Vestel harici hard disk sorunu

Bu konuyu okuyanlar

ayşen93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İyi akşamlar. Bu lanet hard disk sadece smart tvlerde çalışıyor. Vatan'dan aldım, alırken de dedim, en iyisi neyse onu verin diye. Efendim 50 yıl bir şey olmaz en iyisi vestel, dediler, aldım. Kullanamıyoruz ki elbette 50 yıl bir şey olmaz. Evde 3 tv var, sadece bir tanesi smart ve onda çalışıyor. Götürdüm, buradaki bütün tvlerde çalışıyor dediler. Dedim, bir zahmet çalışsın hepsi yeni teknoloji. Neyse uzatmayacacağım, bunu bilgisayara takın biçimlendirin bilmem ne seçeneğini seçin artık her tv bunu görür, dediler. Neden siz yapmıyorsunuz diyince de, biz yapamayız da, garanti işi değil, tercih işi falan filan bir şeyler gevelediler. Bir yerlerinden mi uydurdular yoksa gerçekten benim bu hard diski her tvde görme şansım var mı, ne dersiniz? Aylardır boş duruyor, smart tvde zaten internet var ne yapayım hard diski? Ben odamdaki tvden izlemek istiyorum hard diskle.

Ne kadar salak salak sorular bunlar dediğinizi duyar gibiyim :D

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Merhabalar,
öncelikle HDD'yi bilgisayara bağlayıp biçimlendirip, bölümler oluşturun. Ardından TV'ye takın. Eğer dediğim işlemleri yapmaz iseniz, TV'de kullanamazsınız.

İyi Forumlar...

ayşen93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar,
öncelikle HDD'yi bilgisayara bağlayıp biçimlendirip, bölümler oluşturun. Ardından TV'ye takın. Eğer dediğim işlemleri yapmaz iseniz, TV'de kullanamazsınız.

İyi Forumlar...

İçindekileri yedekleyip biçimlendireyim o halde.. oynuyorum bir kumar, bakalım :D
Teşekkür ederim.

Son mesajlar