Vestel LCD TV önerirmisiniz?

Bu konuyu okuyanlar

blue mc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vestelin 1000 - 1300 fiyat aralığında bir LCD TV'sini almak istiyorum. Vestel LCD Tvleri tavsiye edermisiniz arkadaşlar?

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Bende VESTEL'i önermiyorum hangi ürününü kullandıysam hep beni yarı yolda bıraktı.TV,receıver,dvd player,çamaşır makinesi bunlar hep bozuldu hepside kendi kendine dokunsam kurcalasam tamam ben bozdum derim ama kendi kendinede bozulunca bu markadan nefret ettim ve bir daha kesinlikle türk malı almıyorum kullanmıyorum alınmasınıda istemiyorum ama bu her türk malı için geçerli olan bir durum değil, neyse bu uzun bir mesele uzatmak istemiyorum ve vestel alma diyorum.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
vestel lcd panel üreticisi değildir. daha önce bir vestel lcd deneme şansım oldu. yaklaşık 5 ayda bozuldu ayrıca çok sesli çalışyordu. sebebi vestelin piyasada bulduğu en ucuz paneli kullanması. bazı modellerde lg bazılarında samsung marka oluyor.

dolayısıyla pazar liderlerinden olan lg ve samsung öneririm. şu an evimde samsung plazma kullanıyorum gayet memnunum.

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
LCD de Samsung'dan şaşmam..

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Bende 96 ve 26inc olmak üzere 2 adet Vestel Lcd tv var ikisindende çok memnunum

ahky

Profesör
Reaksiyon puanı
65
Bende lg plazma var memnunum televizyonumdan.
Herkes gibi bende vesteli önermeyeceğim maalesef.Keşke aldıkları paranın hakkını verebilecekleri bir kalite de olsalar bizde tercih etsek ama henüz değil.