshmallow işletim sistemiyle çıkıyor. Ayrıca Turkcell işbirliğinde üretilen bir telefon olduğu için cihazın içerisinde BiP, fizy, TV+, lifebox gibi servisler de ön yüklü olarak geliyor.

Venus 500 fiyatı ise 799 TL olarak belirlenmiş durumda.

Venus 5000 ile engeller ortadan kalkıyor
Venus 5000 modeli, bir görme engelli için kutusundan çıkarıldığı andan itibaren kolayca aktive edilebilen erişilebilirlik modu ile çalışıyor. Cihazın üzerinde hazır olan erişilebilirlik uygulaması ile görme engelliler veya az görenler telefonlarını rahatça kullanabiliyorlar.

Cihazda yer alan Google’ın Talkback uygulaması, görme engelli akıllı telefon kullanıcıları telefonlarının ekranlarında bastıkları menü isimlerini ve metin kutularını kullanıcılar için otomatik olarak sesli şekilde okuyarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Vestel Venus 5000 teknik özellikleri
Boyutlar: 142 mm x 71 mm x 8.5 mm - 150 gram

Ekran: 5 inç 720p HD

İşlemci: Snapdragon 210

GPU: Adreno 304

RAM: 2 GB

Depolama: 16 GB + 32 GB'a kadar microSD kart desteği

Kamera: 8 MP arka, 5 MP ön

İşletim sistemi: Android 6.0 Marshmallow

Batarya: 2230 mAh

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
800 lira :D O telefona vereceğime Xioami'nin telefonlarına bakarım hiç olmadı General mobile bakarım bu nedir yav

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Vestel önce çalışanlarına değer versin, profesyonel iş ahlakı ile yönetilsin.
Ondan sonra Anadolu insanına, köyünü zindan edip, bu güzel insanları yerinden ve yurdundan etmesin.
En sonunda da Çin'den 1 liraya alıp Vestel damgası basıp 3 liraya satacağına orta segment kaliteli ürünler çıkarsın.

Reaksiyon puanı
628
Vestel önce çalışanlarına değer versin, profesyonel iş ahlakı ile yönetilsin.
Ondan sonra Anadolu insanına, köyünü zindan edip, bu güzel insanları yerinden ve yurdundan etmesin.
En sonunda da Çin'den 1 liraya alıp Vestel damgası basıp 3 liraya satacağına orta segment kaliteli ürünler çıkarsın.
Hangi markadan alıyor? Merak ediyorum da. İnternette bir bilgi yok çünkü.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Casper kullandığımda Hasee markasından aldığını BIOS seri numarasından bulmuştum.
神舟电脑 Hasee--Home
Vestel kullanmadım.
O da aynı markadan alıyor olabilir.
Zaten Çin milyarlık nüfusuyla dünyanın en fazla şirketine sahip ülke.
Herhangi bir lokal şirketten dahi alıp getiriyor olabilirler.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Kaan N1 de öyle. Çinden bir marka. Kaan logosu basınca değerli oluyor nedense!