vendorco product code usb device

Bu konuyu okuyanlar

ek123.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
bilgisayara usb ile windows 10 kurucam boot menüde bu yazıyor bunun ne olduğunu bana açıklarmısınız usb min isminin yazması gerekmiyormu ?

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
elindeki usb kaç gb bilmiyorum ama başka konulardaki açıklamalara göre sizin bildiğiniz boyutundan çok daha aşağıda yani attıyorum 32 gb diye aldın ama ne yazık ki 4 gb yazılımsal olarak 32 gösteriyor sende bootlu win10 yazdırdığını düşünüyorsun sonuç hüsran

ek123.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
elindeki usb kaç gb bilmiyorum ama başka konulardaki açıklamalara göre sizin bildiğiniz boyutundan çok daha aşağıda yani attıyorum 32 gb diye aldın ama ne yazık ki 4 gb yazılımsal olarak 32 gösteriyor sende bootlu win10 yazdırdığını düşünüyorsun sonuç hüsran
neyse eski usb di zaten yardım için teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

gene dolandırıldık
Mesaj otomatik birleştirildi:

içine dosya falan atabiliyorum 12 13 gb lık windows 10 iso zaten 3.65 gb gibi bir şey kurulum yapamazmıyım

Son düzenleme:

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
8 gblık bir tane al ona win 10 yazdır windowsun kendi aracı programı ile (=