Ve ttnet in TİVİBU paketlerinin 2011 fiyatları

Bu konuyu okuyanlar

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
1 ocak 2011 den itibaren geçerli olacak paketler....

tivibu_landing.jpg

Ben şahsen daha fazla kazık yememek için standart plus paketinden standart pakete geçmeyi düşünüyorum... Sizlerede o pakete geçmeyi tavsiye ediyorum... Çünkü Tivibununda tadı kaçmaya başladı....

tivibu

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
büyük ihtimalle spor ve belgesel kanalları 1 tl lik paketten çıkacak bende belgesel kanalları sırf 1 lira diye üye olmuştum ama üyeliğimi sildirecem anlaşılan

crewd0x

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
1 Tl'lik Kanalda Kesin Sacma Kanallar Vardır

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
zaten şuan standart plus paketinde olanlar otomatikman standart paket adı altında yine 4 tl karşılığı hizmet alacaklar.1 tl lik paketin adı giriş paketi oldu.

giriş paketine geçmek istiyorum ama nedense onlıne hizmetlere erişim imkansız,o da anladı benim bir alt pakete geçmek istediğimi,yan çiziyor,aynı sahipleri gibi.

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Ben giriş seviyesi paketine geçtim. Yakın bir zamanda aboneliğimi iptal ettirip smile adsl e geçmeyi düşünüyorum.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
zaten şuan standart plus paketinde olanlar otomatikman standart paket adı altında yine 4 tl karşılığı hizmet alacaklar.1 tl lik paketin adı giriş paketi oldu.
Yoo dün benim telefonuma gelen mesajda eski tarifem standart plustu ve ödeyeceğim miktarda 8tl olarak söyleniyordu.... Ben 4 tl ödüyordum...Yani sanırım paket değişimini kendiniz yapmanız gerekiyor....

POWER

Müdavim
Reaksiyon puanı
161
Bana " Değerli tivibu abonemiz , 1,1,2011 itibariyle paketinizde isim ve içerik değişikliği yapılacaktı. Yenilikleri............"

Online işlemlere girmek lazım.

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Yoo dün benim telefonuma gelen mesajda eski tarifem standart plustu ve ödeyeceğim miktarda 8tl olarak söyleniyordu.... Ben 4 tl ödüyordum...Yani sanırım paket değişimini kendiniz yapmanız gerekiyor....

''Paket değişikliklerinde, mevcut kullandığınız paket ücreti değişmemektedir. Yalnızca paket isminiz ve paket içeriğiniz değişmiştir''http://www.tivibu.com.tr/paketler/yeni

Bana " Değerli tivibu abonemiz , 1,1,2011 itibariyle paketinizde isim ve içerik değişikliği yapılacaktı. Yenilikleri............"

Online işlemlere girmek lazım.

paket isim ve içeriği değişecek fakat ücret aynı olacak.

mustafa__06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5 ay 15 tl netlimitsiz kampanyası anlaşıldı. önce internet sonrada tivibu zamlandı ttnetten smile a geçmeyi düşünüyorum daha fazla kazık yiyemem .