Sizce Garanti Nasıl

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

eshabilkrdmn

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar benim ikinci telefon olarak kullandığım vestel 5020 telefonum vardı telefon aslında fiyatına göre oldukça güzel bir telefondu yaklaşık 1.5 yıllık devamlı kullanımdan sonra geçtiğimiz haftalarda telefon kullanım olmadığı halde oldukça ısındı ve zaten bayağı donmaya başlamıştı. Ve yetmezmiş gibi telefonun ekranı gelmiyordu zil sesi var fakat ekran yok. Sonra hemen en yakın vestel bayisine götürdüm ve şikayetlerimi sıraladım ve telefonu teslim aldılar. Ve daha sonra benlik iş bitti ve telefonun gelmesini bekledim. Telefon 9 gün içerisinde elime ulaştı. Açıklmaya baktım ve telefonun anakartını tamamen değiştirip en son vestel yazılımını yükleyerek teslim aldım. Ve telefonu yaklaşık 1 haftadır denemek için bütün işlerimi onunla yapıyorum ve telefon bayağı hızlandı. Yani vestel garantisi hakkında diyeceklerim ciddi manada güzel. Hem Hızlı Hemde ilgili bir firima. Benim düşüncem vestelin böyle davranmasının sebebi daha mobil telefon dünyasına yeni açılan bir firima olduğundan dolayı hizmette kusur yapmamaya çalışıyorlar. Daha Önce KVK garantisi bayağı ünlüydü fakat vestelin garanti hizmetide oldukça güzel.
Vestel-Venus-V3-5020-%C3%96zellikleri.jpg

Ekli dosyalar

• Vestel-Venus-V3-5020-Özellikleri.jpg
    Vestel-Venus-V3-5020-Özellikleri.jpg
    110.6 KB · Görüntüleme: 639

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Yemin et Vestel çalışanı yada bayisi olmadığına

kornoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
O kadar alışmışız ki servislerin ayak diremesine normal işlerini yaptıklarında süper bir şeymiş gibi geliyor. Anakart arızasında anakartı değiştirmeleri gayet normal. Bunu ayak diremeden, güler yüz ile yapması hoş bir şey tabi ki müşteri memnuniyeti açısından. Yoksa uğraş dur tüketici hakem heyetlerinde. İlgisizlikleri de cabası.

Verdiğin para karşılığında aldığın hizmetten memnunsan ne mutlu sana. ;)

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
televizyonları falan da çok güzel

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
vestel müşteri hizmetlerinde bekletmeden sorunumla hemen ilgilendiler aslında sorunum yoktu sorumla demeliydim. garanti çoooook önemli bence. vestel bu çizgisini korursa eğer müşterileri gün geçtikçe artar.